Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza sie

pomiaru sredniej predkosci nie przeskoczysz:kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj oberwałem fotką z radaru w krzakach... Straż miejska go pilnowała :)

Opublikowano
ja dzisiaj oberwałem fotką z radaru w krzakach... Straż miejska go pilnowała :)

Nie przestana dopoki nie wydoja wszystkich do ostatniego grosza :kwasny:

Opublikowano

oni niestety tylko pracują na budżet... nie pilnują bezpieczeństwa, mnie cykneli na długiej prostej praktycznie za miastem...

Opublikowano
oni niestety tylko pracują na budżet... nie pilnują bezpieczeństwa, mnie cykneli na długiej prostej praktycznie za miastem...

Tak wlasnie u Nas w Polsce rozumie sie "bezpieczenstwo" :facepalm:

Dla przykladu , stworzono specjalny organ , jednostke jaka jest ITD aby zaczac zwalczac piractwo , brawure , glupote i lamanie wszelkich przepisow bezpieczenstwa przez kierowcow ciezarowek a co wzamain otrzymalismy ? a no leniwie siecych Panow na poboczach gdzies w krzakach w autach naszpikowanych wzszelkiego rodzaj elektronika , CB , video radary , mrugajace swiatelka i inne cuda na kiju i wodotryski pilnujaych kierowcow aut osobowych czy aby napewno gdzies nie przekraczaja o 6 km dozowlonej predkosci :facepalm: a przynajmniej 2-3 razy w miesiacu kazdy z tych Panow z wyzsza ranga prawi madrosci w telewizji jak to Oni walcza z tym piractwem drogowym.

Walcza oj walcza zwlaszcza jak gdzies w ciagu tygodnia trafi sie za jednym zamachem 5 trupow na drodze to wtedy wielka akcja ubikacja i doglebne przeszperanie kazdego auta na drodze , alkomaty , testy na narkotyki i inne kur... gowna a efektow zadnych.

Opublikowano

Nie spac panowie i panie :decayed:

Jeszcze tylko 180 km do domu:kwasny:

Opublikowano

Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? 7xhm.jpg

Opublikowano

Miałeś dać foto pitku:decayed:

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?

koleś podaje, że 5,5 mm... potrzebuję czegoś w miarę taniego na gwałt, bo na przodzie opony są bardzo słabe. Chcę się na tych używkach pokulać kilka miesięcy, a na wiosnę kupić coś nowego...

dorzucam linki do fotek pojedynczo opon: http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092 oraz http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092_1

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

warto je brać na te parę miechów?

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?

koleś podaje, że 5,5 mm... potrzebuję czegoś w miarę taniego na gwałt, bo na przodzie opony są bardzo słabe. Chcę się na tych używkach pokulać kilka miesięcy, a na wiosnę kupić coś nowego...

dorzucam linki do fotek pojedynczo opon: http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092 oraz http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092_1

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

warto je brać na te parę miechów?

Kilka miesięcy? To nie lepiej zimówki? Pytanie ile za to chce ale wyglądają dobrze :wink:

Opublikowano

:siema: przy niedzieli :kawa::kawa::sick3::sick3:

Panowie da radę na rns mapy wrzucić żębym nie musiał za każdym razem płyty wrzucać?

ma ktoś wogóle instrukcje do rns w formie elktronicznej?

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?

koleś podaje, że 5,5 mm... potrzebuję czegoś w miarę taniego na gwałt, bo na przodzie opony są bardzo słabe. Chcę się na tych używkach pokulać kilka miesięcy, a na wiosnę kupić coś nowego...

dorzucam linki do fotek pojedynczo opon: http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092 oraz http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/81/00/80/3581008092_1

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

warto je brać na te parę miechów?

Kilka miesięcy? To nie lepiej zimówki? Pytanie ile za to chce ale wyglądają dobrze :wink:

No ok, może przesadziłem z tymi kilkoma miesiącami :decayed: skoro wyglądają dobrze to może i przejeżdżę na nich też cały przyszły rok... A opony na przód potrzebuję już na teraz, bo aktualne są w złym stanie tzn zwłaszcza jedna jest starta mocno od wewnętrznej strony bieżnika. Strach już na tym jeździć, a za 3 tyg mam dłuższą trasę... Koleś za te 2 opony chce 450 zł. Dobra cena?

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

Bridgestone Potenza?

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

Bridgestone Potenza?

tak :hi:

Opublikowano

Na lepszej oponie letniej nie jezdzilem.

Opublikowano
Na lepszej oponie letniej nie jezdzilem.

Jest dobra :wink: Przejeździłem na komplecie tych opon ponad 2 lata i byłem zadowolony :wink:

Opublikowano

też 2 sezon użytkuje i polecam, następne tez będą takie :wink:

Opublikowano

Zamówiłem te używki :decayed:

Pany ile warta jest popielniczka 1nk 2din stan bardzo dobry? :eusathink:

Opublikowano

Sprzedaje raczej a4 bez navigacji.

Navi RNSe razem z koszem, klimatronikiem,tunelem, popielniczka 2 din - 1nk, przejsciowkami, antena GPS.

Doslownie wszystko aby zrobic jak fabryka przykazala:wink:

Chce ktos moze? 2 tys:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.