Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bfph.jpg

świetny :slina:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co masz na myśli piszą o odpowiednich narzędziach , są do tego jakieś ściągacze :naughty:

Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym).

masz może jakiegoś pikczera jak to coś mniej więcej wygląda

ja ostatnim razem zrobiłem tak że odciąłem łepek od śruby i zacząłem dokręcać nakrętkę tak że śruba od strony uciętego łepka wchodziła do środka ale zerwał się gwint i pozostało tylko wybijanie. Wahacze nie wymieniane od nowości i kurcze trzymało się jak przyspawane i po dwu godzinnej walce poddałem się i dałem kumplowi żeby mi rozwiercił.

Opublikowano
co masz na myśli piszą o odpowiednich narzędziach , są do tego jakieś ściągacze :naughty:

Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym).

masz może jakiegoś pikczera jak to coś mniej więcej wygląda

ja ostatnim razem zrobiłem tak że odciąłem łepek od śruby i zacząłem dokręcać nakrętkę tak że śruba od strony uciętego łepka wchodziła do środka ale zerwał się gwint i pozostało tylko wybijanie. Wahacze nie wymieniane od nowości i kurcze trzymało się jak przyspawane i po dwu godzinnej walce poddałem się i dałem kumplowi żeby mi rozwiercił.

Niestety nie mam fotek.

Opublikowano
To się okaże jak przyjedziesz...

Jestem dobrej myśli :decayed:

Opublikowano

Ja także palnikiem - w warsztacie męczyli się i nie dali rady. Ciepełko na szczęście pomogło i śruby puściły :)

Opublikowano
co masz na myśli piszą o odpowiednich narzędziach , są do tego jakieś ściągacze :naughty:

Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym).

masz może jakiegoś pikczera jak to coś mniej więcej wygląda

ja ostatnim razem zrobiłem tak że odciąłem łepek od śruby i zacząłem dokręcać nakrętkę tak że śruba od strony uciętego łepka wchodziła do środka ale zerwał się gwint i pozostało tylko wybijanie. Wahacze nie wymieniane od nowości i kurcze trzymało się jak przyspawane i po dwu godzinnej walce poddałem się i dałem kumplowi żeby mi rozwiercił.

Ja juz dwa razy wymienialem amory i sprezyny w aucie i teraz juz nie mam z ta dluga sruba problemow z jej wykreceniem.

U kumpla w A4 robilem tez tak samo Moim sposobem czyli zanim zaczolem kreciic ta sruba to w ruch poszedl palnik i grzanie sruby od strony luba i nakretki oraz grzanie zwrotnicy w miejscu przechodzenia sruby w samej zwrotnicy. Po dobrym podgrzaniu sruby zluzowalem nakretke a pozniej zaczolem wykreca sama srube ze zwrotnicy ale nie cala odrazu tylko dwa moze trzy obroty i znow podgrzac palnikiem sama srube , ten odcinek , ktory juz nam wyszedl ze zwrotnicy i kolejne dwa , trzy obroty i znow palnik az wkoncu srubka ladnie wyszla. Przy skaldaniu calosci na nowa srube nalozylem dosc spora ilosc smaru miedzianego i wszystko skrecilem.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Tylko tzreba delikatnie grzac gdyz cala zwrotnica jest aluminiowa , zeby przypadkiem gdzies nie pekla od nadmiaru goraca :wink:

Opublikowano

ja nie jestem pewny czy to grzanie palnikiem nie osłabi w jakiś stopniu zwrotnicy w miejscu gdzie znajduję się ta śruba . Na pewno od jutra zacznę pryskać w to miejsce WD40 i po tygodniu zobaczę czy pomoże.

Opublikowano
ja nie jestem pewny czy to grzanie palnikiem nie osłabi w jakiś stopniu zwrotnicy w miejscu gdzie znajduję się ta śruba . Na pewno od jutra zacznę pryskać w to miejsce WD40 i po tygodniu zobaczę czy pomoże.

Wiadomo jak bedziesz grzal do przesady az do rozgrzania zwortnicy do czerwonosci to pewnie sie oslabi i to tak , ze bedziesz musial ja wymienic ale grzejac z umiarem nie do przesady to nic sie nie stanie.

Zamiast WD40 sprobuj jakiegos innego srodka , odrdzewiacza gleboko penetrujacego do zardzewialych srub i nakretek itp.

Opublikowano
ja nie jestem pewny czy to grzanie palnikiem nie osłabi w jakiś stopniu zwrotnicy w miejscu gdzie znajduję się ta śruba . Na pewno od jutra zacznę pryskać w to miejsce WD40 i po tygodniu zobaczę czy pomoże.

Wiadomo jak bedziesz grzal do przesady az do rozgrzania zwortnicy do czerwonosci to pewnie sie oslabi i to tak , ze bedziesz musial ja wymienic ale grzejac z umiarem nie do przesady to nic sie nie stanie.

Zamiast WD40 sprobuj jakiegos innego srodka , odrdzewiacza gleboko penetrujacego do zardzewialych srub i nakretek itp.

Pepsi Cola :decayed:

Opublikowano
ja nie jestem pewny czy to grzanie palnikiem nie osłabi w jakiś stopniu zwrotnicy w miejscu gdzie znajduję się ta śruba . Na pewno od jutra zacznę pryskać w to miejsce WD40 i po tygodniu zobaczę czy pomoże.

ja kiedyś tak zrobiłem i pomogło :naughty:

Opublikowano

Jeszcze inny sposob to poluzuj nakretke na tej srubie ale nie wykrecaj jej do konca , pokrec sruba w kierunku jej wykrecania i wtedy puknij w srube raz a porzadnie ale od strony nakretki i znow pokrec sruba w strone jej wykrecania i znow puknij w nia od strony nakretki.

Musisz pukac porzadnie czyli raz czy dwa ale energicznie aby sruba ruszyla w miejscu przechodzenia jej w zwrotnicy ale zeby jej nie skrzywic bo wtedy d*pa blada :facepalm:

Najlepiej jak by druga osoba skrecila kola do oporu i trzyma kiere aby kola sie nie cofnely a Ty zebys mial sporo luzu na wziecie dobrego zamachu mlotkiem , tylko pukaj przez nakretke , ktora jest nakrecona na srubie , zeby nie zniszczyc gwintu na srubie bo inaczej tez moze sie sruba zakilnowac w zwrotnicy.

Opublikowano
ja nie jestem pewny czy to grzanie palnikiem nie osłabi w jakiś stopniu zwrotnicy w miejscu gdzie znajduję się ta śruba . Na pewno od jutra zacznę pryskać w to miejsce WD40 i po tygodniu zobaczę czy pomoże.

Wiadomo jak bedziesz grzal do przesady az do rozgrzania zwortnicy do czerwonosci to pewnie sie oslabi i to tak , ze bedziesz musial ja wymienic ale grzejac z umiarem nie do przesady to nic sie nie stanie.

Zamiast WD40 sprobuj jakiegos innego srodka , odrdzewiacza gleboko penetrujacego do zardzewialych srub i nakretek itp.

Pepsi Cola :decayed:

no słyszałem i czytałem nie tylko na tym forum że się sprawdza w nie których przypadkach :naughty::decayed:

Opublikowano
co masz na myśli piszą o odpowiednich narzędziach , są do tego jakieś ściągacze :naughty:

Coś takiego mają w ASO (nie wiem czy w każdym).

masz może jakiegoś pikczera jak to coś mniej więcej wygląda

ja ostatnim razem zrobiłem tak że odciąłem łepek od śruby i zacząłem dokręcać nakrętkę tak że śruba od strony uciętego łepka wchodziła do środka ale zerwał się gwint i pozostało tylko wybijanie. Wahacze nie wymieniane od nowości i kurcze trzymało się jak przyspawane i po dwu godzinnej walce poddałem się i dałem kumplowi żeby mi rozwiercił.

hehe to nie tylko ja się tak siłowałem przy wymianie na s line

Opublikowano

Nie spac, zwiedzac :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pobudka pany :hi:

Opublikowano

nie śpimy lecimy :decayed:

Opublikowano

A kto tu spi :decayed:

Opublikowano

Mnie też nic nie wiadomo na ten temat :whistling::decayed:

Opublikowano

no niektórzy rodacy już w pracy :decayed::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.