Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wstawać kuźwa bo mrozy idą. Ja,pierdziu już zApomniałem jak zimy " I hate You". f*ck trza na jakies Hawaje wyemigrować.

---------- Post dopisany at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany at 06:05 ----------

Zdrowko panowie ;)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/u8unebyg.jpg

Sent from my телефон

Pijak :drunk::drunk:

jakie mrozy :shock3: u mnie o 7 rano bylo +6 :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin a jak robisz to foto?

Opublikowano
Marcin a jak robisz to foto?

Ustawiam panorame i,heja od lewej do prawej:-)

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Wstawać kuźwa bo mrozy idą. Ja,pierdziu już zApomniałem jak zimy " I hate You". f*ck trza na jakies Hawaje wyemigrować.

---------- Post dopisany at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany at 06:05 ----------

Zdrowko panowie ;)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/u8unebyg.jpg

Sent from my телефон

Pijak :drunk::drunk:

jakie mrozy :shock3: u mnie o 7 rano bylo +6 :decayed:

u nas teraz 0'C. Jest lepiej :decayed:
Opublikowano
Marcin a jak robisz to foto?

Ustawiam panorame i,heja od lewej do prawej:-)

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Wstawać kuźwa bo mrozy idą. Ja,pierdziu już zApomniałem jak zimy " I hate You". f*ck trza na jakies Hawaje wyemigrować.

---------- Post dopisany at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany at 06:05 ----------

Zdrowko panowie ;)

http://img.tapatalk.com/d/13/10/04/u8unebyg.jpg

Sent from my телефон

Pijak :drunk::drunk:

jakie mrozy :shock3: u mnie o 7 rano bylo +6 :decayed:

u nas teraz 0'C. Jest lepiej :decayed:

czyli nie na darmo jest powiedzenie "piździ jak w Kieleckim" :decayed:

Opublikowano

100% prawdy :kox:

Opublikowano
http://s8.postimg.org/ugv71oc8h/DSC_2768.jpg

I co lepiej??

Sonax mówisz? Spróbujemy.

lipa bo robione kalkulatorem :decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Bikini Fest Car Wash on Vimeo

Opublikowano

a tylne Juesy nie maja obrysu?

Opublikowano
http://s8.postimg.org/ugv71oc8h/DSC_2768.jpg

I co lepiej??

Sonax mówisz? Spróbujemy.

lipa bo robione kalkulatorem :decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Bikini Fest Car Wash on Vimeo

Smaczne "myjki" aż zrobilo sie cieplej w ten chlodny dzien :D

Opublikowano
http://s8.postimg.org/ugv71oc8h/DSC_2768.jpgI co lepiej??Sonax mówisz? Spróbujemy.
lipa bo robione kalkulatorem :decayed:---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------Bikini Fest Car Wash on Vimeo
Chyba chcesz mi przykrość sprawić:-)
Opublikowano
http://s8.postimg.org/ugv71oc8h/DSC_2768.jpgI co lepiej??Sonax mówisz? Spróbujemy.
lipa bo robione kalkulatorem :decayed:---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------Bikini Fest Car Wash on Vimeo
Chyba chcesz mi przykrość sprawić:-)

To jest motywacja do dalszych ćwiczeń :wink:

Opublikowano

Siemka rezacze ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Hejka chłopaki powiedzcie mi jedno. Klocki z przodu w b6 1.9 mają motylki czy blaszki do mocowania?

Opublikowano
Siemka rezacze ;)

Sent from my телефон

Wspieramy Cię Pijusie :hi:

Opublikowano

gryla z s4 dołu nikt nie chce ?

Opublikowano
gryla z s4 dołu nikt nie chce ?

Możesz mi dać :grin:

Opublikowano

nikt nie chce kupić :whistling:

Opublikowano
nikt nie chce kupić :whistling:

a kg kiełby na nim upieke :decayed:

Opublikowano

A da rady go wcisnąć do zwykłego zdesia? :P

Opublikowano
A da rady go wcisnąć do zwykłego zdesia? :P

jasne że da, tylko ramkę trzeba przełożyć ze zwykłego zdesia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.