Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A 1.6 to ile to pali:naughty:

8 trza liczyć nawet do 10 :naughty:

Poważnie a 1.8 T?
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież jaja sobie robię z tym 1,6 :facepalm:

Opublikowano

Chętny ktoś na ALU :wink:

http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/felaszki-18-audi-a3-a4-a6-s-line-290629/#post3851315

Opublikowano

Kuźwa no poważna sprawa a Ci se jaka robią:facepalm: jutro chłopak jedzie oglądać kilka aut i prosił o poradę:whistling:

Opublikowano
A 1.6 to ile to pali:naughty:

8 trza liczyć nawet do 10 :naughty:

Poważnie a 1.8 T?

4.2 > 3.0 > 1.8T > reszta ścierwa.

Opublikowano

Ok czyli 1.8T Bex...a jakie ma bolączki ten silnik? Wiadomo że zależy na jaki się egzemplarz trafi ale chociaż ogólnie na co zwrócić uwagę?

Opublikowano
Ok czyli 1.8T Bex...a jakie ma bolączki ten silnik? Wiadomo że zależy na jaki się egzemplarz trafi ale chociaż ogólnie na co zwrócić uwagę?

cewki Włodziu :wink:

Opublikowano
Ok czyli 1.8T Bex...a jakie ma bolączki ten silnik? Wiadomo że zależy na jaki się egzemplarz trafi ale chociaż ogólnie na co zwrócić uwagę?

cewki Włodziu :wink:

A jak sprawa wymiany wygląda?
Opublikowano

prosta:wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

wykrecasz i wymieniasz

Opublikowano
prosta:wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

wykrecasz i wymieniasz

Ja Ci jednak jebne:grin::grin: pytam o koszta pitku jeden:decayed:
Opublikowano

niech gość bierze 4.2

Opublikowano
prosta:wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

wykrecasz i wymieniasz

Ja Ci jednak jebne:grin::grin: pytam o koszta pitku jeden:decayed:

cewki?do przezycia

ja wymienialem kiedys w mojej i dalem rade

Opublikowano
prosta:wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

wykrecasz i wymieniasz

Ja Ci jednak jebne:grin::grin: pytam o koszta pitku jeden:decayed:

Grosze.

Wymiana cewek to mniej niż 2 minuty łącznie z otwarciem klapy i jej zamknięciem..

Opublikowano

Ja pier**le z Wami jak z dziećmi:facepalm::grin: mówię że potrzebne auto do jazdy a nie do zapierdalania:decayed:

Opublikowano
Ja pier**le z Wami jak z dziećmi:facepalm::grin: mówię że potrzebne auto do jazdy a nie do zapierdalania:decayed:

to kup sobie vw lupo:grin::grin:

Opublikowano
Ja pier**le z Wami jak z dziećmi:facepalm::grin: mówię że potrzebne auto do jazdy a nie do zapierdalania:decayed:

To sprzedaj swoją padline w gnoju :grin:

Opublikowano

Jeszcze kilka porad i taką bryke kupi że będzie musiał pchać ;-)

Weź wagę na zakupy i bierz najlzejszą latwiej się pcha w razie czego. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

tak czyta i czytam i co w tymi 16 na zimę...

walcie minimum 17 albo 18 bo na 16 nie bedziecie mogli patrzec. wiem co pisze bo sam tajk miałem...:decayed::decayed:

Opublikowano

Wladi 1,8T najlepiej w Q niech szuka, bex fajny by był :wink: a wymiany jak ci ktoś wyżej napisał odkręcasz i wymieniasz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.