Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka

Panie cześć nr 8E0071610 jest do sedana avanta czy i tu i tu?

sedan

Opublikowano

[mentalnosc_cfaniaka]

To trzeba zamówić. Sprawdzić czy działa, a jak nie to odesłać

[/mentalnosc_cfaniaka]

dobra, kupiłem : P

Opublikowano

Lipton

Dzięki Turzol

Opublikowano

45682aa4abfd5576661c7b2929d17c65.png?1371724704

:naughty:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

[mentalnosc_cfaniaka]

To trzeba zamówić. Sprawdzić czy działa, a jak nie to odesłać

[/mentalnosc_cfaniaka]

dobra, kupiłem : P

Handluje z tą firmą(producentem tego?importerem) I mogę podpytać po ile by mieli:naughty:

Opublikowano

Too late bro ;]

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano

Ja z takich zamienników jestem wyleczony, raz kupiłem i od razu zwróciłem :whistling:

pocas porób dobre foty i zdaj relację :wink:

Opublikowano

Hammer robilem rozeznacznie jesli chodzi o szybę solaryczną z B7 i nie występuje w konfiguracji z czujnikiem deszczu :kwasny:

Wkładam z B6 ale waham się czy wziąć solaryczną czy tłumiącą. Obie w podobnej kasie

Opublikowano

nitro,aceton vs gumowe gówno z zestawu naprawczego - 0:10:facepalm:

Opublikowano
Hammer robilem rozeznacznie jesli chodzi o szybę solaryczną z B7 i nie występuje w konfiguracji z czujnikiem deszczu :kwasny:

Wkładam z B6 ale waham się czy wziąć solaryczną czy tłumiącą. Obie w podobnej kasie

No to lipa :kwasny: jeśli chodzi o solaryczną w B6, to znajomy ma i mówi że za dnia lepiej widać, a nocy auta z przeciwka tak nie ślepią. Tłumaczył to tak, że reflektory nie świecą jak gwiazdy, tylko są okrągłe.

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

nitro,aceton vs gumowe gówno z zestawu naprawczego - 0:10:facepalm:

To szukaj nowej opony :whistling:

Opublikowano

Opona po użyciu zestawu naprawczego zawsze jest już tylko do wymiany, bo nie da się nic z tym klejem zrobić... :kwasny:

Opublikowano
Opona po użyciu zestawu naprawczego zawsze jest już tylko do wymiany, bo nie da się nic z tym klejem zrobić... :kwasny:

prawie to gówno wydarłem:naughty: pomocna okazała sie zwykła wacha:wink: ale roboty przy tym w pineske:heat:

Opublikowano

Ktoś Le Mans śledzi??:naughty: W pierwszych kwalifikacjach E-Tron Quattro pierwsze 3 miejsca zajmuje:decayed: Potem 2 te padła toyoty z czego jedna się wczoraj popsuła:decayed: Ale powoli to jest nudne że audice nie mają konkurencji:kwasny:

Opublikowano

613y.jpg

:kox:

Opublikowano

5XYx0WAl.jpg

Dystanse trzeba i w dół :kox:

Opublikowano

Ale koza :decayed:

Opublikowano

sp***rzać dziady :grin:

Teraz pora ogarnąć multi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.