Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak było właśnie u mnie wszystko git a nie działało.... ewentualnie wiązka przy sammym module...

Pojade jutro i zobaczymy, dam Ci znac :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: Elyta.

Józek co popsułeś?

Opublikowano

Chyba modul komfortu:facepalm: bo nie trybia mi ani szyby ani szyber dach :doh:

Opublikowano

ale jak to możliwe że tak sam z siebie się zesrał , grzebałeś gdzieś coś , może masz gdzieś jakieś zwarcie albo jakaś wilgoć się dostała

podpinałeś już vagine

Opublikowano
Nie ma ktos sprezyn do avanta quattro na tyl ? Szukam jakichs -35/45.

Ew. jesli ktos szuka samych na przod, to mozemy kupic wspolnie komplet... bo mam na oku w dobrej cenie :wink:

napisz do tego goscia siwy2326 on wymienia cala zawieche na s-line i moze ci rozkompletuje.

Opublikowano

Ile można wołać za podłokietnik skórzany[ stan bdb+ ] podświetlany ? kolor platynowy [jasny szary]

Opublikowano

AHHHHHA czy da się przełożyć sam środek drzwi tapicerki.. jak jest np skóra a chcę speed?? :decayed:

wszystko się da...tylko trochę z tym roboty. wszędzie na klej przyklejone, trzeba rozwalać na czynniki pierwsze, łatwo połamać... Bart-s zdaje się do tapicera dawał, jak roletki zakładał...

Jak coś to Andr3i ma tył w speedzie na zbyciu ( a ja mam przód ) :wink:

Opublikowano

a ja mam na zbyciu sam materiał speed :wink: do boczków przód/tył

Opublikowano
W płońsku ktoś kupił ferrari 458 italia:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

w poniedziałek widziałem czerwone w Bydgoszczy :slina:

Te też czerwone z czarnym dachem:shock3: WO FXX:kox:

Opublikowano

a mówiłem żeby nie jeździli moim ferrari :grin:

Opublikowano
215 chyba będzie już za bardzo naciągnięta.. przy 8J :whistling:

Będzie delikatny naciąg, poza tym ori felgi 18 były prawie zawsze 8,5J

Opublikowano

Ale się wkur właśnie. Kupiłem od gościa na,allegro zdeś z eSy 2 tygodnie temu i tak słał słał aż w końcu dzisiaj okazało się że,przy ściąganiu z auta się zdewastował. Kur... co jest z tymi ludźmi. Albo są,takie piz*y że zespoły zderzak albo świnie i krety i sprzedali komuś drożej f*ck. Kolejna taka akcja z częściami do czarnucha w,ciągu kilku dni.

Opublikowano

Szwajcar więc pewnie już się lepi pod Radomiem. :decayed:

Ale jestem zły. Kur.....wa.

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

:audi:

Opublikowano
Na 8,5J wystarczy opona 225/40

Na 8,5J bezwzglednie 235 !! Nie kazdy lubi naciag... zeby potem nie bylo placzu, ze nagle ranty podrapane przy byle parkowaniu :)

Opublikowano
Na 8,5J wystarczy opona 225/40

Na 8,5J bezwzglednie 235 !! Nie kazdy lubi naciag... zeby potem nie bylo placzu, ze nagle ranty podrapane przy byle parkowaniu :)

Z takimi oponami mi felgi sprzedałeś :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie było tam szefa w środku :decayed:

Opublikowano

Ile wyciśnie się samym programem z 1.8T AVJ? Da rade ze 170-180km?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.