Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fant kupiłeś tą kamerkę? Bo sam się zastanawiam nad kupnem :decayed:

właśnie zamówiłem:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie handluje ktoś u nas gumowymi dywanikami? :wink:

W Aso są teraz promocje.

Ok 200zł kpl wychodzi.

Opublikowano

niby jakaś promocja ale ja mam petexa i jestem mega zadowolony. tydzień temu wsadziłem 2gi kpl do a2 żony i tylko pierwszego dnia czuć lekko gumą i tyle a i przy ori na bank lekki zapach nowej gumu musi być.

ile szmaciane kosztują ori?

Opublikowano

MArcino607 ja mam ori prosto z ASO i nie gumą nie dawało ani jednego dnia :decayed:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie do ori bixa jaki postój założyć 4300 czy 6000k ??

Opublikowano
Fant kupiłeś tą kamerkę? Bo sam się zastanawiam nad kupnem :decayed:

właśnie zamówiłem:wink:

To daj znać jak się sprawuje i czy warto inwestować :wink:

Opublikowano
Panowie handluje ktoś u nas gumowymi dywanikami? :wink:

W Aso są teraz promocje.

Ok 200zł kpl wychodzi.

na allegro troche tansze petexy:

AUDI A4 B6 B7 dywaniki gumowe ORYGINAL wzor PETEX (3630239887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a czy ori czy nie ori ważne żeby dobrze pasowało i gumą nie cepiło:wink:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Fant kupiłeś tą kamerkę? Bo sam się zastanawiam nad kupnem :decayed:

właśnie zamówiłem:wink:

To daj znać jak się sprawuje i czy warto inwestować :wink:

dam znać co i jak :wink: pewnie na jutro będzie

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

dobra mechesy to teraz podpowiedzcie mi jak najlepiej podpiąć zasilanie do kamerki, aby prąd był dopiero po przekręceniu zapłonu.. z lampki z podsufitki czy ciągnąć kabel bezpośrednio z zapalniczki czy gdzie indziej wpiąć się? :wink:

Opublikowano

Od lampki w podsufitce, trzeba sprawdzić gdzie przychodzi prąd po zapłonie i finito.

Opublikowano

Pod zapalniczkę to będziesz miał cały czas prąd trzeb by było pod bezpieczniki się wpiąć:whistling:

Opublikowano
Od lampki w podsufitce, trzeba sprawdzić gdzie przychodzi prąd po zapłonie i finito.

no też tak myślałem, a TY tak masz u siebie?

Opublikowano

Fant ci powiem szczerze że bym bardziej był za Mio 358. Dołożyć stówkę więcej i mieć fajny sprzęt :wink:

Opublikowano
Od lampki w podsufitce, trzeba sprawdzić gdzie przychodzi prąd po zapłonie i finito.

no też tak myślałem, a TY tak masz u siebie?

Przy lampce mam małą ładowarkę na USB która jest na stałe podpięta do instalacji i włącza się po zapłonie. Dodatkowo kupiłem krótki kabel kątowy pod micro USB który wypuściłem spod podsufitki.

PS. na ładowarce nie oszczędzaj i kup jakąś markową.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Pod zapalniczkę to będziesz miał cały czas prąd trzeb by było pod bezpieczniki się wpiąć:whistling:

I targać cały słupek dla jednego kabla :whistling:

Opublikowano
Fant ci powiem szczerze że bym bardziej był za Mio 358. Dołożyć stówkę więcej i mieć fajny sprzęt :wink:

no trzeba dolozyc drugie tyle:wink:

Opublikowano
MArcino607 ja mam ori prosto z ASO i nie gumą nie dawało ani jednego dnia :decayed:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie do ori bixa jaki postój założyć 4300 czy 6000k ??

Artur ja mam 6k zaraz Ci wrzucę foto

Palnik 5K, postojówka Osram Led 6K, kierunek chrom

r7nr.jpg

Opublikowano
Od lampki w podsufitce, trzeba sprawdzić gdzie przychodzi prąd po zapłonie i finito.

no też tak myślałem, a TY tak masz u siebie?

Przy lampce mam małą ładowarkę na USB która jest na stałe podpięta do instalacji i włącza się po zapłonie. Dodatkowo kupiłem krótki kabel kątowy pod micro USB który wypuściłem spod podsufitki.

PS. na ładowarce nie oszczędzaj i kup jakąś markową.

no to widze ze chyba razem porezamy :whistling::decayed:

Opublikowano

I targać cały słupek dla jednego kabla :whistling:

Nie no jak masz u siebie tak ogarnięte i hula to pewnie że lepiej tak zrobić:wink:
Opublikowano
Od lampki w podsufitce, trzeba sprawdzić gdzie przychodzi prąd po zapłonie i finito.

no też tak myślałem, a TY tak masz u siebie?

Przy lampce mam małą ładowarkę na USB która jest na stałe podpięta do instalacji i włącza się po zapłonie. Dodatkowo kupiłem krótki kabel kątowy pod micro USB który wypuściłem spod podsufitki.

PS. na ładowarce nie oszczędzaj i kup jakąś markową.

no to widze ze chyba razem porezamy :whistling::decayed:

Kup co trzeba i niema problemu :wink:

Opublikowano
MArcino607 ja mam ori prosto z ASO i nie gumą nie dawało ani jednego dnia :decayed:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Panowie do ori bixa jaki postój założyć 4300 czy 6000k ??

Artur ja mam 6k zaraz Ci wrzucę foto

Palnik 5K, postojówka Osram Led 6K, kierunek chrom

http://imageshack.us/a/img818/3615/r7nr.jpg

Jakie to palniki? Osram CBI?

Opublikowano

To są zwykłe chińskie żarniki po 25zł sztuka :naughty: Mam przetwornice Koito z Toyoty także nie straszne im takie żarniki. Świeci to na prawdę bardzo dobrze na soczewce z B8

Opublikowano
Fant ci powiem szczerze że bym bardziej był za Mio 358. Dołożyć stówkę więcej i mieć fajny sprzęt :wink:

no trzeba dolozyc drugie tyle:wink:

Mio 358 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niestety Mio są duzo droższe :whistling:

Opublikowano

A postoje takie?

$(KGrHqN,!qME88f7ZCtCBPcIdkuL)!~~60_35.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.