Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wychodziły, akjami ma :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ori tak?

Opublikowano
syqh.jpg
Opublikowano
Ale ori tak?

Ja swoje chce opchnąć tylko musiałbyś je prysnąć bo białe nie będą ładnie wyglądac:decayed: A może i będą:co: napisz w Batalionie niech Ci VT zrobią:wink:

Opublikowano

muzyka dla uszu

Opublikowano
Ale ori tak?

Ja swoje chce opchnąć tylko musiałbyś je prysnąć bo białe nie będą ładnie wyglądac:decayed: A może i będą:co: napisz w Batalionie niech Ci VT zrobią:wink:

No spoko można coś pomyśleć:wink:
Opublikowano
pwgo.jpg
Opublikowano

Ma ktos luzne dekielki z felg audi ? Z 15 '

Sent from my телефон

Opublikowano
Ma ktos luzne dekielki z felg audi ? Z 15 '

Sent from my телефон

Marcin w sobote se lukniesz cos tam lezy , moze cos dopasujesz:naughty:

Opublikowano

jak dacie rade lukac:grin:

Opublikowano
Ma ktos luzne dekielki z felg audi ? Z 15 '

Sent from my телефон

Marcin w sobote se lukniesz cos tam lezy , moze cos dopasujesz:naughty:

i mój szwagier ma wpaść na małe rezanie :decayed:

Opublikowano
Ma ktos luzne dekielki z felg audi ? Z 15 '

Sent from my телефон

Marcin w sobote se lukniesz cos tam lezy , moze cos dopasujesz:naughty:

i mój szwagier ma wpaść na małe rezanie :decayed:

No chyba Cię pojeb....Ty ogarniasz najpierw 3 fury dopiero szwagier ewentualnie będzie mógł wyrezać nowe żarówki:grin::grin::grin:
Opublikowano
Ma ktos luzne dekielki z felg audi ? Z 15 '

Sent from my телефон

Marcin w sobote se lukniesz cos tam lezy , moze cos dopasujesz:naughty:

i mój szwagier ma wpaść na małe rezanie :decayed:

No chyba Cię pojeb....Ty ogarniasz najpierw 3 fury dopiero szwagier ewentualnie będzie mógł wyrezać nowe żarówki:grin::grin::grin:

ja na to jak na lato :kox:

Opublikowano

Pany jedzie ktoś z was jutro lub w sobotę na długi weekend do Zakopanego

Opublikowano
Pany jedzie ktoś z was jutro lub w sobotę na długi weekend do Zakopanego

my się zakopiemy w taborze :naughty:

Opublikowano
Pany jedzie ktoś z was jutro lub w sobotę na długi weekend do Zakopanego

my się zakopiemy w taborze :naughty:

a to ja akurat o tym wiem Marcin :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

wpadłbym do Domina jak cholera no ale dawno byłem w Zakopanym i chciałbym odwiedzić tamte tereny w ten długi weekend

Opublikowano
Pany jedzie ktoś z was jutro lub w sobotę na długi weekend do Zakopanego

my się zakopiemy w taborze :naughty:

a to ja akurat o tym wiem Marcin :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

wpadłbym do Domina jak cholera no ale dawno byłem w Zakopanym i chciałbym odwiedzić tamte tereny w ten długi weekend

Teee kierownik ja Cię widzę w sobotę...kuźwa Zakopane mu się zachciało:facepalm::polew::polew:
Opublikowano

harry19-19 chesz to bede w krak to spota mozna zrobic :) szukałem czegos w zakopcu ale sie późno opamiętałem i juz nic ciekawego nie było. W grudniu myślę wyskoczyć :)

Opublikowano

hmmm każdej chwili mogę zmienić zdanie i zjawić się u Dońka :decayed: o ile mnie Domin przyjmie :whistling:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

harry19-19 chesz to bede w krak to spota mozna zrobic :) szukałem czegos w zakopcu ale sie późno opamiętałem i juz nic ciekawego nie było. W grudniu myślę wyskoczyć :)

o proszę ty też na wczasach :decayed: , Krisie ja też nic nie rezerwowałem ale stoją ludzie z kartkami z napisanymi nocleg więc myślę że prędzej czy póżniej znajdzie się

Opublikowano

Darek znajdziesz ale długie weekendy w zakopcu to z reguły masa,masa chalastry i korki :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.