Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym czyścicie ekranik w RNSie ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czym czyścicie ekranik w RNSie ?

Mikrofobra lub szmatka do czyszczenia ekranow okularow.

Opublikowano

właśnie tak robię i smugi mi zostają :kwasny:

Opublikowano

Napluć i najlepiej przepoconą koszulką. Zero smug:-)

A,poważnie na sucho delikatnie sciereczką do okularów

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Nie leżą komus tarcze i klocki 288 na przód? Zaciski sie zapiekly i tarcza klocki do kosza

Opublikowano

Jak coś to mam jarzma pod 312 :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Opublikowano

A co nasz 320 w dobrej cenie?:decayed:

Opublikowano
Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Kup sobie gwint:kox: 19` i gwint to jest to:decayed:

Opublikowano
A co nasz 320 w dobrej cenie?:decayed:

Nie tylko te co są na forum.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Kup sobie gwint:kox: 19` i gwint to jest to:decayed:

Pochwal się :kox:

Ja nam chęć na s4 b5 zmienić bo jakoś nudą to moje kombi wieje :whistling:

Opublikowano

narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:

Opublikowano
narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:
No właśnie Ty się tu lepiej nie udzielaj bo zaczynasz głupio gadać a furek wypasionych jest mnóstwo co z tego że klekoty:decayed:
Opublikowano
narazie mam tył gwintu ale jak opuściłem daję radę:kox: To nie wiedziałeś że trumniak kiepski jest?:bag: Jak dla mnie ładne kombi na forum mają Flyer i Wąski a reszta tak sobie:whistling: Zaraz będą zjeaby:decayed:
No właśnie Ty się tu lepiej nie udzielaj bo zaczynasz głupio gadać a furek wypasionych jest mnóstwo co z tego że klekoty:decayed:

A Twój Allroad jak tam?:bag:

Opublikowano

Moja padaczka czuję się znakomicie:decayed: a co do allroada to nie ma tragedii:wink:

Opublikowano
Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Ja mam.

Opublikowano
A co nasz 320 w dobrej cenie?:decayed:

Nie tylko te co są na forum.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Nie wiem czy auto zostajie u mnie dlatego chcę pewne używki. Jakbym wiedział ze zostaje juzby 320mm jechało do mnie.

Kup sobie gwint:kox: 19` i gwint to jest to:decayed:

Pochwal się :kox:

Ja nam chęć na s4 b5 zmienić bo jakoś nudą to moje kombi wieje :whistling:

Dokładnie mam taką samą chęć:kwasny: Tylko wnętrze z B5 trochę zostało 20 lat temu:kwasny:

Opublikowano

s4 b5 to już klasyka gatunku :whistling:

Opublikowano

Komplet samopoziomu będzie u mnie za tydzień, f*ck yeah :decayed:

Opublikowano
Komplet samopoziomu będzie u mnie za tydzień, f*ck yeah :decayed:

i znowu kabelkologia:grin:

Opublikowano

Frosty da radę najwyżej się trochę zaplącze a my go potem odwiniemy z tych kabli:grin::grin::grin:

Opublikowano

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.