Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jako dzienne mają za***isty sens, ale nie da Ci to tyle światła, co zwykła żarówka :wink:

Dzięki za info :thankyou2:

W tym układzie to chyba zostanę przy Hidach H7 + Led W5W

O dziennych pomyślę później jako ledy w halogenach :wink:

P.S. Te Hidy z motoHid są godne polecenia, czy coś innego sugerujecie wybrać ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie po wymianie licznika na kolor mam w 17-instrument taki błąd...jak się go pozbyć??

1 Fault Found

01517 - Control Module for Trailer/Towing Sensor (J345)

49-00 - No Communications

Opublikowano
Panowie po wymianie licznika na kolor mam w 17-instrument taki błąd...jak się go pozbyć??

1 Fault Found

01517 - Control Module for Trailer/Towing Sensor (J345)

49-00 - No Communications

masz zakodowany hak w zegarach , poczekaj zara znajde jak to wywalić:decayed:

adaptacje w zegarach , kanał 61 i odejmnij 64 o wartosci którą masz:wink:

Opublikowano

Witam

wybieram się do Jastarni w czwartek i pytanko w jakich godzinach są najmniejsze korki na półwyspie?? Chcę wyjechać z okolic Warszawa o 4 rano

Opublikowano

Władi pytanie do Ciebie:decayed:

Opublikowano
Wladi pytanie do Ciebie:decayed:
Dawaj:wink:
Opublikowano
Witam

wybieram się do Jastarni w czwartek i pytanko w jakich godzinach są najmniejsze korki na półwyspie?? Chcę wyjechać z okolic Warszawa o 4 rano

.

Opublikowano
Witam

wybieram się do Jastarni w czwartek i pytanko w jakich godzinach są najmniejsze korki na półwyspie?? Chcę wyjechać z okolic Warszawa o 4 rano

.

Spokojnie dasz radę z rana jest luzik dopiero w godzinach południowych coś się zaczyna korkować:wink:
Opublikowano

no właśnie o to pytanie mi chodziło :grin:

Opublikowano

To normalne, że przetwornice tak piszczą? :wink:

Opublikowano

Pany czy ktoś miał wymienianą szybę przednią i był przy montażu ?

Za wymianę mam zapłacić 80pln , ale jak czytam w Elsie to trzeba pół auta wybebeszyć przy demontażu i montażu nowej szyby. :shock3:

Opublikowano

Nie prawda. ja byłem przy montażu. tylko wyciągają te czarne listewki przy szybie, ściągają podszybie tu od silnika i ramiona wycieraczek i nic więcej. Szybka operacja.

Opublikowano

Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR

Opublikowano
Nie prawda. ja byłem przy montażu. tylko wyciągają te czarne listewki przy szybie, ściągają podszybie tu od silnika i ramiona wycieraczek i nic więcej. Szybka operacja.

To się zgadza, ale oprócz tego Elsa mówi o demontażu słoneczników lewy, prawy, osłonka środkowa (ta mała przeciwsłoneczna) i osłony słupków A

Opublikowano

U mnie nic takiego nie robili. I szyba wstawiona elegancko nic się nie dzieje jakby tam był od zawsze. Nie wiem po co to niby miało być demontowane jak to nie przeszkadza w wycięciu i wstawieniu szyby. Dziwnie pokazuje.

Opublikowano
Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR

Stary Pruszków wychodzi z paki, to i młodzież się bawi :grin:

Opublikowano

Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo :decayed:

Opublikowano
Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR

Stary Pruszków wychodzi z paki, to i młodzież się bawi :grin:

to żeś teraz doebał :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo :decayed:
I co było?
Opublikowano
Dziękować za odpowiedź także proszę wypatrywać B6 avant srebrne na 18 calach i glebie na numerach WPR

Stary Pruszków wychodzi z paki, to i młodzież się bawi :grin:

to żeś teraz doebał :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.