Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
też 2 sezon użytkuje i polecam, następne tez będą takie :wink:

Ja na potenzie jezdzilem cala zime przy Q dawala rade :) mam juz teraz 0 bieznika na nich i dalej kleją pieknie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
też 2 sezon użytkuje i polecam, następne tez będą takie :wink:

Ja na potenzie jezdzilem cala zime przy Q dawala rade :) mam juz teraz 0 bieznika na nich i dalej kleją pieknie

a na zakrętach na ślizgim torze :decayed:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

:hi: witam Panów w niedzielę

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: przy niedzieli :kawa::kawa::sick3::sick3:

Panowie da radę na rns mapy wrzucić żębym nie musiał za każdym razem płyty wrzucać?

ma ktoś wogóle instrukcje do rns w formie elktronicznej?

A co za problem płytę tam zostawić? Ja mojej chyba z pół roku nie wyjmowałem :whistling:

Opublikowano
Pany ile warta jest popielniczka 1nk 2din stan bardzo dobry? :eusathink:

up :whistling:

Opublikowano
Witam :hi:

Koledzy potrzebuję porady :whistling: Chcę się upewnić, by nie zaliczyć wtopy... Otóż szukam opon na przód, by polatać na nich przez jakiś czas... Czy te opony będą pasować na jedną oś? http://img809.imageshack.us/img809/4430/7xhm.jpg

Bridgestone Potenza?

Bardzo dobre opony :wink: przejeździłem dwa sezony :wink:

Opublikowano
Witam :hi: Panowie mam pytanie czy ten dodatek można stosować do mojego Awx-a

Millers Oils Diesel Power ECOMAX 500ml | Millers Oils Oleje silnikowe i samochodowe

kup sobie lepiej:

Dodatki - Autoryzowany sklep Liqui Moly

:hi:

Opublikowano
Witam :hi: Panowie mam pytanie czy ten dodatek można stosować do mojego Awx-a

Millers Oils Diesel Power ECOMAX 500ml | Millers Oils Oleje silnikowe i samochodowe

kup sobie lepiej:

Dodatki - Autoryzowany sklep Liqui Moly

:hi:

To i to bardzo dobra firma :thumbup1:

Opublikowano

Lejecie do paliwa dodatki?

Opublikowano

mi się czasem zdarzyło, tak z ciekawości bardziej :decayed:

Opublikowano

ja leję raz na 6000 tyś km :decayed:

Opublikowano

Wlasnie tez zastanawiam sie nad dolaniem. Przed zima może trochę przeczysci sie uklad

Wystukane na parapecie

Opublikowano

wstalem :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

pokaż te stołki :)

Opublikowano

no juz juz :P

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

0s2y.jpg

9ihq.jpg

zape.jpg

stolki nie wysiedziane

troszke zmarszczek na zew trzymaniach ale to kosmetyka i powinno byc po sprawie :)

Opublikowano

kurfa mać :slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Jest petarda:kox:

Panowie ktora lampa powinna swiecic wyzej kierowcy czy pasazera?

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi::hi::hi:
Opublikowano

jasna sprawa że pasażera wyżej niż kierowcy w ruchu lewostronnym na odwrót:decayed:

Jest petarda:kox:

Panowie ktora lampa powinna swiecic wyzej kierowcy czy pasazera?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.