Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6fd43d74651b19e1med.jpg

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Pany i Panie jak zdemontować wyświetlacz RNS-E??:whistling: Tylko bez tekstów jedz do Domina:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Domin79 :decayed:

Opublikowano
no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

no właśnie tak ostatnio czytam co piszesz i gorzej niż z babą jest z Tobą (kobitki bez urazy)

albo go rozbierz i sprzedaj albo rezaj co tam jeszcze zostało....proponuje zrobić małą przerwę i przemyśleć za i przeciw :wink:

Opublikowano
no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

no właśnie tak ostatnio czytam co piszesz i gorzej niż z babą jest z Tobą (kobitki bez urazy)

albo go rozbierz i sprzedaj albo rezaj co tam jeszcze zostało....proponuje zrobić małą przerwę i przemyśleć za i przeciw :wink:

Ale żeś mu Artek doj**ał:buahaha::oklasky::decayed:
Opublikowano
no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

no właśnie tak ostatnio czytam co piszesz i gorzej niż z babą jest z Tobą (kobitki bez urazy)

albo go rozbierz i sprzedaj albo rezaj co tam jeszcze zostało....proponuje zrobić małą przerwę i przemyśleć za i przeciw :wink:

co do bab to masz racje a co do Marcina też, bo ostatnio się tak zachowuje :thumbdown: Cytryno słuchaj Artura bo dobrze prawi

Opublikowano

No mądrze Artur gada, mądrze trzeba przyznać :wink: po za tym się już wychwala że ma części zaklepane :grin:

Opublikowano
no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

no właśnie tak ostatnio czytam co piszesz i gorzej niż z babą jest z Tobą (kobitki bez urazy)

albo go rozbierz i sprzedaj albo rezaj co tam jeszcze zostało....proponuje zrobić małą przerwę i przemyśleć za i przeciw :wink:

Ale żeś mu Artek doj**ał:buahaha::oklasky::decayed:

Marcino ...czasem nie dobieraj tego jak Wladi...nie chciałem Ci doj**ać tylko po prostu czas podjąc decyzję...masz piękne auto a kombinujesz jak koń pod górę.

Kupisz B7 i co będziesz miał ten sam śrdoem po FL...hmmm czy ono (b7) jest ładniejsze...kwestia sporna...no chyba ze pojdziesz grubo u walniesz b8-tu bym się nie zastanawiał bo to jest to co powinno się kupić po B6 :wink:

Opublikowano
oglądacie w wiadomościach o policyjnej iskrze tzw laserze :decayed:

Motyliński to mój stary znajomy :wink:

Opublikowano
haroldzie 100-fka!!

nie mogę znaleźć twoje audziczki , dziękuję za życzenia :hi:

Opublikowano

dziękuję wszystkich za życzenia i za pamięć :hi::radocha:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ----------

no właśnie nie wiem sam co chce a to najgorsze jest :facepalm:

no właśnie tak ostatnio czytam co piszesz i gorzej niż z babą jest z Tobą (kobitki bez urazy)

albo go rozbierz i sprzedaj albo rezaj co tam jeszcze zostało....proponuje zrobić małą przerwę i przemyśleć za i przeciw :wink:

Nie wtrącaj się :naughty:

:facepalm: nie będę jak przestaniesz stękać :grin:

Opublikowano

Nie daje rady czytac te Wasze spamy:decayed:

Pare stron dziennie...:shock3::grin::grin::grin:

Opublikowano

:siema:

2 godziny snu. padam na ryj.

Marcino pchaj parcha i kupuj jakąś rakietę essss.

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Wandej kur..wa daj,foty gwintu.

Opublikowano

Siemka rezacze i Ci co planują opierdzielić auto:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siemka rezacze i Ci co planują opierdzielić auto:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

:polew:

Miszcz

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.