Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić :decayed:

zapomniał uszczelniaczy włożyć :kox:

ja tylko bawię się w plus i minus. a mechanika podstawowe rzeczy :decayed: co nie zmienia faktu że u mnie też było za dużo sufu w zbiorniku i też był czyszczony :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Baaaa a mamusia mówiła "synek jak zlewasz ropę z koparki i Ci się rozleje to nie zbieraj prosto z piachu rękami do baniaka tylko przez sitko" :kox:

Opublikowano

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić :decayed:

zapomniał uszczelniaczy włożyć :kox:

Nie mądruj :grin:

Opublikowano

a ja kiedyś powyjmowałem i miałem jeszcze gorzej :wink:

Jak ich później nie założyłeś, to niema się co dziwić :decayed:

zapomniał uszczelniaczy włożyć :kox:

Nie mądruj :grin:

hehe no jo zapomniałem kto mnie tera R8 przewiezie :facepalm::naughty:

Opublikowano
Baaaa a mamusia mówiła "synek jak zlewasz ropę z koparki i Ci się rozleje to nie zbieraj prosto z piachu rękami do baniaka tylko przez sitko" :kox:

:polew:

Opublikowano

hehe no jo zapomniałem kto mnie tera R8 przewiezie :facepalm::naughty:

zapisy w innym temacie:polew::polew:

Opublikowano

Donieeeek a Edyten Party to kiedy przyjeżdża może bym bujnął dupsko :naughty:

to by 7 pieczeniu na 4 ogniach upiekł :kox:

ps. Panocki kochane Pomużcie mjenia, na jaką taśmę przylepić lotkę s-line, ale kupić w castoramie czy ołbi dołbi czy innym nie allegro..

bo przeca muszę zamontować a jutro święto :kox:

Opublikowano
Donieeeek a Edyten Party to kiedy przyjeżdża może bym bujnął dupsko :naughty:

to by 7 pieczeniu na 4 ogniach upiekł :kox:

ps. Panocki kochane Pomużcie mjenia, na jaką taśmę przylepić lotkę s-line, ale kupić w castoramie czy ołbi dołbi czy innym nie allegro..

bo przeca muszę zamontować a jutro święto :kox:

Edytka zjerzdza w piątek bedzie sporo roboty także niewiem czy bede miał czas podrapać sie po pupie:grin:

co do lotki panocku to klej do szyb a dookoła tasma dwustronna 3 mm może być 3M czy coś takiego:wink:

Opublikowano
Donieeeek a Edyten Party to kiedy przyjeżdża może bym bujnął dupsko :naughty:

to by 7 pieczeniu na 4 ogniach upiekł :kox:

ps. Panocki kochane Pomużcie mjenia, na jaką taśmę przylepić lotkę s-line, ale kupić w castoramie czy ołbi dołbi czy innym nie allegro..

bo przeca muszę zamontować a jutro święto :kox:

Edytka zjerzdza w piątek bedzie sporo roboty także niewiem czy bede miał czas podrapać sie po pupie:grin:

co do lotki panocku to klej do szyb a dookoła tasma dwustronna 3 mm może być 3M czy coś takiego:wink:

śięte słowa, tylko niech da Ci zacząć w piątek bo się nie wyrobisz :polew::polew:

Opublikowano

no rozumiem ze tasma piankowa mam jeszcza ta co kleiliśmy odstatnio mate, tylko nie wiem czy ona dobra czy nie.... cenowo wydaje się że dobra bo za 1 metr 7zł

ale to nie jest wyznacznik :wink::kwasny:

no wiem widziałem ile gratów ma przyszykowane , no i właśnie dlatego przyjeżdżam żeby miał Cię kto grabiami po pupie drapnąć :decayed:

Opublikowano

śięte słowa, tylko niech da Ci zacząć w piątek bo się nie wyrobisz :polew::polew:

widząc Twoją piątkowe wkurwe nauczyłem sie teraz ze najpier robota potem picie:polew::polew::polew:

Opublikowano

ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę :naughty::whistling:

Opublikowano
ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę :naughty::whistling:

no to ruchy wujek masz jeszcze czas:polew::polew:

Opublikowano

487493_248079455333806_647002278_n.jpg

:hi:

Opublikowano
ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę :naughty::whistling:

no to ruchy wujek masz jeszcze czas:polew::polew:

no ale jak tu się ruszać jak Wandej zapodaje takie foty i wszystko sztywnieje :whistling:

Opublikowano
ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę :naughty::whistling:

z samiochodu czy listew ??

Opublikowano

śięte słowa, tylko niech da Ci zacząć w piątek bo się nie wyrobisz :polew::polew:

widząc Twoją piątkowe wkurwe nauczyłem sie teraz ze najpier robota potem picie:polew::polew::polew:

łor not tu bi - odwrotnie Doniek, odwrotnie :polew:

Opublikowano
a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton :wink:

Długie 11-11,5cm szerokie 3-3,5cm

Opublikowano
a mógłbyś mi przemierzyć nie chodzi mi o kąty mniej więcej gabaryton :wink:

Długie 11-11,5cm szerokie 3-3,5cm

super muchios gracjas :hi::decayed:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

ps. macie jakis patent na odklejenie tej starej taśmy.. masakra nożykiem podcinam po milimetrze i odklejam ale tak to do zimy nie skończę :naughty::whistling:

z samiochodu czy listew ??

listewe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.