Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

mam nadziej ze to forum w końcu będzie działało jak należy

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

POWITAJMY NOWYCH B6 DIVISION

1. Grzes 283 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b...288-me-271979/

2. andr3i ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-b...-e-led-117708/

4. miedzikos ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...dzie-;-234339/

6. julekF1 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...owosci-267756/

powitać :decayed: jak patrze na te wszystkie zmodzone furmamnki to zastanawiam sie co ja tu robię :facepalm::doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

mam nadziej ze to forum w końcu będzie działało jak należy

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

POWITAJMY NOWYCH B6 DIVISION

1. Grzes 283 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b...288-me-271979/

2. andr3i ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-b...-e-led-117708/

4. miedzikos ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...dzie-;-234339/

6. julekF1 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...owosci-267756/

witam wszystkich:decayed: i dziekuje za przyjecie do B6 division :banan2::banan2::banan2::banan2::banan2:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

MIkaszi wyrwal dolnego a ja gornego :decayed:

KGr_Hq_F_l_EFGol3d0o_IBR0r_UE2qw_60_12.jpg

Opublikowano

Ziomy jak macie tego typu problemy to radze sprawdzic kable ktore ida w drzwiach, dokladnie w harmonijce-przegubie, mialem podobne objawy i okazalo sie ze niektore byly naderwane, poprzecierane i byly powodem tego typu sytuacji.

Nie doczytałem, moja wina. W kazdym badz razie ja mialem problem z kablami.

Opublikowano

wiedziałem że będziesz się o niego licytował :decayed:

dobrze że się nie przyłączyłem do licytacji bo nawet za dobrą kasę poszedł :kox::wink:

ale jestem ciekawy ile byłeś w stanie dać :naughty:

Opublikowano
wiedziałem że będziesz się o niego licytował :decayed:

dobrze że się nie przyłączyłem do licytacji bo nawet za dobrą kasę poszedł :kox::wink:

ale jestem ciekawy ile byłeś w stanie dać :naughty:

za oba kolo 100 f no ale jak pisalem to dolnego przeoczylem bo nie mialem go w obserwowanych jakims cudem
Opublikowano

Ziomy jak macie tego typu problemy to radze sprawdzic kable ktore ida w drzwiach, dokladnie w harmonijce-przegubie, mialem podobne objawy i okazalo sie ze niektore byly naderwane, poprzecierane i byly powodem tego typu sytuacji.

Nie doczytałem, moja wina. W kazdym badz razie ja mialem problem z kablami.

U mnie akurat tam jest wszystko git :wink:

Opublikowano
wiedziałem że będziesz się o niego licytował :decayed:

dobrze że się nie przyłączyłem do licytacji bo nawet za dobrą kasę poszedł :kox::wink:

ale jestem ciekawy ile byłeś w stanie dać :naughty:

za oba kolo 100 f no ale jak pisalem to dolnego przeoczylem bo nie mialem go w obserwowanych jakims cudem

czyli tego pierwszego dolnego nowego też ty kupiłeś :naughty:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Ziomy jak macie tego typu problemy to radze sprawdzic kable ktore ida w drzwiach, dokladnie w harmonijce-przegubie, mialem podobne objawy i okazalo sie ze niektore byly naderwane, poprzecierane i byly powodem tego typu sytuacji.

Nie doczytałem, moja wina. W kazdym badz razie ja mialem problem z kablami.

U mnie akurat tam jest wszystko git :wink:

a vaginę podłączałeś , nie ma jakiś błędów

Opublikowano

Mikaszi pamiętasz o mnie:naughty:

Opublikowano

najpierw trzeba ja mieć :facepalm::whistling:

Opublikowano

Takie głupie pytanie.....jak Wy te emotikony zapodajecie w wiadomościach? Ja nie potrafie.....;-)

Opublikowano
Takie głupie pytanie.....jak Wy te emotikony zapodajecie w wiadomościach? Ja nie potrafie.....;-)

http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/emotki-instrukcja-aktywowania-profilu-228362/ :wink:

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

1011987_576234682422308_1315183037_n.jpg

Opublikowano

Super:banan:, dzięki. Nie wpadł bym na to:facepalm:

Opublikowano
Mikaszi pamiętasz o mnie:naughty:

pamiętam , ale jak na razie to ceny zaporowe 40-60 euraczy + wysyłka :kwasny: , nie wiem ale to chyba nie okazyjna cena jak za taką pierdułkę

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

najpierw trzeba ja mieć :facepalm::whistling:

no to pora zainwestować :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
wiedziałem że będziesz się o niego licytował :decayed:

dobrze że się nie przyłączyłem do licytacji bo nawet za dobrą kasę poszedł :kox::wink:

ale jestem ciekawy ile byłeś w stanie dać :naughty:

za oba kolo 100 f no ale jak pisalem to dolnego przeoczylem bo nie mialem go w obserwowanych jakims cudem

czyli tego pierwszego dolnego nowego też ty kupiłeś :naughty:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Ziomy jak macie tego typu problemy to radze sprawdzic kable ktore ida w drzwiach, dokladnie w harmonijce-przegubie, mialem podobne objawy i okazalo sie ze niektore byly naderwane, poprzecierane i byly powodem tego typu sytuacji.

Nie doczytałem, moja wina. W kazdym badz razie ja mialem problem z kablami.

U mnie akurat tam jest wszystko git :wink:

a vaginę podłączałeś , nie ma jakiś błędów

nie tylko tego gornego, musze teraz dolny upolowac

Opublikowano

acha bo gość ogólnie miał 3 te grille dwa dolne i jeden górny i myślałem że może przytuliłeś jeszcze ten jeden dolny

Opublikowano

nic mi o tym trzecim nie wiadomo:shock3:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Mikaszi pamiętasz o mnie:naughty:

pamiętam , ale jak na razie to ceny zaporowe 40-60 euraczy + wysyłka :kwasny: , nie wiem ale to chyba nie okazyjna cena jak za taką pierdułkę

No to rzeczywiście trochę dużo za taką pierdółkę:kwasny:
Opublikowano

zaraz zarzucę aukcjami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.