Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

co zrobić, nie było w oryginale xenonu to nie było sprysków :decayed: Nad tą furka bym się zastanowił bo ładna sztuka :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

http://zaol.hu/galeria/szarvassal_utkozott_egy_mentoauto_zalaegerszegen/1645430/1 :shock3:

ło matko ale mu się wjebał

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Edytka mogła byś sobie spryski zamontować :decayed:

Opublikowano
Edytka mogła byś sobie spryski zamontować :decayed:

Toczka nie ma to mnie nikt po Bytowie nie gania :grin::grin::grin::grin::grin: tfu tfu

Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

co zrobić, nie było w oryginale xenonu to nie było sprysków :decayed: Nad tą furka bym się zastanowił bo ładna sztuka :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

http://zaol.hu/galeria/szarvassal_utkozott_egy_mentoauto_zalaegerszegen/1645430/1 :shock3:

ło matko ale mu się wjebał

nie chciał go na okazje zabrać i wlazł pod koła
Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

co zrobić, nie było w oryginale xenonu to nie było sprysków :decayed: Nad tą furka bym się zastanowił bo ładna sztuka :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

http://zaol.hu/galeria/szarvassal_utkozott_egy_mentoauto_zalaegerszegen/1645430/1 :shock3:

ło matko ale mu się wjebał

nie chciał go na okazje zabrać i wlazł pod koła

tak było :polew::decayed:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Wasze Zdrowie Załoga DiV :decayed:

Opublikowano

Zdrówko :)

Opublikowano

wasze zdrówko na wpisowe:wink:

2013-08-16220435_zps02a8e6b5.jpg

Opublikowano

gnl2.jpg

to zdrowie :naughty:

Opublikowano

:naughty:

FvUMtcB.jpg

Opublikowano

dvem.jpg

co oznacza to "telematik"?

Opublikowano

jak nacisniesz w niemczech to przyjedzie karetka pomoc drogowa albo jakoś tak i ogolnie połaczy cie z numerem awaryjnym, u nas z tego co pamiętam nie działa :wink:

Opublikowano

dzięki, już coś więcej w mojej wiedzy o a4 :grin:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

o3ek.jpg

Opublikowano
dzięki, już coś więcej w mojej wiedzy o a4 :grin:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

http://img9.imageshack.us/img9/6105/o3ek.jpg

Doszedl Ci kierunek ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano

Nie Marcin, jeszcze nie :wink:

Opublikowano
Nie Marcin, jeszcze nie :wink:

Dojdzie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

w poniedziałek pewnie będzie :wink:

Opublikowano

Edyta zawiodłaś mnie :decayed:

Opublikowano

A ja z kuzynem właśnie skończyliśmy 0,7 i kubełek XL :kox:

1385195_539752112760937_122327333_n.jpg

Opublikowano

:siema:

z rana ja włąśnie wróciłem z urlopu i idę odsypiać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.