Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ile to roboty? :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
piatek kazdy pewnie juz kombinuje co tu wychlac:decayed:

:grin::grin::grin:

no tak od dzisiaj weekend :) czas wyszalec na całego no i żeby wspomnienia zostały :decayed:

najgorzej jak wspomnień sie nie pamieta:eusathink: a wszyscy wokół dziwnie sie z Ciebie smieją:whistling: WTF?

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Tadam, działa! ESP i ABS już się nie świecą :grin:

wyciągnąłem żarówki

jaja sobie robisz? :decayed:

:grin:

Opublikowano
piatek kazdy pewnie juz kombinuje co tu wychlac:decayed:

:grin::grin::grin:

no tak od dzisiaj weekend :) czas wyszalec na całego no i żeby wspomnienia zostały :decayed:

najgorzej jak wspomnień sie nie pamieta:eusathink: a wszyscy wokół dziwnie sie z Ciebie smieją:whistling: WTF?

najgorszy to jest moralniak:decayed:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

Więcej niż Audi | bebzol.com

nasi sasiedzi maja pomysly:decayed:

Opublikowano
:siema: piatek dzisaj. Będzie perła

o 14 ruszam nad morze:naughty:

Ja Ci dam na morze, pewnie pojebiesz się i wylądujesz na jeziorze i będziesz mówił że nad morzem byłeś:polew::polew:

:ssij: Pozdrawiamy z Krynicy:naughty:Pozdrawiaja ją i 0.7JD :decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:siema: piatek dzisaj. Będzie perła

o 14 ruszam nad morze:naughty:

Ja Ci dam na morze, pewnie pojebiesz się i wylądujesz na jeziorze i będziesz mówił że nad morzem byłeś:polew::polew:

:ssij: Pozdrawiamy z Krynicy:naughty:Pozdrawiaja ją i 0.7JD :decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Kurier się wyrobił?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
:siema: piatek dzisaj. Będzie perła

o 14 ruszam nad morze:naughty:

Ja Ci dam na morze, pewnie pojebiesz się i wylądujesz na jeziorze i będziesz mówił że nad morzem byłeś:polew::polew:

:ssij: Pozdrawiamy z Krynicy:naughty:Pozdrawiaja ją i 0.7JD :decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Kurier się wyrobił?

Tapnięte z SGS III

Jasne już był w czwartek:wink:Jeszcze raz dzięki Miki:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Spoko :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Panowie chce ktoś 2 gumowe dywany za 50 zł na przód ? stan bym musiał cyknąć fote ale pasażera jest trochę wytarty :whistling:

Opublikowano
:hi: no to drugi browar zaraz otwieram:drunk:
Opublikowano
Panowie chce ktoś 2 gumowe dywany za 50 zł na przód ? stan bym musiał cyknąć fote ale pasażera jest trochę wytarty :whistling:

Poka foty

Opublikowano
Opublikowano
Panowie chce ktoś 2 gumowe dywany za 50 zł na przód ? stan bym musiał cyknąć fote ale pasażera jest trochę wytarty :whistling:

Poka foty

jutro zrobię :wink:

Opublikowano

Ten kolo od a8 widac ze ma na srane do czachy zamiast szarych komorek. I jak slychac na koncu filmiku cos mu sypnelo sie w podwoziu.

Opublikowano
piatek kazdy pewnie juz kombinuje co tu wychlac:decayed:

:grin::grin::grin:

no tak od dzisiaj weekend :) czas wyszalec na całego no i żeby wspomnienia zostały :decayed:

najgorzej jak wspomnień sie nie pamieta:eusathink: a wszyscy wokół dziwnie sie z Ciebie smieją:whistling: WTF?

Bieluń ojj tak wiem o tym , wszyscy śmieją się a ty nie wiesz o co chodzi bo nic nie pamiętasz , a najgorsze jak zaczną opowiadać i pokazywać zdjęcia :facepalm: to wtedy dopiero się dziać

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------

:siema::siema::siema: Pany :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ema!

Dzisiaj chyba zabiorę się za montaż samopoziomu... :facepalm::grin:

nie dzwońcie do Dońka bo będzie niedostępny :polew:

Opublikowano
Ema!

Dzisiaj chyba zabiorę się za montaż samopoziomu... :facepalm::grin:

nie dzwońcie do Dońka bo będzie niedostępny :polew:

o kurcze to grubo :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.