Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Panowie mroz jak smok, -6 bylo a swiece tylko chwile sie grzaly, nie powinny juz dluzej?;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Józek dzis zielone zabki powinny byc u Ciebie:decayed:
Opublikowano

A ile mają się grzać?? To tylko -6. Przy -20 będzie dłużej.

Opublikowano

Bardzo, bardzo dziekuje Dominiku :decayed: w BT sie odwdziecze :wink:

Opublikowano
Jeździ ktoś na oleju Liqui Moly ?

Bardzo dobra oliwa, zalewaj śmiało :wink:

Opublikowano
:siema: Józek dzis zielone zabki powinny byc u Ciebie:decayed:

Załatwione??

Dzień pierwszy :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

H4mmer czy juz możemy cenę negocjować? 35 bez dywaników:whistling:

Opublikowano

Marcino87, Widzę, że ogarniasz temat liczników, czy jest możliwość wyświetlania temperatury oleju na fisie kolorowym w b6 jak to ma miejsce w rs4 b7, widziałem temat na forum z 2011 roku i tam pisali, że się nie da, ale może coś się zmieniło w tej kwestii

Opublikowano

H4mmer czy juz możemy cenę negocjować? 35zł mniej bez dywaników:whistling:

Może być :decayed:

Opublikowano
H4mmer czy juz możemy cenę negocjować? 35zł mniej bez dywaników:whistling:
Może być :decayed:
Widzę tu pewną niezgodność :polew:Daj coś z rana na przebudzenie :banan:
Opublikowano

Pany jakiś namiar na kogoś kto ogarnia navi w BMW e39?? tam jakiś czytnik pod siedzeniem jest i nie gada u kumpla:kwasny:

Opublikowano
H4mmer czy juz możemy cenę negocjować? 35zł mniej bez dywaników:whistling:
Może być :decayed:
Widzę tu pewną niezgodność :polew:Daj coś z rana na przebudzenie :banan:

tumblr_ms87pcPNCu1sr8zk0o1_1280.jpg

Opublikowano

Ma dziewczyna talent(y) :kox:

P.S. Teraz już wiem dlaczego gitara ma takie wycięcie po bokach :naughty:

Opublikowano

Siemka elytka ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Siemano :decayed:

Opublikowano
Marcino87, Widzę, że ogarniasz temat liczników, czy jest możliwość wyświetlania temperatury oleju na fisie kolorowym w b6 jak to ma miejsce w rs4 b7, widziałem temat na forum z 2011 roku i tam pisali, że się nie da, ale może coś się zmieniło w tej kwestii

Ja nie Marcin ale odpowiem. Nie ma mozliwosci w zwyklych licznikach z b6/b7 wyswietlania temp oleju. Tylko w rs jest taka mozliwosc. :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

DSC_2757.jpg

Opublikowano
Jeździ ktoś na oleju Liqui Moly ?

Bardzo dobra oliwa, zalewaj śmiało :wink:

a co dokładnie byś polecił do mojego AVFa ?

Syntetyczne

Opublikowano
Jeździ ktoś na oleju Liqui Moly ?

Bardzo dobra oliwa, zalewaj śmiało :wink:

a co dokładnie byś polecił do mojego AVFa ?

Syntetyczne

Sprawdzony HT

Syntetyczne : SYNTHOIL HIGH TECH 5W-40 1307

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.