Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kierwa ten zderzak znalazlem o 11 rano w robocie ale pewny nie byłem czy to es czy nie a gosciu dał numer z niego którego nie ma w etce:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

d*pa jesteś i tyle :doh:

Dobrze że na forum został-jedź do Marcina wpierdooool mu że Ci okazję sprzątnął :naughty::polew:

Tobie wpier.ole że na forum nie siedzisz w sobote rano:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie, ile można dać za klamki od rs4??

Opublikowano

co łaska

Opublikowano

Pany, można ustawić tak na VAGu, żeby razem z wyjęciem kluczyka nie szedł prąd na gniazdo zapalniczki ?

Ciągle zapominam gasić CB. :grin:

Opublikowano
panowie, ile można dać za klamki od rs4??

A za ile mozesz kupic?:decayed:

Opublikowano
panowie, ile można dać za klamki od rs4??

A za ile mozesz kupic?:decayed:

gościu się pyta ile dam

Opublikowano
Pany, można ustawić tak na VAGu, żeby razem z wyjęciem kluczyka nie szedł prąd na gniazdo zapalniczki ?

Ciągle zapominam gasić CB. :grin:

Nie lepiej zrobić uruchamianie po stacyjce :whistling:

Opublikowano

Panowie wyzsza sprezyna o ok 2cm od obecnej przy gwincie z tylu cos narozrabia. Musze podniesc tyl a regulacji juz koniec:facepalm:

Opublikowano
panowie, ile można dać za klamki od rs4??

A za ile mozesz kupic?:decayed:

gościu się pyta ile dam

Ostatnio poszly na forum za 480 ;)

Opublikowano
Panowie wyzsza sprezyna o ok 2cm od obecnej przy gwincie z tylu cos narozrabia. Musze podniesc tyl a regulacji juz koniec:facepalm:

Nie, tylko geometrie ustaw jak masz zamiar na tym zrobić więcej km.

Opublikowano
Pany, można ustawić tak na VAGu, żeby razem z wyjęciem kluczyka nie szedł prąd na gniazdo zapalniczki ?

Ciągle zapominam gasić CB. :grin:

CB Ci nie wyciągnie aku nawet lepiej jak trochę pociągnie i go się doładuje :wink:

Opublikowano
Panowie wyzsza sprezyna o ok 2cm od obecnej przy gwincie z tylu cos narozrabia. Musze podniesc tyl a regulacji juz koniec:facepalm:

Nie, tylko geometrie ustaw jak masz zamiar na tym zrobić więcej km.

To z tylu przy każdorazowym kreceniu wyzej/nizej musial bym ustawiac geometrie?

Opublikowano

mi też tak mechanik twierdził który po zmianie zawiechy na gwint ustawiał geometrie że każda zmiana wysokości powinna zakończyć się sprawdzeniem geometrii :whistling:

Opublikowano
Panowie wyzsza sprezyna o ok 2cm od obecnej przy gwincie z tylu cos narozrabia. Musze podniesc tyl a regulacji juz koniec:facepalm:

Nie, tylko geometrie ustaw jak masz zamiar na tym zrobić więcej km.

To z tylu przy każdorazowym kreceniu wyzej/nizej musial bym ustawiac geometrie?

Tak. Inaczej skroi Ci opony...

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

tumblr_mrdffeW5x81qzck00o1_500.jpg

Opublikowano

U mnie powiedzial ze nie. Ale w borze musiałem. W audi sa wahacze gorne które za to odpowiadają. Poki co po wymianie nic nie ustawialem i jedzie jak jechał. Sam nie wiem. Juz mnie wqrw*a ten gwint. Więcej z nim problemów niz przyjemności. Bora byla bardziej podatna na takie gadzety. Audi stawia zawsze jakis opór. :facepalm:

Opublikowano

Ale by wjechał wozem :slina:

Opublikowano

Panowie nie śpimy. Co z tymi tulejami regulujacymi? Jakies pomysly zeby podnieść dupe o kilkanaście milimetrów. Czy tylko powrot do 1bv na tyle a przód na gwincie?

Opublikowano

Ma ktoś gdzieś coś jakieś DIY do montażu PDC z przodu w B6? Jakie tajle poza zderzakiem potrzebne? Może być PW :hi:

Opublikowano
Ma ktoś gdzieś coś jakieś DIY do montażu PDC z przodu w B6? Jakie tajle poza zderzakiem potrzebne? Może być PW :hi:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/

Opublikowano

Jaki to człowiek ślepy :facepalm: serdeczne dzięki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.