Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeździ ktoś na oleju Liqui Moly ?

Bardzo dobra oliwa, zalewaj śmiało :wink:

a co dokładnie byś polecił do mojego AVFa ?

Syntetyczne

Sprawdzony HT

Syntetyczne : SYNTHOIL HIGH TECH 5W-40 1307

:thumbup1:

Opublikowano
Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

DSC_0212.jpg

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

[/color]Trza na foto kliknąć :doh:

Opublikowano
Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

http://s8.postimg.org/f18bmkhmp/DSC_0212.jpg

[url=http://postimg.org/image/d4blhzqyp/

:polew: polakalem sie:polew:

To lepszy fotograf ode mnie chyba jeszcze jesteś:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A. Jebnę Ci chyba :polew:

B. Moje foty i tsk są lepsze niż Twoje :kox:

C.f*ck You :friends:]

Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

http://s8.postimg.org/f18bmkhmp/DSC_0212.jpg

[url=http://postimg.org/image/d4blhzqyp/

:polew: polakalem sie:polew:

To lepszy fotograf ode mnie chyba jeszcze jesteś:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

I tak. Piszę z telefonu :-)

Opublikowano
Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

http://s8.postimg.org/f18bmkhmp/DSC_0212.jpg

:polew: polakalem sie:polew:

To lepszy fotograf ode mnie chyba jeszcze jesteś:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

na spokojnie nikt się fotografem nie urodził od razu :decayed::grin:

jak ty nuny nie zmieściłeś?:polew: a ja dafa ogarnęłam:whistling::decayed:

[url="http://postimg.org/image/fq0exzje5/'>DSC_1036.jpg

Opublikowano

http://s22.postimg.org/fq0exzje5/DSC_1036.jpg

Ładny, tylko parkować kierowca nie potrafi:wink::grin:

Opublikowano

To już bym wolal dołożyć i jechać po naszego czerwono czarnego avanta.

Opublikowano

co z nią nie tak ? :decayed:

Opublikowano

Mefju a,pocasa auto?

Opublikowano
Mefju a,pocasa auto?

no właśnie - i auto by w klubie zostało i jaki egzemplarz :decayed:

Opublikowano
http://s22.postimg.org/fq0exzje5/DSC_1036.jpg

Ładny, tylko parkować kierowca nie potrafi:wink::grin:

bo fota zrobiona w trakcie jazdy:wink: a kierowca to sam szeryf - patrz teściu :whistling:

Opublikowano
co z nią nie tak ? :decayed:

Automat, jasny środek, brak bixów, kolor auta :decayed:

Mefju a,pocasa auto?

:co:

Opublikowano
co z nią nie tak ? :decayed:

Automat, jasny środek, brak bixów, kolor auta :decayed:

Mefju a,pocasa auto?

:co:

Zabierajta mojego:

n6wknXk.jpg

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-pocas-sprzedam-229763/ :wink:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

dajta czydzisci pienc tysiency i bierzta mój :grin::facepalm:

Opublikowano

Nie wiem ale ja na pewno nie dalbym juz za b6 bez s lina zewnetrznego 30 tys ...

Opublikowano

Nie wiem ale ja na pewno nie dalbym juz za b6 bez s lina zewnetrznego 30 tys ...

dlatego pakuj karton :polew::polew::polew:

Opublikowano

Samopoziom odpalony :banan:

Czujniki jeszcze nie podłączone (nieszczęsne mocowanie tylnego czujnika :facepalm:) ale wydaje mi się, że reflektory się maksymalnie odpuściły w dół - znaczy, że działa? :naughty:

Ale martwią mnie dziwne błędy w sterowniku

VCDS-Lite Version: Release 1.0

Thursday, 03 October 2013, 19:21:00:0

Control Module Part Number: 4Z7 907 357

Component and/or Version: dynamische LWR D05

Software Coding: 00060

Work Shop Code: WSC 05311

4 Faults Found:

01539 - Headlights Not Adjusted

35-00 -- -

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

00787 - Temperature Sensor in Fresh Air intake duct (G89)

31-00 -- Open or Short to Ground

00780 - Sensor for Vertical Acceleration (G90)

31-00 -- Open or Short to Ground

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.