Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poka poka mnie to i po wiela takie cuda?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hejka chłopaki powiedzcie mi jedno. Klocki z przodu w b6 1.9 mają motylki czy blaszki do mocowania?

Takie druciki metalowe od zewnętrznej strony.

Opublikowano

Takie z tyłu mocowane a nie u góry motylki tak?

Opublikowano

tak z tylu

klocki-hamulcowe-audi-a4.jpg

0000001286-nowy-fomar-2.200.jpg

Opublikowano

Widocznie źle zrozumiałem :hi:

Opublikowano

Józek na.forum 299 a na.allegro 280? Nie ładnie :doh:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Explein

Opublikowano

na all bez kw na forum z kw :wink:

Opublikowano

Jeszcze 9zł zostAje di,rozliczenia:decayed: na.dziwkę zbiera chyba :polew:

Opublikowano

Nie zdążyłem jeszcze zmienić na forum :decayed:

Opublikowano
Nie zdążyłem jeszcze zmienić na forum :decayed:

Zbierasz na dziwkę i tej wersji się będę trzymał.

Opublikowano
Nie zdążyłem jeszcze zmienić na forum :decayed:

Zbierasz na dziwkę i tej wersji się będę trzymał.

:polew::polew:

Rozjebales mnie :decayed:

Opublikowano

Nikt leda nie,chce??

Opublikowano

Panowie poziom płynu od wspomagania sprawdzać na zimnym czy cieplnym silniku ?

Opublikowano
Panowie poziom płynu od wspomagania sprawdzać na zimnym czy cieplnym silniku ?

Chyba bez znaczenia.

Opublikowano
Nikt leda nie,chce??

pewnie wysyłaj :decayed: chętnie przygarnę :decayed:

Opublikowano

Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

Opublikowano
Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

A robiłeś output test czy silniczki w lampach reagują?

Opublikowano
Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

A robiłeś output test czy silniczki w lampach reagują?

Nie obsługuję tego, mogę robić adaptację, kodowania, loginy, recode a output test nie działa :facepalm:

Ciekawe, czy jak przełożę lewy silniczek do prawej lampy i odwrotnie to czy wywali błąd na drugiej lampie :eusathink:

Opublikowano
Nikt leda nie,chce??
pewnie wysyłaj :decayed: chętnie przygarnę :decayed:
Za pobraniem NO problemo :-)
Opublikowano
Kurde jestem w kropce.

Mam błąd w sterowniku świateł

01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49)

30-00 -- Open or Short to Plus

To jest lampa pasażera tak? Sprawdziłem 4 przewody i na żadnym nie ma zwarcia i na każdym dochodzi prąd ze sterownika do silniczka... Uszkodzony silniczek od poziomowania reflektorów? :facepalm:

Zakładałeś samopoziom albo coś takiego??:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.