Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I ma pełną funkcjonalność tak?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a Ty wandej słyszałeś dzisiaj bo policja i straż od Ciebie z Płońska leciała?

Nie a co na 7-mce coś się działo?:whistling:

przed płońskiem na e7 miałem tam ten wypadek jakos tak po 14 na przejeździe dziektarzewo- baboszewo

Opublikowano
Pany ma ktoś u siebie blutka z C na końcu??

Ja mam.

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

tak u Mnie wszystko ok bo uderzyłem w malucha jak babka przejeżdżała przez trasę e7 to malucha na dach postawiło a u mnie poduche kierowcy i pasazera wywalilo i czulem tylko tyle że jak bym komuś przy nie duzej prędkości w zderzak uderzyl bo walnęłem w bok malucha Hamer nie cieszę się że miałem wypadek tylko cieszę sie w sensie że będzie rezanie

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

jutro tylko do ubezpieczalni trzeba będzie zgłosić żeby rzeczoznawca przyjechał, przerabiał ktoś już to żeby mi powiedzieć jak dalej z tym postępować i jak długo się czeka od momentu zgłoszenia do momentu odebrania pieniędzy?

Spoko, foty już są w sieci > Wyrwał drzewo i zgubił silnik | LeborkNEWS.pl

hehe

Opublikowano
jutro będą zdjęcia z uszkodzeń ale pany mialem kiere b7 w a4 b6 i poducha wywalila była podłączona pod dwa wkłady

co to znaczy, że była podłączona pod dwa wkłady??

Opublikowano
p9o8.jpg
Opublikowano

tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

Opublikowano
I ma pełną funkcjonalność tak?

Z androidem tak.

Dzięki mordo:good: Kiedy mogę się spodziewać ELM`a??:naughty:

Opublikowano
tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

ale co to znaczy podłączona pod dwa wkłądy??

standardowo jak to się robi jak się kupi kierę np od Siemiana??

Opublikowano
a Ty wandej słyszałeś dzisiaj bo policja i straż od Ciebie z Płońska leciała?

Nie a co na 7-mce coś się działo?:whistling:

przed płońskiem na e7 miałem tam ten wypadek jakos tak po 14 na przejeździe dziektarzewo- baboszewo

Ujowy odcinek tam jest:kwasny: Kupa przejść i jeszcze koleiny:kwasny: Kiedyś przejeżdzałem tam jak akurat był wypadek. Goscia na pasach zdjeli. oSierocił 4 dzieci:facepalm:

Opublikowano
tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

ale co to znaczy podłączona pod dwa wkłądy??

standardowo jak to się robi jak się kupi kierę np od Siemiana??

poducha w b6 ma jeden wkład i jest tylko jedna wtyczka do poduchy...

w b7 są dwa wkłądy i kable idą do dwóch wtyczek.

i chłopaki sie zastanawiali, czy podłączyć pod jedną wtyczkę czy pod dwie, gdyż sterownik w b6 da tylko jeden sygnał do wystrzelenia poduszki :wink:

Opublikowano
tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

ale co to znaczy podłączona pod dwa wkłądy??

standardowo jak to się robi jak się kupi kierę np od Siemiana??

poducha w b6 ma jeden wkład i jest tylko jedna wtyczka do poduchy...

w b7 są dwa wkłądy i kable idą do dwóch wtyczek.

i chłopaki sie zastanawiali, czy podłączyć pod jedną wtyczkę czy pod dwie, gdyż sterownik w b6 da tylko jeden sygnał do wystrzelenia poduszki :wink:

czyli inaczej niż wszyscy mamy podłączone?? to są wtyczki w kierownicy czy OCB??

Opublikowano
tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

ale co to znaczy podłączona pod dwa wkłądy??

standardowo jak to się robi jak się kupi kierę np od Siemiana??

poducha w b6 ma jeden wkład i jest tylko jedna wtyczka do poduchy...

w b7 są dwa wkłądy i kable idą do dwóch wtyczek.

i chłopaki sie zastanawiali, czy podłączyć pod jedną wtyczkę czy pod dwie, gdyż sterownik w b6 da tylko jeden sygnał do wystrzelenia poduszki :wink:

czyli inaczej niż wszyscy mamy podłączone?? to są wtyczki w kierownicy czy OCB??

Patryk daj foto jak to jest u Ciebie

Opublikowano
I ma pełną funkcjonalność tak?

Z androidem tak.

Dzięki mordo:good: Kiedy mogę się spodziewać ELM`a??:naughty:

Może jutro :wink:

Opublikowano

oto moja propozycja dla maruderów gdzie z blaszkami S4 do S-lina :decayed:

k7xi.jpg

Opublikowano

ja będę miał M607

Opublikowano

Bardzo fajne Krzychu. :thumbup1:

Opublikowano
tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

ale co to znaczy podłączona pod dwa wkłądy??

standardowo jak to się robi jak się kupi kierę np od Siemiana??

poducha w b6 ma jeden wkład i jest tylko jedna wtyczka do poduchy...

w b7 są dwa wkłądy i kable idą do dwóch wtyczek.

i chłopaki sie zastanawiali, czy podłączyć pod jedną wtyczkę czy pod dwie, gdyż sterownik w b6 da tylko jeden sygnał do wystrzelenia poduszki :wink:

czyli inaczej niż wszyscy mamy podłączone?? to są wtyczki w kierownicy czy OCB??

Wszystko OK Artur - podłączone pewnie miał jak każdy z nas... Poproszę tylko aby sam to jeszcze potwierdził.

Panowie - przy swapie kiery w B6 na model z B7 podłączony jest tylko jeden zapalnik. To że do poduszki macie wpięte 2 przewody tego nie zmienia ponieważ... Zółta, 4-pinowa kostka, która jest wpięta do taśmy a którą wymieniacie bo w pierścieniu ślizgowym z B7 potrzebna jest większa - ma podłączone nadal tylko 2 przewody (a zatem jest to JEDEN obwód odpalający JEDEN zapalnik - drugi zapalnik pozostaje nieaktywny // wyzwala go wysterowanie obwodu na pinach 3 i 4 a te macie puste).

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

tak była podłączona pod dwa wkłady i wywaliła

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czyli mamy już odpowiedź w sprawie poduszek b7 w a4 b6 rozwiązaną :decayed:

Patryk rozwiej ew. wątpliwości - faktycznie wysterowany miałeś tylko pierwszy zapalnik (do żółtej kostki przy taśmie podłączone były tylko 2 przewody na piny 1 i 2?).

Opublikowano

Panowie ma ktoś fotki B6 na kole BBS CH 18"? Czy lepiej iść w Avus'a? Powoli rozglądam się za latem nowym. S-line 18" mi się znudziły, a 19 nie mogę nic znaleźć w dobrej cenie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.