Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz żona dobry materiał tylko ciężki do obróbki niczem diament :decayed:

może dlatego tak uwielbiają te kamloty :decayed:

Siemandero :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobrze ze ja zony nie mam :grin:

Siema Elyta :hi:

Nie wiedziałem ze teraz tak wczesno macie teraz zaprawe :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dobrze ze ja zony nie mam :grin:

Siema Elyta :hi:

A kto by Cie chciał:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dzien dobry wszystkim z ranca :hi:

Sz. kolego "amaradaar" przegladalem Twoj watek o Twoim wozidelku , gratuluje :thumbup1: piekna furka , tylko pozazdroscic i mam do Ciebie pytanie , jezeli to nie tajemnica to mozesz podeslac mi ori numerki tych dodatkowych oslon silnika a raczej osprzetu. Kumasz te dwa dodatkowe czarne plastiki/oslony , jeden na zbiornik plynu do spryskiwaczy i drugi nad filtrem powietrza , ladnie prosze :wink:

Dzieki z gory :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka mistrzowie:hi:

Opublikowano

Siema panie

Opublikowano

Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

tak zwana pogoda butelkowa:decayed:

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

tak zwana pogoda butelkowa:decayed:

:polew: ja już się przygotowałem do pogody w sklepie

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

Twoja nowa koleżanka Byanka olała Cię?? :grin::decayed:

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

wladi to na co czekasz rozbrajaj granaty :grin:

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

Twoja nowa koleżanka Byanka olała Cię?? :grin::decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

A gdzie siedzisz? Nawet sie nie pucuje że jedzie bym do trasy wyskoczył:decayed:

Opublikowano
Audi S4, manual, benzyna (kombi) (3348514954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

białych RECARO z białą alcantarą jeszcze nie widziałem, po za tym fajny kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

+1 :decayed:

fajna kiera lol

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim z ranca :hi:

Sz. kolego "amaradaar" przegladalem Twoj watek o Twoim wozidelku , gratuluje :thumbup1: piekna furka , tylko pozazdroscic i mam do Ciebie pytanie , jezeli to nie tajemnica to mozesz podeslac mi ori numerki tych dodatkowych oslon silnika a raczej osprzetu. Kumasz te dwa dodatkowe czarne plastiki/oslony , jeden na zbiornik plynu do spryskiwaczy i drugi nad filtrem powietrza , ladnie prosze :wink:

Dzieki z gory :hi:

kumam kumam :decayed: poszło na pw :wink:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

aż poszarzał ze smutku :decayed: w dodatku obrażony na pw nie odpisuje :whistling:

Opublikowano

Wladi czemus jest moderowany...? Wskakujesz na "Fioletowegi"...?

Opublikowano

za dużo klepał :decayed:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim z ranca :hi:

Sz. kolego "amaradaar" przegladalem Twoj watek o Twoim wozidelku , gratuluje :thumbup1: piekna furka , tylko pozazdroscic i mam do Ciebie pytanie , jezeli to nie tajemnica to mozesz podeslac mi ori numerki tych dodatkowych oslon silnika a raczej osprzetu. Kumasz te dwa dodatkowe czarne plastiki/oslony , jeden na zbiornik plynu do spryskiwaczy i drugi nad filtrem powietrza , ladnie prosze :wink:

Dzieki z gory :hi:

kumam kumam :decayed: poszło na pw :wink:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Ale dołująca pogoda a ja siedzę pod Warszawką i ziewam bo nudy jak cholera:doh:

aż poszarzał ze smutku :decayed: w dodatku obrażony na pw nie odpisuje :whistling:

Krzys 139 sztuka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.