Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR
To daj znać jak będziesz to się zgadamy:wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo :decayed:
I co było?

błahostka, druga kostka miedzy sterowaniem a silniczkiem była lekko zaoksydowana, szybkie czyszczenie pinów i działa jak ta lala :)

Opublikowano
Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR
To daj znać jak będziesz to się zgadamy:wink:

OK. Będę na miejscu to się odezwę na pewno to można zrobić małego spota:)

Opublikowano
Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo :decayed:
I co było?

błahostka, druga kostka miedzy sterowaniem a silniczkiem była lekko zaoksydowana, szybkie czyszczenie pinów i działa jak ta lala :)

:thumbup1:
Opublikowano
Panowie po wymianie licznika na kolor mam w 17-instrument taki błąd...jak się go pozbyć??

1 Fault Found

01517 - Control Module for Trailer/Towing Sensor (J345)

49-00 - No Communications

masz zakodowany hak w zegarach , poczekaj zara znajde jak to wywalić:decayed:

adaptacje w zegarach , kanał 61 i odejmnij 64 o wartosci którą masz:wink:

no i na to liczyłem...DOMIN jesteś wielki :decayed: stawiam w JG flaszkę albo nieeee satwiam dwie!! :banan:

Opublikowano

Wziąłem się za mycie lamp od wewnątrz i chyba nie obejdzie się bez rozklejania, bo ten cały osad jak parowały lampy nie chcę zejść chemią, dopiero mechanicznie daje radę go usunąć, ale w każde miejsce ręką nie dojdę a już cała poharatana jest :grin:

Opublikowano

Frostyy ja znowu w miroslawcu

Opublikowano
Frostyy ja znowu w miroslawcu

Do kiedy? :decayed:

Opublikowano
:siema: z rańca :wink:
Opublikowano

Hejka miszcze :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

7:24?

wczesnie wstałes:naughty:chyba kac po weekendzie męczy

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
7:24?

wczesnie wstałes:naughty:chyba kac po weekendzie męczy

Ja w przeciwieństwie do Ciebie się nie opierdalam tylko w robocie siedzę :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
7:24?

wczesnie wstałes:naughty:chyba kac po weekendzie męczy

Ja w przeciwieństwie do Ciebie się nie opierdalam tylko w robocie siedzę :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

a poza wojsko nie ma kaca :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ile można wołać za fotele + kanapa dzielona [razem z jej boczkami] z wersji sport w bdb stanie ? ewentualnie reflektuje ktoś ? :decayed:

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Właśnie widzę :kwasny: Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował :kwasny:

bylem , rzmawialem grzecznie i w odpowiedzi usłyszałem ch... mi w dupe i wypier....

Opublikowano

no to ladnie ci pojechali po kieszeni....zal :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
mam coś lepszejszego

nowy gewinde KW

Sport/Gewindefahrwerk KW kw Audi A4 8E B7 Quattro | eBay

na pewno się na takiej cenie nie skończy ale może warto zapolować :naughty:

Taki nowy że amortyzatory nie równo wychodzą :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.