Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie też był problem z światłami w przyczepce, okazało się , że sterownik był zalany :kwasny: kupiłem nowy i świeci na każdej przyczepce

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera :facepalm: Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego :wink: Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał :slina::decayed:

Na wiosnę prawdopodobnie mój hebel będzie 4 sell :decayed:

Opublikowano
:grin: nie wytrzymałeś napięcia?? same b8 w okolicy :kwasny:
Opublikowano
Te 3.0 tylko w kuhwe pali a nie jedzie :facepalm: 1.8T po programie robi z tego budyń :decayed:
ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

+1 :naughty:

:facepalm: Wstyd stawać 1.8t przy tej 3 litrowce. A palą pewnie podobnie bo 1.8t oszczędny na pewno nie jest

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty ale bex pali 9po trasie. Moj avj w Q po sofcie pali 10. I 3.0 tyle pali? 1.8t jest fff pytke fsjny motor tylko po dieslu ciężko się na.tdi,przesiąść.

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

to b7?3594154677_1:doh:

Opublikowano

tak

Opublikowano
:grin: nie wytrzymałeś napięcia?? same b8 w okolicy :kwasny:

Mam ochotę na coś mocniejszego :decayed:

Opublikowano

heheh, ja też :decayed::naughty:

Opublikowano

b8 bogato :kox:

Opublikowano

kuwa kto nie ma, a już nie wspomnę jak mi brakuje dobrego dzwięku na serduchu :decayed:

Opublikowano
heheh, ja też :decayed::naughty:

Kusi mnie ten 3.0TFSI w S4 :naughty:

Kup sobie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
heheh, ja też :decayed::naughty:

Kusi mnie ten 3.0TFSI w S4 :naughty:

Kup sobie ;)

Sent from my

Jak fundusze pozwolą to taki jest plan :wink:

Opublikowano
Te 3.0 tylko w kuhwe pali a nie jedzie :facepalm: 1.8T po programie robi z tego budyń :decayed:
ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

+1 :naughty:

:facepalm: Wstyd stawać 1.8t przy tej 3 litrowce. A palą pewnie podobnie bo 1.8t oszczędny na pewno nie jest

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty ale bex pali 9po trasie. Moj avj w Q po sofcie pali 10. I 3.0 tyle pali? 1.8t jest fff pytke fsjny motor tylko po dieslu ciężko się na.tdi,przesiąść.

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

to b7?http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/94/15/46/3594154677_1:doh:

To Stony 2.0 pali mniej a wciąga te bexy itp:wink: Taki Asn też w 10 sie zamknie na trasie bo skrzynie 6 ma:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Słuchajcie Andrzeja :wink:

Dźwięk V6 to jest to :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Te 3.0 tylko w kuhwe pali a nie jedzie :facepalm: 1.8T po programie robi z tego budyń :decayed:
ale nad 1,8 T BEX w QUTTRO też bym pomyślał :decayed:

+1 :naughty:

:facepalm: Wstyd stawać 1.8t przy tej 3 litrowce. A palą pewnie podobnie bo 1.8t oszczędny na pewno nie jest

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Ty ale bex pali 9po trasie. Moj avj w Q po sofcie pali 10. I 3.0 tyle pali? 1.8t jest fff pytke fsjny motor tylko po dieslu ciężko się na.tdi,przesiąść.

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

to b7?http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/94/15/46/3594154677_1:doh:

To Stony 2.0 pali mniej a wciąga te bexy itp:wink: Taki Asn też w 10 sie zamknie na trasie bo skrzynie 6 ma:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

lpg??

a no 2.0t robi przeciąg :kox:

Opublikowano
Słuchajcie Andrzeja :wink:

Dźwięk V6 to jest to :wink:

Tapnięte z SGS III

Odebrales od Frosty'ego stuff?:gwizdanie:

Zaraz Cie będą hejtowac że duzo pali 3.0 i czipowac nie można:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Spoko, hejterzy są wszędzie :grin: Ma swoje wady i zalety :wink:

Co do stuffu to jutro jadę do ZST i mam nadzieję że Kamilo znajdzie chwilkę...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

No i można przypisać do fury zegary RB8 w której wg viny powinny być RB4 :wink:

Opublikowano

I wszystko działa? Immo itd.? Do 2001r rb8 też?

Opublikowano

działa wszystko zero błędów... PIXI pojechał właśnie do domu zadowolony z zegarami RB8 w swojej B6 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.