Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzienks

:banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie mogę teraz tego znaleźć, trzeba trochę podocinać - część osób które to robiły twierdziła, że lepiej się w to nie bawić i zakładać ori górę od s-line

mam gore s line ori ale bez spryskow wlasnie i zastanawiam sie nad tym modem tylko po samych zdjeciach zderzakow tych gornych czesci za bardzo nie widze roznicy a na zywo nie mam jak sprawdzic

Nie. Kilka minut i na auto.

ty przerabiales?

Opublikowano
Nie. Kilka minut i na auto.
mi to zajęło 0,5h
Opublikowano

Trochę się za wami stęskniłem :grin:

Opublikowano
0dc064f7c2577c922d3be8abc484bc4d.jpg?1376337035
Opublikowano

H4mm3R usunołeś to gówno z opony czy nadal sie mordujesz:kwasny:

Opublikowano

Pany nie ma ktoś klapek od zwykłych lamp na zbyciu?:whistling: jak coś to na allegro wisi do prawego bixa za 30zł:wink:

Opublikowano

Panowie posiadam licznik kolorowy do B6/B7 chce go sprzedac i mam pytanko w jakich cenach one chodza?

Opublikowano
H4mm3R usunołeś to gówno z opony czy nadal sie mordujesz:kwasny:

W godzinkę poszło :wink: Chyba miałem inny środek albo przeterminowany, bo data na nim była 05/2010 :decayed: a w oponie tylko na bokach było oblepione taką gumą... na początku machałem szczotką drucianą, potem wiertarka + szczota w stożek i schodziło elegancko.

Opublikowano
H4mm3R usunołeś to gówno z opony czy nadal sie mordujesz:kwasny:

W godzinkę poszło :wink: Chyba miałem inny środek albo przeterminowany, bo data na nim była 05/2010 :decayed: a w oponie tylko na bokach było oblepione taką gumą... na początku machałem szczotką drucianą, potem wiertarka + szczota w stożek i schodziło elegancko.

z boków i u mnie fajnie schodziło :wink: gorzej było tu na płaskim benzyna tylko pomagała:kwasny:

Opublikowano
H4mm3R usunołeś to gówno z opony czy nadal sie mordujesz:kwasny:

W godzinkę poszło :wink: Chyba miałem inny środek albo przeterminowany, bo data na nim była 05/2010 :decayed: a w oponie tylko na bokach było oblepione taką gumą... na początku machałem szczotką drucianą, potem wiertarka + szczota w stożek i schodziło elegancko.

z boków i u mnie fajnie schodziło :wink: gorzej było tu na płaskim benzyna tylko pomagała:kwasny:

Na płaskim było tylko mleko :wink:

tumblr_mrcz1p9udr1s6r7huo1_500.jpg

Opublikowano

marcin9680 wziąłem 8E0103928C w ciemno. Najwyżej się sprzeda a dużej straty nie będzie bo zaś czatowałem i za grosze kupiłem :wink:

H4mm3R możesz podesłać PW w jakich cenach w aso to chodzi :decayed:

Opublikowano

powiedzxie mi czy hamulce 288 z q pasują do ośki tył

Opublikowano
powiedzxie mi czy hamulce 288 z q pasują do ośki tył

bodajże tylko osłony są inne

Opublikowano

potrzebuje konkretów :wink: a osłony stare rozumiem że nie pasuja

Opublikowano
Pany nie ma ktoś klapek od zwykłych lamp na zbyciu?:whistling: jak coś to na allegro wisi do prawego bixa za 30zł:wink:

Jak coś to mam 2 lampy zwykłe po strzale ale tył chyba jest cały :wink:

Opublikowano

boczki z materiałem speed jaki mają nr w etce??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.