Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mateo :thumbup1:

Slo :thumbup1::naughty:

Dziękował :thankyou2:

Jak cały plan się powiedzie to na weekend będą ciekawsze zdjęcia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo co to za dekory ? oklejone ?

Dokładnie tak :wink:

W wątku o mojej A4 więcej fotek - zapraszam do oceny :decayed:

Wyszło ładnie, skąd zamawiałeś folię?

Mikaszi, dostałeś PW?

Tapnięte z SGS III

Swoje piano GREY chcesz okleić? :polew:

Ziomek, idź lepiej łatać hidy :grin::wink:

Tapnięte z SGS III

A Ty ogarnij swoje parujące BIXY :grin:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

D4S z reguły jest pancerne . Nie wiem czemu Tobie padło.

Do mnie to? Przetwornice sprawne, tylko palniki śmietnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zamierzam przejsc z 17" na 18" obecnie mam zawieche fabryczną sportową 1BE (czerwone amorki) aluski ori audi 17' 8j et35 i oponki 235/45/17 i ladnie to zgrywa sie z nadwoziem. Jakich mam szukac alufelg w 18" tzn jakie parametry ? 8j 8.8j czy 9j? i jakie ET wchodzi w gre tak by ladnie to pokrywalo sie z nadwoziem, nie chce stosowac dystansow zabardzo? czy takie parametry 8 X18 ET 31 sa ok? czy otwor centrujacy jest bardzo istotny? bo w nowszych aluskach tj w b8 i w a5 ten otwor jest wiekszy niz w a4 b6/b7 i czy moge bez problemu aluski z tych nowszych modeli wstawic u siebie czy bede czegos potrzebował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana......Panowie pytanie odnośnie wymiany kierownicy z B6, seryjnej z MF, na taką od B7, B8. Trochę poczytałem i szczerze mówiąc jeszcze mniej wiem, niż wcześniej.

Kierownice generalnie pasują, czy z B7, czy z B8, tak?

Kwestia jest podłączenia poduchy i sterowania MF?

Może poradzcie mi, jaki zestaw jest najbardziej P&P. Czy wogole taki istnieje? Nie zabardzo mam ochotę ingerować w przekładanie wtyczek itp..no chyba, że innej opcji nie ma......

Może ktoś ma na sprzedaż taki zestaw pasujący bez problemów?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się wydaje że pierścień centrujący będzie potrzebny..

Panowie to jak to jest tapicerka drzwi tylnych miedzy sedan a avant różni się tylko tym że może mieć roletke inną czy czymś jeszcze???? :hi:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

:hi: z rana......Panowie pytanie odnośnie wymiany kierownicy z B6, seryjnej z MF, na taką od B7, B8. Trochę poczytałem i szczerze mówiąc jeszcze mniej wiem, niż wcześniej.

Kierownice generalnie pasują, czy z B7, czy z B8, tak?

Kwestia jest podłączenia poduchy i sterowania MF?

Może poradzcie mi, jaki zestaw jest najbardziej P&P. Czy wogole taki istnieje? Nie zabardzo mam ochotę ingerować w przekładanie wtyczek itp..no chyba, że innej opcji nie ma......

Może ktoś ma na sprzedaż taki zestaw pasujący bez problemów?:wink:

No kierownica b7 i b8 pasuje bez problemu np zerknij u mnie jaką mam :wink:

ogólnie na pewno musisz zmienić wtyczkę od poduszki do taśmy...

jak ja nie miałem MF to musiałem zmienić taśmę i moduł kierownicy :wink:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

AHHHHHA czy da się przełożyć sam środek drzwi tapicerki.. jak jest np skóra a chcę speed?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zamierzam przejsc z 17" na 18" obecnie mam zawieche fabryczną sportową 1BE (czerwone amorki) aluski ori audi 17' 8j et35 i oponki 235/45/17 i ladnie to zgrywa sie z nadwoziem. Jakich mam szukac alufelg w 18" tzn jakie parametry ? 8j 8.8j czy 9j? i jakie ET wchodzi w gre tak by ladnie to pokrywalo sie z nadwoziem, nie chce stosowac dystansow zabardzo? czy takie parametry 8 X18 ET 31 sa ok? czy otwor centrujacy jest bardzo istotny? bo w nowszych aluskach tj w b8 i w a5 ten otwor jest wiekszy niz w a4 b6/b7 i czy moge bez problemu aluski z tych nowszych modeli wstawic u siebie czy bede czegos potrzebował?

18x8,5J ET35 i będzie dobrze, pierścień zawsze można dokupić. A czemu dystansów nie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer bo dystanse to dodatkowe koszty i wchodza w gre dopiero wowczas kiedy bedzie juz tragicznie ze znalezieniem aluskow z dobrym ET. A 18" z 8J i ET35-43 beda rowniez ok? Mam obecnie 17" 8J z ET35 i jest cool bez dystansow. Aha i jakie oponki do 18"? 225, 235? Bo 245 to chyba juz za szerokie kapcie na standardowe 1.8T? a profil 50 przy 235/18 to dobrze bedzie wygladac na B6? Czy te balony beda obcierac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz 235 bo ci zamuli furacza :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer bo dystanse to dodatkowe koszty i wchodza w gre dopiero wowczas kiedy bedzie juz tragicznie ze znalezieniem aluskow z dobrym ET. A 18" z 8J i ET35-43 beda rowniez ok? Mam obecnie 17" 8J z ET35 i jest cool bez dystansow. Aha i jakie oponki do 18"? 225, 235? Bo 245 to chyba juz za szerokie kapcie na standardowe 1.8T? a profil 50 przy 235/18 to dobrze bedzie wygladac na B6? Czy te balony beda obcierac?

4x dystanse + śruby to koszt ok 200zł, chyba lepiej poszukać fajnych felg pod kątem wizualnym niż szukać felg pod kątek parametrów. Jak znajdziesz z ET43 to na tył będzie potrzebny dystans min. 10mm.

Na 8,5J wystarczy opona 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki cos o tym wiem, mam obecnie 235/45/17 i faktycznie ciezko im rozpedzic sie :/ przy 15" wystrzeliwuje jak rakieta ;)

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Czyli rozumiem ze zarowno do 17" 45 jak i 18" 40 najlepiej brac oponki 225 czy 215 tez wchodza w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Łukasz szyby :whistling:

Jutro jade dopiero zobaczyc bo gosciu nie mial wczesniej czasu:kwasny: najprawdopodobniej modul, bo wszystko inne jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak było właśnie u mnie wszystko git a nie działało.... ewentualnie wiązka przy sammym module...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...