Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hammer nie ten dzial :kox::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

i 60F nie twoje :wink:

i do tego jak masz prawko angielskie albo zieloną kartę to jeszcze 3 punkciki :kwasny:

ja nie mam ani jednego ani drugiego :kox::decayed: i te punkciki mogę se wsadzić

i tak ogólnie to siema :hi:

nie zgodze sie z tymi punkcikami Maichal

mialem polskie prawko jak mnie jeb ... 2 razy i punkty sa w systemie

wymienilem na ang i counter part przyszlo odrazu z nimi

takze kazdy nawet na rumunskim prawku:decayed: ma swoja kartoteke tutaj jak go upoluja :wink:

a jak bylem w sadzie na jednej z rozpraw to koles na polskim prawku bedac na % pozwolil swojej zonie jechac na provisionalu

10 pkt z miejsca i 600 mandatu :shock3::shock3::shock3::shock3:

jeżdżę po UK już ponad 7 lat i nie raz płaciłem mandat za prędkość i też nie raz byłem ponaglany żeby zmienić prawko na angielskie albo żeby chociaż tą kartę wyrobić.

z ostatnich 3 lat jak latam B6 mam tych punków już 10 i same za prędkość. Wiem że widnieją one w systemie ale jak do tej pory nic się w tej sprawie nie dzieje i mam nadzieje że tak zostanie :decayed:

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano

:bry:

:a4fan:

gdzie to weselicho to podjade do konwoju

Opublikowano

Na pograniczu Warminsko-Mazurskiego i Podlaskiego, ale juz na terenie Podlasia. Raczki taka miejscowosc docelowa bedzie, niedaleko stad do Augustowa Suwalk czy mojego miasta Ełku, nie ma to jak jeziorka a pogoda dzis plazowa :D

Opublikowano

34a73005822e927eb445d003a94a87d7.gif?1374070583

:hi:

8787ea1791eda202f2214134504f9439_original.jpg?1374064496

1e8f42006b9866a672b16c984a907f47_original.jpg?1374064500

f3d3f7837de8f3b2990780ab3ac1d84a_original.jpg?1374064503

Opublikowano
Na pograniczu Warminsko-Mazurskiego i Podlaskiego, ale juz na terenie Podlasia. Raczki taka miejscowosc docelowa bedzie, niedaleko stad do Augustowa Suwalk czy mojego miasta Ełku, nie ma to jak jeziorka a pogoda dzis plazowa :D
to podjade niedaleko mam
Opublikowano
Na pograniczu Warminsko-Mazurskiego i Podlaskiego, ale juz na terenie Podlasia. Raczki taka miejscowosc docelowa bedzie, niedaleko stad do Augustowa Suwalk czy mojego miasta Ełku, nie ma to jak jeziorka a pogoda dzis plazowa :D
to podjade niedaleko mam

im nas wiecej tym lepiej i widowiskowo bedzie:decayed:

Opublikowano

tylko żebyś nie zapomniał że to twoje wesele :grin::wink:

Opublikowano
tylko żebyś nie zapomniał że to twoje wesele :grin::wink:

:decayed: moja juz sie smieje ze spota robie a nie wesele

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:hi: Obry.
Opublikowano

A ja nie zdarzylem wstawic przedniego zderzaka sline bo pieprzony Gajos przycina w uja i mi ramki do spryskow wysyla juz chyba z miesiac.

Opublikowano
A ja nie zdarzylem wstawic przedniego zderzaka sline bo pieprzony Gajos przycina w uja i mi ramki do spryskow wysyla juz chyba z miesiac.

Ja tez cos u gajosa zamawialem ,pol roku temu i do dzis nie ma nic :grin:

Opublikowano
A ja nie zdarzylem wstawic przedniego zderzaka sline bo pieprzony Gajos przycina w uja i mi ramki do spryskow wysyla juz chyba z miesiac.

:grin: widze ze masz to samo co ja tez czekam juz ponad tydzien na klapki od spryskow i tez nie moge zalozyc zderzaka

Opublikowano

GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

tu się pany zamwia i 3 dni max i ceny raczej lepsze niż u reszty

Opublikowano
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

tu się pany zamwia i 3 dni max i ceny raczej lepsze niż u reszty

Panie wszystko zależy co zamówisz, ja na getem też się raz przejechałem i mijam ich szerokim łukiem :whistling:

Opublikowano

bo wpłaciłes flote,bierze się za pobraniem i nie ma nigdy problemu :whistling:

Opublikowano
bo wpłaciłes flote,bierze się za pobraniem i nie ma nigdy problemu :whistling:

Nie wiem jak to było ale wolę w ASO zamówić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.