Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zawitaly wkoncu w miejsce 17" Avus nowe kola 18" sline 9ramienne- nie ma to jak alusy classic :D fotki juz wkrotce w watku bo zdazylem kola tylko zamontowac i prosto na noc do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

czy da rade założyć goly zderzak a4b6 od s-line zamiast zwyklego zeby belka halogeny pasowaly do zderzaka s-line, czy musze kupic zderzak s-line wraz z belka i halogenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfin a 17 do opylenia? za ile? PW :whistling:

Taaa 17" raczej sprzedam bo szukam 16" biedronek takze sprzedaz zamiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje 17" stare mam do "oddania" razem z dwiema prawie nowymi oponami.

a i nie szuka ktoś wnętrza z A5? Fotele, oparcia i boczki za 500 zł. Stan dosłownie jak fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfin a 17 do opylenia? za ile? PW :whistling:

Taaa 17" raczej sprzedam bo szukam 16" biedronek takze sprzedaz zamiana

ile liczysz za swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde posty znikają :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Ooo edycja była widzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile wycenic te 17" AVUS 8J et35, dzis do 19:00 nie wiedzialem jeszcze czy sprzedac czy zostawic na zime, ale szkoda mi ich by marnowaly sie zima, stworzone sa na lato :) takze propozycje na pw, no i odbior osobisty lub kurier ale tu moze byc drogo chyba ze ktos ma znajomosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Domin podpowiedział zebysprawdzic kostek za kiera i... BINGO!!

czestyc bład tych co wymieniali kierę na tą z B7/8 :decayed: i nie maja kostki jak byc powinna

No ja mam kostkę taką jaka powinna być, gdyby nie Bart to bym pewnie rzeźbił :wink:

Do sprawdzenia piny które przekładałeś - system airbag jest bardzo wrażliwy na odczyt rezystancji. Wystarczy lekko wygięty pin, nie styka na całej długości (nawet tego nie widać) i już driver pieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Domin podpowiedział zebysprawdzic kostek za kiera i... BINGO!!

czestyc bład tych co wymieniali kierę na tą z B7/8 :decayed: i nie maja kostki jak byc powinna

No ja mam kostkę taką jaka powinna być, gdyby nie Bart to bym pewnie rzeźbił :wink:

Um jeszcze jedno pytanko. Dlaczego VCDS pokazuje mi tylko pierwsze pole w 08 Meas Block? Pierwsze jest okej, a pozostałe 3 są po prostu N/A i nie da się z nich nic odczytać. Starszy VAG 312 wskazuje wszystkie pola prawidłowo, no ale nie daje podpowiedzi itd.

To podajcie nr tej kostki jak mozecie bo ja jezdze bez ale blad airbaga w kierze mnie nie dotyczyl lecz jedynie ta kostka pod fotelem pasazera mnie wkurza ale to juz ograrniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

za 5 min koncze prace i jeszcze jutro tylko 6h i znow weekend:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc zakupu samej dokładki zderzaka tył s-line, czy bedzie pasowala do zderzaka zwyklej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc zakupu samej dokładki zderzaka tył s-line, czy bedzie pasowala do zderzaka zwyklej wersji ?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...