Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem ale ja na pewno nie dalbym juz za b6 bez s lina zewnetrznego 30 tys ...

dlatego pakuj karton :polew::polew::polew:

:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A. Jebnę Ci chyba :polew:

B. Moje foty i tsk są lepsze niż Twoje :kox:

C.f*ck You :friends:]

Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

http://s8.postimg.org/f18bmkhmp/DSC_0212.jpg

[url=http://postimg.org/image/d4blhzqyp/

:polew: polakalem sie:polew:

To lepszy fotograf ode mnie chyba jeszcze jesteś:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

I tak. Piszę z telefonu :-)

:decayed:Mordo a to kupiłeś sobie jakiś aparat?Ja ostatnio odkryłem dlaczego lustrzanka kosztuje 2k a zwykły aparat 500zl:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A. Jebnę Ci chyba :polew:

B. Moje foty i tsk są lepsze niż Twoje :kox:

C.f*ck You :friends:]

Kuźwa muszę się nauczyć ładniejsze foto robić albo po prostu te moje pasci są niefotogeniczne

http://s18.postimg.org/x39qmoemd/DSC_2757.jpg

bliżej miałeś podejść i z "kucka" zrobić :decayed:

ps. dobra miejscówka na foty tyle, że inne ustawienie samochodu, fotografującego i będzie si

nie martw się jak też się uczę

próbowałem panoramę zrobić :doh: 20 ujęć i na żadnym mi się auto nie zmieściło :polew:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

http://s8.postimg.org/f18bmkhmp/DSC_0212.jpg

[url=http://postimg.org/image/d4blhzqyp/

:polew: polakalem sie:polew:

To lepszy fotograf ode mnie chyba jeszcze jesteś:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

I tak. Piszę z telefonu :-)

:decayed:Mordo a to kupiłeś sobie jakiś aparat?Ja ostatnio odkryłem dlaczego lustrzanka kosztuje 2k a zwykły aparat 500zl:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

To Ci zazdroszcze.

Kiedys mi wcisneli sony alfa iles tam .

3 tys a zdjecia robi tak przeswietlone na auto, ze masakra...:facepalm:

Opublikowano

eee aparat- a na co 8pix w telefonie :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

To Ci zazdroszcze.

Kiedys mi wcisneli sony alfa iles tam .

3 tys a zdjecia robi tak przeswietlone na auto, ze masakra...:facepalm:

Ja kupiłem sobie EOS`a 600D i jak na te pieniądze bardzo fajny:good: Podgląd na żywo zajebiśćie szybki a Alfy za te pieniądze albo go nie mają albo bardzo słaby(tak gościu tłumaczył w sklepie:decayed:)

Marcin możesz mieć i 100MPix a jak matryca wielkości głowki zapałki to i tak ujowe zdjęcia będą:kwasny:

Opublikowano

To Ci zazdroszcze.

Kiedys mi wcisneli sony alfa iles tam .

3 tys a zdjecia robi tak przeswietlone na auto, ze masakra...:facepalm:

Ja kupiłem sobie EOS`a 600D i jak na te pieniądze bardzo fajny:good: Podgląd na żywo zajebiśćie szybki a Alfy za te pieniądze albo go nie mają albo bardzo słaby(tak gościu tłumaczył w sklepie:decayed:)

Marcin możesz mieć i 100MPix a jak matryca wielkości głowki zapałki to i tak ujowe zdjęcia będą:kwasny:

nie pierdxziel tylko przyjżyj się to zobaczysz początkującego miszcza :decayed:

a poważnie to na aparat brak wolnych środków :thumbdown:

Opublikowano

Wojtek jak zrobisz z sedana kombi, to zabieram :naughty:

Opublikowano

właśnie skończyłem wertować allegro-150str i nic ni ma zderzaka z es K.U.R.......A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbdown:

Opublikowano
Wojtek jak zrobisz z sedana kombi, to zabieram :naughty:

eee tam kombiakow w brud.

Sedanow mniej.

W pelnym s linie prawie wcale:grin:

I tak nie wiem czy bym sprzedal.

Wszystkie te nowsze plastiki tylko sie psuja:wink:

Opublikowano

sedany są fajne, jak patrze na nie czasami żałuje że mój to nie sedan :whistling:

Opublikowano

Kwestia gustu. Moim zdaniem sedan jest brzydki :decayed:

Opublikowano
sedany są fajne, jak patrze nna nie czasami żałuje że mój to nie sedan :whistling:
mam tak samo.

jak miałem sedana chciałem kombi, mam kombi chcę sedana-jak baba :polew:

Opublikowano
Kwestia gustu. Moim zdaniem sedan jest brzydki :decayed:

OD Maxa kup:decayed:

Opublikowano
Kwestia gustu. Moim zdaniem sedan jest brzydki :decayed:

arju krejzi ?:decayed:

3sekundy w google:

IMG_7182.JPG

19_G5_B6_S4_1.jpg

176979_3954478936478_583042232_o.jpg?dl=1

IMG_3921.jpg

Sedan niszczy kombiaka:wink:

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Musze jeszcze jedno:

5934590195_3c7cde082a_z.jpg

Opublikowano

fota nr 1 miazdzy suty:slina:

Opublikowano

B6 piekne auto i szybko sie nie zestarzeje ( s line, s4 ).

Wydaje mi sie, ze nawet s4 b6 jest ladniejsze od b7 no ale to juz kazdy ma inny gust:wink:

Opublikowano

usa i wygląda jak jakaś stara padlina, może to kwestia zdjęć :whistling:

Opublikowano

Za to lakier jest stan gabinet.

Staro wygląda, bo te chore obrysy pomarańczowe siki pająka :facepalm:

editl; aa mowa o tej z otomoto :decayed:

Opublikowano

Marcin wydawalo mi sie, ze jesstes rozsadnym czlowiekiem:grin::decayed::grin:

Nie ma opcji, zeby bylo OK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.