Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ile chcesz przeznaczyć ?

30k chciałbym się zamknąć. Chyba że było by coś godnego trochę drożej :naughty:

Ty ale wiesz że diesel ma 4k obrotów:bag: Za 30k polowalbym na ASN z Q i zalozyc gaz:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera :facepalm: Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego :wink:Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał :slina::decayed:

jakie to ? :eusathink:

nie mów józek , że Grzegorza nie znasz :grin:

Opublikowano

to trzeba mówić tak od razu, no ale niestety auto sprzedane :kwasny:

Opublikowano

Myślałem też na benzyną. Jedyna którą bym chciał to 3.2 FSI w B7 :kox: Wandej co to za motor jest? :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

O to chodzi :kox:

Opublikowano
Myślałem też na benzyną. Jedyna którą bym chciał to 3.2 FSI w B7 :kox: Wandej co to za motor jest? :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

O to chodzi :kox:

3.0 220KM:naughty: o mały włos bym miał taka jak byłem q Niemczech stała tylko avant i słupek środkowy miała wspawany:kwasny: Ale jaki dźwięk:shock:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

Opublikowano

Te 3.0 tylko w kuhwe pali a nie jedzie :facepalm: 1.8T po programie robi z tego budyń :decayed:

ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

+1 :naughty:

Opublikowano
Te 3.0 tylko w kuhwe pali a nie jedzie :facepalm: 1.8T po programie robi z tego budyń :decayed:
ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

+1 :naughty:

:facepalm: Wstyd stawać 1.8t przy tej 3 litrowce. A palą pewnie podobnie bo 1.8t oszczędny na pewno nie jest

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a ja szukam poczciwego 1.9TDI AWX :grin::decayed: i nic innego nie wchodzi w gre :decayed:

Opublikowano

Panowie pomocy. Mialem jechac dzisiaj do PL a tu taki h..j wielki ku..wa niema swiatla w przyczepce :kwasny:

Opublikowano

Pany jakis tydzien temu moze 2 wyslalem zgloszenie na meila i cisza. Jak mam to rozumiec?

Opublikowano
Panowie pomocy. Mialem jechac dzisiaj do PL a tu taki h..j wielki ku..wa niema swiatla w przyczepce :kwasny:

ale zadnych swiatel nie masz ?

Opublikowano
Pany jakis tydzien temu moze 2 wyslalem zgloszenie na meila i cisza. Jak mam to rozumiec?

ze trzeba czekac:whistling:

Opublikowano
Pany jakis tydzien temu moze 2 wyslalem zgloszenie na meila i cisza. Jak mam to rozumiec?

ja wysłałem pol roku temu i odpisali ze mam slabe auto dla starych dziadow :decayed: zwlaszcza taki jeden wladi :grin:

Opublikowano
Pany jakis tydzien temu moze 2 wyslalem zgloszenie na meila i cisza. Jak mam to rozumiec?

ja wysłałem pol roku temu i odpisali ze mam slabe auto dla starych dziadow :decayed: zwlaszcza taki jeden wladi :grin:

:grin:

Opublikowano
Panowie pomocy. Mialem jechac dzisiaj do PL a tu taki h..j wielki ku..wa niema swiatla w przyczepce :kwasny:

ale zadnych swiatel nie masz ?[/quote tylko w przyczepce

Opublikowano

no to gniazdo sprawdz moze tam cos ci nie laczy panie

Opublikowano

do gniazda nie dochodzi prad, przejsciówka jest dobra bo podlaczalem do innego auta i swiatla swiecily

Opublikowano

sprawdz piny w gniezdzie ,chyba ze masz 13 pinowy to bedzie inny schemat

30 > Masa

58 L > lewe światło postojowe

58 R > Prawe światło postojowe

54 > STOP

L > Lewy kierunkowskaz

R > Prawy kierunkowskaz

+ lub 54+ > Światło dodatkowe (przeciwmgielne)

To sa podstawowe światła które uprawiniają do poruszania się po drogach.

Opublikowano

ok dzieki, jutro dalej bo dzisiaj juz niemam nerwów do tego ustrojstwa :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.