Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

andr3i :shock3::slina:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
andr3i :shock3::slina:

tak ? :decayed:

Opublikowano

e8474393af79e309c9c003db4c72ca3c.jpeg?1381581885

:hi:

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

9b01ebf0142ea6c06b36e3c94bbec854.jpg?1381577316

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

c3c829470a46d18e190879fa192719aa.jpg?1381577316

Opublikowano
no juz juz :P

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

http://img844.imageshack.us/img844/217/0s2y.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/5223/9ihq.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/6251/zape.jpg

stolki nie wysiedziane

troszke zmarszczek na zew trzymaniach ale to kosmetyka i powinno byc po sprawie :)

kurfa mać :slina::shock3:, przytuliłbym się :decayed: , szkoda tylko że to nie w kolorze beżowym :facepalm:

Opublikowano

4db1abaabb2fe2f8e87786d55c28137c.jpg

:polew:

Opublikowano
andr3i :shock3::slina:

tak ? :decayed:

jeszcze się pytasz:kox::naughty:

Opublikowano

egezeged.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

nie słyszałeś o tym cytryno w tv wspominali ten przypadek jak o bytowskiej akcji mówili:facepalm::grin: bo tak się szarpał z tym kolesiem , że kluczyki zgubił, ale przypiąć to go wiedział

swoją drogą doszły mnie słuchy,że blondi już nie ma :whistling:

Opublikowano

Cena nawet dobra,ja już latam prawie rok i nie narzekam,troszkę głośniej burczy ale nie jest to uciążliwe.

Opublikowano
nie słyszałeś o tym cytryno w tv wspominali ten przypadek jak o bytowskiej akcji mówili:facepalm::grin: bo tak się szarpał z tym kolesiem , że kluczyki zgubił, ale przypiąć to go wiedział

swoją drogą doszły mnie słuchy,że blondi już nie ma :whistling:

Nie ma tzn ze sie ja przeniesli czy wy***ali ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano

narazie pewnie na "urlopie" :grin: bo sprawa w toku

Opublikowano
no juz juz :P

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

http://img844.imageshack.us/img844/217/0s2y.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/5223/9ihq.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/6251/zape.jpg

stolki nie wysiedziane

troszke zmarszczek na zew trzymaniach ale to kosmetyka i powinno byc po sprawie :)

piękne fotele.jaki koszt takich rarytasów u was? może być na PW :wink:

Opublikowano

Marcin87 ty juz w domu czy jeszcze nie?

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

no juz juz :P

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

http://img844.imageshack.us/img844/217/0s2y.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/5223/9ihq.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/6251/zape.jpg

stolki nie wysiedziane

troszke zmarszczek na zew trzymaniach ale to kosmetyka i powinno byc po sprawie :)

piękne fotele.jaki koszt takich rarytasów u was? może być na PW :wink:

podziekowal :hi:

nie ma co ukrywac niech kazdy wie 450 funta :naughty:

Opublikowano

Chodza za mna takie Recaro, tylko nie wiem jak to umotywować zonie:)

Wystukane na parapecie

Opublikowano

Świetne są, ale mi się bardziej widzą te z alkantarą w środku :slina:

Opublikowano

kazdy ma inny gust ja zawsze chcialem miec pelna skore w srodku auta :wink:

Opublikowano
Witam :hi: Panowie mam pytanie czy ten dodatek można stosować do mojego Awx-a

Millers Oils Diesel Power ECOMAX 500ml | Millers Oils Oleje silnikowe i samochodowe

kup sobie lepiej:

Dodatki - Autoryzowany sklep Liqui Moly

:hi:

To i to bardzo dobra firma :thumbup1:

dzięki, używałem tego w B5 tdi, bo szwagier handlował, zostały mi trzy butelki i się zastanawiałem czy do pompowtrysków można użyć

Opublikowano

A jaka jest skóra na Recaro? Już taka jakby z domieszką syntetyki, czy taka jak na zwykłych sportach?

Opublikowano

ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.