Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

http://www.getem.pl/

Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mi tez nie dziala wg tego opisu w mojej furce z 06.2001r. Co jest nie tak? Wkurza mnie SERVICE i ten sygnal przy przekrecaniu zaplonu.

Ja mam z 2001r. i dziala a robie to w ten sposob , ze na wylaczonym zaplonie wciskam przycisk 1 z rysunkiem klucza i caly czas trzymam po czym wlanczam zaplon i puszczam przycisk 1 i odrazu wciskam przycisk 2 z rysunkiem dwoch zer i serwis olejowy sie kasuje.

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)

Ta i albo towar dostaniesz albo nie.

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)

Ta i albo towar dostaniesz albo nie.

Chcę tylko części sprawdzić. Trn geten ma wszystko to co aso?

Opublikowano
dzień dobry :)

Panowie nie robicie jakiegoś spotu B6Division? :D

moze zaczni od zawitania na spoty w Łodzi :whistling::naughty:

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)

Ta i albo towar dostaniesz albo nie.

Możesz rozwinąć tą myśl? Bo narazie raz u nich zamówiłem i było ok ale mam tam jeszcze do zamówienia kilka pierdółek :-)

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)

Ta i albo towar dostaniesz albo nie.

Chcę tylko części sprawdzić. Trn geten ma wszystko to co aso?

Jak chcesz coś z ASO to pisz bo mam znajomka w Benepol:wink: Kierownika od części zamiennych:wink:

Opublikowano

Na tym getem wcale części mi nie wyszykuje..

Opublikowano

Musisz zaznaczyć vw/audi i numery części bez odstępów

Opublikowano

byl czas ze byly problemy z dostawami z getem ale teraz jest ok

Opublikowano

O, działa, dzięki.

sp***rzać z tą chorą ceną :polew:

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

sklep.benepol.pl/sklep pod tym linkiem jest gajos!

Opublikowano
dzień dobry :)

Panowie nie robicie jakiegoś spotu B6Division? :D

moze zaczni od zawitania na spoty w Łodzi :whistling::naughty:

Chciałem wczoraj, bo byłem obok Reala ale chyba nie było :)

Opublikowano
Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

nie wiem jak u niego, ale u mnie siedzą bez problemu:wink:

no ale hamer ma heble z s4 :wink: może wejdą, mi rotory z takim et bez dystansów nie weszły

Opublikowano
dzień dobry :)

Panowie nie robicie jakiegoś spotu B6Division? :D

moze zaczni od zawitania na spoty w Łodzi :whistling::naughty:

Chciałem wczoraj, bo byłem obok Reala ale chyba nie było :)

byl jak co niedziele o 18.oo :whistling: do 19.30 stalismy :whistling:

Opublikowano

byłem dokładnie 19,38. Myślałem, że dłużej stoicie. Będę w ten weekend :)

Opublikowano
byłem dokładnie 19,38. Myślałem, że dłużej stoicie. Będę w ten weekend :)

a no to troszke sie spozniels jakies 1h 38min :decayed: zapraszam serdecznie :wink::decayed:

Opublikowano

Ja akurat pracuje w weekendy we Wrocławiu, wczoraj wróciłem wcześniej i dlatego chciałem odwiedzić Was. W tym tyg mam wolne to wpadnę o 18 :)

Opublikowano

elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

Opublikowano
elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

nie tutaj nikt takiegi nie posiada...musisz poszukać w innym dziale

:polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.