Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurde musze se przestawic na automatyczne dogrzewanie silnika:decayed:

u Ciebie jest jeszcze elektryczna nagrzewnica więc luzik, a wyposażone seryjnie w webasto jej nie posiadają.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kurde musze se przestawic na automatyczne dogrzewanie silnika:decayed:

u Ciebie jest jeszcze elektryczna nagrzewnica więc luzik, a wyposażone seryjnie w webasto jej nie posiadają.

a widzisz o tym niewiedziałem:decayed:

Opublikowano
kurde musze se przestawic na automatyczne dogrzewanie silnika:decayed:

u Ciebie jest jeszcze elektryczna nagrzewnica więc luzik, a wyposażone seryjnie w webasto jej nie posiadają.

a widzisz o tym niewiedziałem:decayed:

amator :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
kurde musze se przestawic na automatyczne dogrzewanie silnika:decayed:

u Ciebie jest jeszcze elektryczna nagrzewnica więc luzik, a wyposażone seryjnie w webasto jej nie posiadają.

a widzisz o tym niewiedziałem:decayed:

no ja nie mam tego wynalazku, za to sprawne webasto szybciej dogrzeje motor :whistling:

Jak miałem wysraną pompkę wody przy piecu to zanim się zagrzał to zdążyłem do roboty dojechać 20km :facepalm:

Opublikowano

bry dzień :decayed:

Opublikowano

Zazdroszcze wam tego webasto u mnie kiedys bylo ale piec nawalil i zdemontowali :facepalm:

Opublikowano
Zazdroszcze wam tego webasto u mnie kiedys bylo ale piec nawalil i zdemontowali :facepalm:

sam piec czy reszta gratów poszła do rozbiórki?

Opublikowano

Reszta tez:facepalm: tzn zostala wiazka, sterowanie od srodka a czy cos wiecej to nie wiem :facepalm:

Opublikowano

To kompletuj i montuj bo Cie zima zastanie :kwasny:

Opublikowano

raczej już w tą zimę nie będę miał tej wygody :kwasny:

Opublikowano

ja na szczęście opanowałem wszystkie filtry razem olejem i termostatem na zimę teraz tylko oponki zmienić i podwójny wydech założyć :grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Panowie te zielone plastiki co trzymają halogen mają jakieś numerki ? Może dostane je na allegro ?

Opublikowano

Jestem zagubiony i nie wiem co robić :E

Pojechałem na SKP, tym razem inną niż wcześniej.

Amory przód 65%, tył 60% oO (teraz nie wiem, czy zwracać amory, które leżą w bagażniku czy montować..).

Z przodu na szarpakach żadnych luzów nie wyczuł w dolnych wahaczach, do górnych nie mógł podejść, bo ręki nie idzie wsadzić :E Teraz nie wiem, skoro dół jest w porządku to może to końcówki drążków pukają?

Poza tym z tyłu tym razem powiedział, że poduszka jest do wymiany, przy wahaczu czy coś. Taka gumowa tuleja, widziałem, że chyba za duży luz ma to coś.

Opublikowano
Jestem zagubiony i nie wiem co robić :E

Pojechałem na SKP, tym razem inną niż wcześniej.

Amory przód 65%, tył 60% oO (teraz nie wiem, czy zwracać amory, które leżą w bagażniku czy montować..).

Z przodu na szarpakach żadnych luzów nie wyczuł w dolnych wahaczach, do górnych nie mógł podejść, bo ręki nie idzie wsadzić :E Teraz nie wiem, skoro dół jest w porządku to może to końcówki drążków pukają?

Poza tym z tyłu tym razem powiedział, że poduszka jest do wymiany, przy wahaczu czy coś. Taka gumowa tuleja, widziałem, że chyba za duży luz ma to coś.

A mówiłeś że ujowe są:whistling:

Opublikowano
Panowie te zielone plastiki co trzymają halogen mają jakieś numerki ? Może dostane je na allegro ?

Józek chyba mam w starym zdesiu:decayed: ile potzreba:wink:

Opublikowano
Jestem zagubiony i nie wiem co robić :E

Pojechałem na SKP, tym razem inną niż wcześniej.

Amory przód 65%, tył 60% oO (teraz nie wiem, czy zwracać amory, które leżą w bagażniku czy montować..).

Z przodu na szarpakach żadnych luzów nie wyczuł w dolnych wahaczach, do górnych nie mógł podejść, bo ręki nie idzie wsadzić :E Teraz nie wiem, skoro dół jest w porządku to może to końcówki drążków pukają?

Poza tym z tyłu tym razem powiedział, że poduszka jest do wymiany, przy wahaczu czy coś. Taka gumowa tuleja, widziałem, że chyba za duży luz ma to coś.

A mówiłeś że ujowe są:whistling:

Nie robiłem tyłu jeszcze :whistling:

Opublikowano

najlepiej 4 sztuki a minimum 2 :wink: bo moje są przekręcone i halogen się nie trzyma kompletnie :kwasny:

Opublikowano
Jestem zagubiony i nie wiem co robić :E

Pojechałem na SKP, tym razem inną niż wcześniej.

Amory przód 65%, tył 60% oO (teraz nie wiem, czy zwracać amory, które leżą w bagażniku czy montować..).

Z przodu na szarpakach żadnych luzów nie wyczuł w dolnych wahaczach, do górnych nie mógł podejść, bo ręki nie idzie wsadzić :E Teraz nie wiem, skoro dół jest w porządku to może to końcówki drążków pukają?

Poza tym z tyłu tym razem powiedział, że poduszka jest do wymiany, przy wahaczu czy coś. Taka gumowa tuleja, widziałem, że chyba za duży luz ma to coś.

A mówiłeś że ujowe są:whistling:

Nie robiłem tyłu jeszcze :whistling:

Przód na tych ode mnie składałeś?? One 2 lata mają tylko:wink: Po za tym na gumie 15` zimowej wyszłoby Ci po 80%:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.