Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękować :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdyby nie 2,5 tdi moze bym se kupil :decayed:

też całkiem fajny :wink:

Audi A4 35000.00 PLN. Tychy - otoMoto.pl

Opublikowano

no fakt ten zacny :decayed: tylko teraz jest male ale..... avant,a B6 bede szukał w sedanie :wink: avant jakos mi nie podchodzi no i moja gwiazda zaraz mi powie ze krowa :grin:

Opublikowano

gwiazdy nie słuchaj :wink:

Opublikowano
no fakt ten zacny :decayed: tylko teraz jest male ale..... avant,a B6 bede szukał w sedanie :wink: avant jakos mi nie podchodzi no i moja gwiazda zaraz mi powie ze krowa :grin:

ja Ci swoją pogonie :naughty:

za 16 tałzenów wsiadam i za 1,5 h jestem :grin::decayed:

ale powaznie bedziesz gonil :naughty:

Opublikowano
no fakt ten zacny :decayed: tylko teraz jest male ale..... avant,a B6 bede szukał w sedanie :wink: avant jakos mi nie podchodzi no i moja gwiazda zaraz mi powie ze krowa :grin:

no zależy kto ma jakie priorytety

Opublikowano
no fakt ten zacny :decayed: tylko teraz jest male ale..... avant,a B6 bede szukał w sedanie :wink: avant jakos mi nie podchodzi no i moja gwiazda zaraz mi powie ze krowa :grin:

ja Ci swoją pogonie :naughty:

za 16 tałzenów wsiadam i za 1,5 h jestem :grin::decayed:

ale powaznie bedziesz gonil :naughty:

już bym tam był :decayed:

Opublikowano
no fakt ten zacny :decayed: tylko teraz jest male ale..... avant,a B6 bede szukał w sedanie :wink: avant jakos mi nie podchodzi no i moja gwiazda zaraz mi powie ze krowa :grin:

ja Ci swoją pogonie :naughty:

za 16 tałzenów wsiadam i za 1,5 h jestem :grin::decayed:

ale powaznie bedziesz gonil :naughty:

już bym tam był :decayed:

byl bym pierwszy :grin:mam blizej :wink:

Opublikowano

Tomek się za dużo nie zastanawiaj :wink:

Opublikowano

kłysiu nie bluźnij bierz avanta :naughty:

Opublikowano
no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

i też pomyśl sprzedaż sprawdzone doinwestowane auto a nie wiadomo co się nowego trafi w najgorszym przypadku jakiś trup:facepalm:

Opublikowano

Kurfa przesadzilem z gwintem i nadkola mi trze:decayed:Jednak trochę duże te koła do gwintu:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Kurfa przesadzilem z gwintem i nadkola mi trze:decayed:Jednak trochę duże te koła do gwintu:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

rozklep bedzie szersza :kox:
:polew::polew::polew:
Opublikowano

haroldzie 100-fka!!

Opublikowano
Kurfa przesadzilem z gwintem i nadkola mi trze:decayed:Jednak trochę duże te koła do gwintu:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

rozklep bedzie szersza :kox:

:grin:

Opublikowano
Kurfa przesadzilem z gwintem i nadkola mi trze:decayed:Jednak trochę duże te koła do gwintu:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

rozklep bedzie szersza :kox:

Koła ładnie w błotniku siedzą ale przy skręcie drą się nadkola:decayed: Paczka fajek nie wchodzi pod dokłądke:kox: Jutro sweet focie:decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

http://zalacznik.wp.pl/0/d676/6bb8ad933844d2a3.jpg?tsn=1379364397308&zalf=Nowe&wid=6550&p=2&o2=63347&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0

Bije się z myślami czy brać:whistling:

Opublikowano

error kolego :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.