Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pocas, bierzesz na swap pokrętła, czy będziesz kombinował z podłączenie całego do B6?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam , Panowie kojarzy ktoś ciemnego sedana z łowicza? klapa us i dobra gleba :kox:

Opublikowano
Pocas, bierzesz na swap pokrętła, czy będziesz kombinował z podłączenie całego do B6?

Ja mam już satynę w aucie. Ten przełącznik kupiłem z czystej ciekawości czy podpasuje :)

Opublikowano
Pocas, bierzesz na swap pokrętła, czy będziesz kombinował z podłączenie całego do B6?

Ja mam już satynę w aucie. Ten przełącznik kupiłem z czystej ciekawości czy podpasuje :)

i co podpasił?

Opublikowano

6332470f8864019995ddc36ed14b5bc5_original.gif?1372074186

Kto pierwszy montuje? :grin:

Opublikowano
Pocas, bierzesz na swap pokrętła, czy będziesz kombinował z podłączenie całego do B6?

Ja mam już satynę w aucie. Ten przełącznik kupiłem z czystej ciekawości czy podpasuje :)

i co podpasił?

Trzeba rezać. Na pierwszy rzut oka widać że nie pasuje :facepalm: Zupełnie inne gniazdko.

Opublikowano

Pany potrzeba pomocy, z góry mówię że szukałem tylko 15minut, ale nie mam dziś dnia... chciałbym wymienić płyn wspomagania na nowy, nie wiem ani gdzie pompa ani jak odpowietrzyć ani jaki płyn użyć prócz zielony mineral... ani jak wymienić czy spuścić całość jeśli tak to gdzie... sto pytań do z góry przepraszam za niedouczenie :facepalm:

Opublikowano
Pany potrzeba pomocy, z góry mówię że szukałem tylko 15minut, ale nie mam dziś dnia... chciałbym wymienić płyn wspomagania na nowy, nie wiem ani gdzie pompa ani jak odpowietrzyć ani jaki płyn użyć prócz zielony mineral... ani jak wymienić czy spuścić całość jeśli tak to gdzie... sto pytań do z góry przepraszam za niedouczenie :facepalm:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-p-ynu-wspomagania-143351/

Opublikowano

Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.

Opublikowano

lepiej poszukaj ori, z tamką tylko bedziesz się wk***iał :kwasny:

Opublikowano

a o taką ciężko :/, nie mówiąc o nowej.

Opublikowano

czemu yebany kaspresky blokuje mi strony ?:doh:

Opublikowano

ja kupiłem zamiennik i nie narzekam .

Opublikowano
Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.

ja mam od tego gościa Informacje o Użytkowniku TFB,pasowała dobrze, wytrzymałość na zmiany temperatury 5/5 nic nie pęka:wink:

jedynie co, to moją gradobicie wykończyło, ale blacha na aucie też tego nie przeżyła:facepalm:

Opublikowano
Panowie, powiedzcie mi jak wygląda spasowanie lotki z laminatu na klape do b6tki. Słyszałem różne opinie, macie może kogoś zaufanego kto robi je tak, że jest warta kupna ? Konkretnie.

ja mam od tego gościa Informacje o Użytkowniku TFB,pasowała dobrze, wytrzymałość na zmiany temperatury 5/5 nic nie pęka:wink:

jedynie co, to moją gradobicie wykończyło, ale blacha na aucie też tego nie przeżyła:facepalm:

On akurat nie ma takiej z tego co widzę, ale tutaj znalazłem lotkę. W sumie nie duże pieniądze a można sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Chyba, że kupić od razu z całą klapą

Opublikowano

On akurat nie ma takiej z tego co widzę, ale tutaj znalazłem lotkę. W sumie nie duże pieniądze a można sprawdzić jak to będzie wyglądać.

Chyba, że kupić od razu z całą klapą

gościu zajmuje sie laminatem więc wystarczy zadzwonić

tylko jedna zasadnicza różnica jest w tym że kolega szuka sedana a ja brałem avanta, nie kuknołem opisu kolegi:facepalm:

cena za samą klape w aukcji:wink:

Opublikowano

piękne cabrio,dobrze że się znalazło

Opublikowano

Daniels, ty siedzisz na KA?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.