Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od wczoraj nic nie cieknie :decayed: zobaczymy za pare miechów :wink:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

:hi:

czy po takim zdjęciu można poznać czy to xenon czy bixenon ?

http://img20.imageshack.us/img20/7746/kucy.jpg

Patrzysz na kolor w środku reflektora - jeśli jest grafit (jak na zdjęciu) to jest to BiX.

mów , mów dalej , czyli co? to bixy :wink:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

a co , nie było grafitu w xenonie ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem .

Wiec to jest xenon!

Bi-xen ma wiekszą soczewke!

A to jest bi-xen

2resizehr.jpg

dsc0071resize.jpg

dsc0085resize.jpg

dsc0002vx.jpg

Opublikowano

a co , nie było grafitu w xenonie ?

Ksenon ma srebrny środek tak jak zwykła soczewa.

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem .

W oryginale? Nie wydaje mi się...
Opublikowano
Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem .

W oryginale? Nie wydaje mi się...

3334514801.jpg

3334514801_1.jpg

Opublikowano

widze, że Krzychu wyprzedziłeś mnie :wink: miałem właśnie kolegom wrzucać zdjęcie swoich bixów.. :tongue4:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

kierwa kto to kupił ?? :whistling: ja z uwagi na to że mam furmanke na glebie nie bede kombinowac z dokladka sline i cupry bo zaraz urwe wiec chyba celowac musze w s4.. :wink:

Opublikowano
Występował w S4 xenon z ciemnym środkiem .

W oryginale? Nie wydaje mi się...

http://s17.postimg.org/z54iy3o5n/3334514801.jpg

http://s17.postimg.org/mp7t4cutn/3334514801_1.jpg

Jesteś pewien że nie malowany?

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

...nie rzeczywiście - inny numer katalogowy: Ksenon w S4 ma na końcu M.

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

...w takim wypadku tak jak sugerujecie w przypadku S pozostaje kiknąć na soczewkę :wink:

Opublikowano

a juz myślałem że dorwę biksy za psie pieniądze

Opublikowano
:hi:

czy po takim zdjęciu można poznać czy to xenon czy bixenon ?

kucy.jpg

A ja dopiero teraz przyjrzałem się fotce... Zobaczyłem grafit i klepłem BiX - a soczewa jest ewidentnie mniejsza. My fault :facepalm:

Opublikowano

Mikaszi zbóju jak byś widział gdzieś panel do navi ten przy popielniczce Panel sterowania nawigacją NAVI - Audi A4, B6,B7 (3344307107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wystarczy żeby był tylko nad pokrętłem przycisk menu którego tu nie ma, reszty przycisków może nie być no i najlepiej jak by był w komplecie z zapalniczką:naughty: daj cynka:wink:

Opublikowano

oki :wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

po ostatniej przygodzie kupiłem drzwi w kolor , zobaczymy ile będą się różniły :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

za miesiąc jak będę w polandzie to chyba zainwestuję trochę kasy w malowanie całego albo połowy samochodu :naughty:

Opublikowano

w xenonie w S4 wnętrza lamp były grafitowe chyba :eusathink:

a co do egr-a to ja wywaliłem to ustrojstwo i mam święty spokój :decayed:

Opublikowano

z tym egr to są różne historie , ja wolę go mieć

Opublikowano
z tym egr to są różne historie , ja wolę go mieć

:hi: rożne historie ? możesz jaśniej , są jakieś negatywne przypadki po zaślepieniu egr ?

Opublikowano

są przeciwnicy i zwolennicy , na forum tego jest od groma i ciut ciut

Opublikowano

Jedyny minus jaki zauważyłem to, że przy gaszeniu auta trochę telepie budą :kwasny: brak klapy gaszącej, która była w egr...

Opublikowano

można wywalić egr i zostawić klapę gaszącą :wink:

Opublikowano

Ja mam odlaczony EGR juz od ponad 4 lat i nic zlego sie nie dzieje , jedyny minus to dluzsze nagrzewanie sie silnika zwlaszcza zima ale kartonik przed chlodnica poprawia sytuacje w zimie :wink: plus to zadnego syfu w dolocie , autko odycha pelnym gardlem. Jednak jak kolega "mikaszi" napisal sa zwolennicy i przeciwnicy takiego zabiegu odlaczenia/wywalenia zaworu EGR.

Opublikowano
można wywalić egr i zostawić klapę gaszącą :wink:

:eusathink: jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat :decayed:

Opublikowano
można wywalić egr i zostawić klapę gaszącą :wink:

:eusathink: jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat :decayed:

:drunk::drinks::decayed: spytaj się mnie jutro

Opublikowano
można wywalić egr i zostawić klapę gaszącą :wink:

:eusathink: jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat :decayed:

Nie wiem co "mikaszi" ma na mysli ale u siebie mam odlaczony EGR w ten sposob , ze ta wygieta metalowa rurka , ktora laczy kolektor wydechowy z zaworem EGR zostala usunieta , otwory po tej rurce czyli w kolektorze wydechowym oraz w samym zaworze EGR zostaly zslepione specjalna docieta na wymiar blaszka (mozna takie gotowe blaszki kupic na Alledrogo za kilka groszy) oraz wezyk gumowy podcisnienia zostal odlaczona od EGR-u i klapa gaszaca zostaje nie ruszona.

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Chyba od rocznika 2004 :eusathink: EGR trzeba odlaczyc programowo gdyz bedzie sie palic kontrolka "engine check"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.