Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany ma ktoś u siebie w B6 taki zestaw jak szyba z czujnikiem deszczu B7+ MCE B7 + czujnik zmierzchu?

kfx , adamo i ktoś jeszcze:wink:

Mam pekniętą szybę na przodzie. Jak włoże samą szybę z czujnikiem deszczu z B7 i lustro z B7 to na moim starym MCE (high) bedzie działać tylko fotochrom ? Dobrze kminie?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

A wrzuciłeś kierunkowskaz?

?

A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ?

U mnie takich cudów niema..

chodzi mi o cos takiego...

Opublikowano
Pany ma ktoś u siebie w B6 taki zestaw jak szyba z czujnikiem deszczu B7+ MCE B7 + czujnik zmierzchu?

kfx , adamo i ktoś jeszcze:wink:

Mam pekniętą szybę na przodzie. Jak włoże samą szybę z czujnikiem deszczu z B7 i lustro z B7 to na moim starym MCE (high) bedzie działać tylko fotochrom ? Dobrze kminie?

dokladnie:wink:

Opublikowano

Będzie działał fotochrom, ale o CLH możesz zapomnieć, gdyż w B7 czujnik światła do CLH jest z czujnikiem deszczu.

Opublikowano
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?

A wrzuciłeś kierunkowskaz?

?

A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ?

U mnie takich cudów niema..

chodzi mi o cos takiego...

W B5 to aktywowałem w soft coding jak dałem kodowanie bodajże na USA, nie praktykowałem tego jeszcze w B6 - może w czwartek jak będę w PL to się pobawie, jak mi wystarczy czasu :facepalm:

Opublikowano

Z jaką końcówką poza B mogę użyć innego włącznika świateł z funkcja AUTO w B6?

Opublikowano

Ja,mam,z D.

Opublikowano
Z jaką końcówką poza B mogę użyć innego włącznika świateł z funkcja AUTO w B6?

D tylko robisz przepinke pina z 11 do 13:wink:

Opublikowano
Z jaką końcówką poza B mogę użyć innego włącznika świateł z funkcja AUTO w B6?

A zostanie Ci normalny włącznik? Jak nie jest jakoś mocno sponiewierany i prajs byłby si, to może bym przytulił :whistling:

Opublikowano
ey0z.jpg
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja mam z D już ponad rok i tak jak Dominaldo pisze :wink:

Opublikowano

To i ja dam coś na temat :naughty:

popkorn.pl_erotyka_346076.jpg

:hi:

Opublikowano

Widzę, że gust mamy podobny :naughty:

Opublikowano
Pany moja B6 sprzedana :wink:

Poszła za 28 tys. :hi: dla tych ci pisali na PW

to pewnie nowy nabywca ma banana teraz

Opublikowano

chłopaki nie róbcie smaka na wieczór :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.