Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak by ktoś kiedyś widział w okazyjnej cenie kratki s-line w zderzak to dać mi znać proszę:wink:

Czyli po ile?? Ja kupowałem nowe z ASO bodajże po 85zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i można przypisać do fury zegary RB8 w której wg viny powinny być RB4 :wink:

:banan:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

działa wszystko zero błędów... PIXI pojechał właśnie do domu zadowolony z zegarami RB8 w swojej B6 :wink:

Potwierdzam , jadąc do domu mało się nie rozjebałem ( bo nie mogłem się napatrzeć na kolorowego fis-a ) :grin:

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Też tak chcę :-P jaki koszt takiej zabawy? Może być pw

... ile by nie kosztowało , to warto było .

Krzychu ma dużą wiedzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa wszystko zero błędów... PIXI pojechał właśnie do domu zadowolony z zegarami RB8 w swojej B6 :wink:

Czyli znaczy, że nie muszę się sr** o zegary z 2001r z kolorowym fisem i RB4 tylko mogę kupić np. z B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera :facepalm: Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego :wink: Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał :slina::decayed:

Na wiosnę prawdopodobnie mój hebel będzie 4 sell :decayed:

I co ja w tym aucie zrobię jak ty wszystko już zrobiłeś? :decayed: Rzuć pewu. z ceną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera :facepalm: Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego :wink: Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał :slina::decayed:

Na wiosnę prawdopodobnie mój hebel będzie 4 sell :decayed:

I co ja w tym aucie zrobię jak ty wszystko już zrobiłeś? :decayed: Rzuć pewu. z ceną :wink:

Do mnie tyż :decayed:

Siema z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się wybierał do tego gościa nick allegro CZESCIAUDI4 z Radomia ul Kielecka 56 DRZWI AUDI A4 B6 MAŁYSZ SREBRNE LY7W PRAWE LEWE (3565432724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to szczerze odradzam, przez telefon oczywiscie ladne nie malowane nie pogiete, a na zywo 3 na 4 sztuki malowane, te nie malowane dwie rysy(wgniecenie linia 15cm slepy by zauwazyl) pekniety lakier, nastepne pelno kropek od rdzy, zrobilem sobie wycieczke 450km i wrocilem z niczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się wybierał do tego gościa nick allegro CZESCIAUDI4 z Radomia ul Kielecka 56 DRZWI AUDI A4 B6 MAŁYSZ SREBRNE LY7W PRAWE LEWE (3565432724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to szczerze odradzam, przez telefon oczywiscie ladne nie malowane nie pogiete, a na zywo 3 na 4 sztuki malowane, te nie malowane dwie rysy(wgniecenie linia 15cm slepy by zauwazyl) pekniety lakier, nastepne pelno kropek od rdzy, zrobilem sobie wycieczke 450km i wrocilem z niczym :)

Właśnie szukam drzwi w takim kolorze i miałem też do niego podjechać, więc dzięki za ostrzeżenie. Oszuści:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

śmiga ktoś na 1BE + springi H&R ?

ja śmigałem przez chwile a co tam?

-35mm ? Jak ogolne wrażenia? Jakieś foto jak to wyglądało?

Nie wiem co wybrać , jedni pisza że Eibach niby ma komfort serii , ale słabo siada. Za to H&R podobno zawsze siada dużo więcej niż deklarują, a tutaj problem czy seryjny amor 1BE nie zesra się za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

śmiga ktoś na 1BE + springi H&R ?

ja śmigałem przez chwile a co tam?

-35mm ? Jak ogolne wrażenia? Jakieś foto jak to wyglądało?

Nie wiem co wybrać , jedni pisza że Eibach niby ma komfort serii , ale słabo siada. Za to H&R podobno zawsze siada dużo więcej niż deklarują, a tutaj problem czy seryjny amor 1BE nie zesra się za szybko.

wrażenia ogólnie dobre, ja nie narzekałem na komfort, lecz na wysokość :kox: i dlatego mam gwint

tak to u mnie wyglądało:

dsc9163m.th.jpg dsc9155r.th.jpg

kozaaaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś kiedyś widział w okazyjnej cenie kratki s-line w zderzak to dać mi znać proszę:wink:

Czyli po ile?? Ja kupowałem nowe z ASO bodajże po 85zł:wink:

Zagadaj do Wąskiego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...