Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

Zakładałeś samopoziom albo coś takiego??:whistling:

No oczywiście.

Wszystko działa poza tym, że 2 błędy w sterowniku są: headlights not adjusted i ten od silniczka.

Silniczek może być padnięty z czego wynika drugi błąd, bo nie ustawie lamp skoro silniczek kaput :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Silniczki masz jakie w lampie?? Xenon miał inne z 3 albo 4 przewodami. U mnie tak było że jak miałem zwykłą lampę przy instalacji pod xenon to był identyczny błąd

Opublikowano
Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

Zakładałeś samopoziom albo coś takiego??:whistling:

No oczywiście.

Wszystko działa poza tym, że 2 błędy w sterowniku są: headlights not adjusted i ten od silniczka.

Silniczek może być padnięty z czego wynika drugi błąd, bo nie ustawie lamp skoro silniczek kaput :decayed:

Jak masz błąd z silniczka to nie zrobisz adaptacji i nic nie będzie działać :whistling:

Opublikowano

Wiem, że w sterowniku nie może być błędów :whistling:

Pytanie tylko, czy to silniczek padnięty, bo w sumie nic innego bym nie obstawiał skoro sprawdzałem przewody od silniczka do sterownika i są ok.

Ma ktoś numery tych silniczków?

edit: chyba mam 3D0941295

Opublikowano

Frosty zrób jak mówiles podmien silniczki i zobacz czy bład przeniesie sie na 2 lampe:wink: jak cos to mam silniczek do bixa:naughty:

Opublikowano
Nikt leda nie,chce??
pewnie wysyłaj :decayed: chętnie przygarnę :decayed:
Za pobraniem NO problemo :-)

no jak każesz Panie to pobiore jakieś piwo nim odbiorę paczkę :decayed:

Opublikowano

Panowie może mi ktoś napisać co się dzieje z komisja w division'ie.Tyle już czekam i nic ?

Opublikowano

dominik pewnie cos wie na ten temat:naughty::decayed:

Opublikowano

gajos coś nie działa można jeszcze gdzieś sprawdzić ceny

Opublikowano
gajos coś nie działa można jeszcze gdzieś sprawdzić ceny

Mozesz tu sprobowac: Danelczyk - Części i akcesoria

Opublikowano
Panowie może mi ktoś napisać co się dzieje z komisja w division'ie.Tyle już czekam i nic 

na spokojnie nikt nie mówi, że od razu rozpatrują zgłoszenia na pewno się dowiesz w swoim czasie także bez stresu:grin:

Opublikowano

swoje trzeba wyczekac:decayed:

Opublikowano

Siwy a które to Twoje auto?

Opublikowano

ja ja to co???:decayed:

Opublikowano

Ja was wszystiich przyjmę tylko nie,wiem jak komisja :polew:

Opublikowano

poczekamy:grin::grin:

Opublikowano
Panowie może mi ktoś napisać co się dzieje z komisja w division'ie.Tyle już czekam i nic ?

ja też dałem zgłoszenie do szanownej komisji i czekam na odpowiedz

Opublikowano
ja ja to co???:decayed:

Tutaj wszystko od Ciebie zależy.sprzedaj mi zdeś z esy to wyśle esa do Dominika i Wrc że masz ładne:decayed: sukces gwarantowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.