Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zdrowie po sobocie :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak zdrowie po sobocie :naughty:

jak zawsze do du..:decayed:

Opublikowano
jak zdrowie po sobocie :naughty:

żyjemy :naughty:

już w domu wladi, domin79 dzięki za odwiedziny

Darek fura :kox: postaram się jak najszybciej ogarnąć zdj no i do nastepnego:wink:

Opublikowano

U nie po sobocie lajcik kulturka jedno piwo i lulu hehe :grin:

A niedziela taka sobie wietrzna w NL. Wczoraj do południa i w nocy tak lało ze szok. :kwasny:

Opublikowano

A mi siostra z NL wlasnie zjechala i 10 sierpnia jade ja do NL na 2tygodnie nad samo moze do Noordwijk'u

Opublikowano

Kużwa ja przez te wakacje nie wytrzeźwieje chyba, Domin wyjechał a teraz Kłysio zawitał:facepalm::decayed::decayed::decayed:

a85t.jpg

Opublikowano
Kużwa ja przez te wakacje nie wytrzeźwieje chyba, Domin wyjechał a teraz Kłysio zawitał:facepalm::decayed::decayed::decayed:

Cieszył się ze masz czas 'wypoczywać'...wszystko co dobre szybko się kończy...niestety

Opublikowano

A ją weekend o suchym pysku:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

panowie wymieniłem skrzynię biegów i przy okazji wywaliłem kata ,po tym zabiegu zaczął strasznie dymić co może być przyczyną ,dodam że wcześniej nic nie dymiło

Opublikowano
kużwa ja przez te wakacje nie wytrzeźwieje chyba, domin wyjechał a teraz kłysio zawitał:facepalm::decayed::decayed::decayed:

http://img5.imageshack.us/img5/4323/a85t.jpg

mors atack

Opublikowano

Serfin ja do Noordwijku jeżdżę właśnie nad może się popluskać choć przez drogę mam jezioro. Jak będziesz dawaj znać może jakiegoś spota skręcimy. Do N-wijku mam 30 km. :decayed:

Opublikowano
panowie wymieniłem skrzynię biegów i przy okazji wywaliłem kata ,po tym zabiegu zaczął strasznie dymić co może być przyczyną ,dodam że wcześniej nic nie dymiło

Niema kata to jest przelot, przy obecnych temp każdy diesel dymi ale jeśli jest to spore dymienie to pewnie PD się kończą.

Opublikowano

Kilka fotek z VW Mania

4yju.jpg

xhno.jpg

nrz3.jpg

w9sy.jpg

Opublikowano

Ostatnie foto to grube hardcore porno dla tomka Devastation :decayed::decayed:

Opublikowano

hej chłopaki do mojej sedan B6 majac aluski ori audi 18' 8J z ET43 jakie oponki 18"/40/ moge wsadzic oprocz 225/235, czy 245 podejdzie i nic nie bedzie obcierac? zawieszenie fabryczny sline 1BE

Opublikowano

235 i 225 nie będzie obcierać na 100%. Po co chcesz ładować 245 ? będzie strasznie wyglądało na 8J

Opublikowano

mam ze 2-3 komplety kółek ktore mnie interesuja w ładnym stanie aluski ale na kazdym komplecie oponki maja rozmiar 245/40/18 :/

Opublikowano

malowac kola dokladki i lusterka w czarny mat?

dziekuje

uosw.jpg

4hqm.jpg

kh0t.jpg

Opublikowano
Ostatnie foto to grube hardcore porno dla tomka Devastation :decayed::decayed:
Niech się chłopak uczy:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Witam

Już piątek i weekendzik za chwilę

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty

poszukaj w lepszej kasie bo ponad 3stowki to troche sporo jak za taki zestaw ja za taki rok temu dalem jakoś okolo 200zl

Witam :hi:

podpowiecie mi Panowie gdzie jeszcze warto rozglądać się za "pewnym" sprzedawcą ??

Kolega patryk10015 pisze że taniej można znaleźć, a na allegro nie widzę dużego wyboru w slim`ach.

Za 2 tyg. urlop i trzeba graty zbierać do autka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.