Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli nic konkretnego nie mozesz powiedziec?? bo chce u nich kupić przerobione radio na allegro.

a Ty jakie bys polecił ?bo TY latasz duzym to moze coś wiecej wiesz

moge ci tylko powiedziec ze ruch maja nie wielki bo taki sam punkt jest kilka ulic dalej i samochodow pod sklepem sporo widac ze maja ruch :wink:

a co do radia na osobówka polecił bym ci Unidena pro 510xl albo 520xl w zestawie z antena presidenta robia dobra robote ,dla osobowki w sam raz :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

takiej pogody jak dzis dlugo juz chyba miec nie bede wiec trzeba sie wybrac na myjke:decayed:

He ja zjem tortilkę i też jadę wysprzątać auto ogarnąc lekko bo zasyfione. Ciągle deszcze przez ostatnie tyg w NL. :kwasny:

Opublikowano
:whistling: to bym brał tą co podałeś w linku wcześniej, bo za tą kasę to szalu nie kupisz :whistling:[/quote

Dozbieraj na 23 i bierz moja bez kola radia i listw ale troche trza poprawic :bag:

szukam tdeika

Audi A4 2002 Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Znajomego :wink:

Opublikowano

Wiecie jak odchudzają się Amerykanie?

jeżdżą rowerem do McDonalda:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

doj**ałeś :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Od Konektora kupowałem kiedyś CB, nie wiem czy to ciągle ta sama firma. Ja kupowałem w Poddębicach. Wtedy siedzibę miał w domu.

Opublikowano

Panowie nie zalegają Wam gdzieś 3szt. kostek z kawałkiem kabla do wpięcia się w podświetlane kratki nawiewów bo okazało się, że takowe posiadam ale brak w nich prądu :decayed:

Opublikowano
:whistling: to bym brał tą co podałeś w linku wcześniej, bo za tą kasę to szalu nie kupisz :whistling:[/quote

Dozbieraj na 23 i bierz moja bez kola radia i listw ale troche trza poprawic :bag:

szukam tdeika

Audi A4 2002 Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Znajomego :wink:[/QUOT]

cos wiecej o nim mozna sie dowiedziec ??? na forum jest opisany ?

Opublikowano

A mi sie chyba mce F zesralo. Brak wsteczneho i stopu prawego ogolnie cyrki sa ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
A mi sie chyba mce F zesralo. Brak wsteczneho i stopu prawego ogolnie cyrki sa ;)

Sent from my телефон

najwyzsza pora opchnac parcha :decayed:

Opublikowano
A mi sie chyba mce F zesralo. Brak wsteczneho i stopu prawego ogolnie cyrki sa ;)

Sent from my телефон

najwyzsza pora opchnac parcha :decayed:

ktoś się chyba zgrzał :decayed:

Opublikowano
A mi sie chyba mce F zesralo. Brak wsteczneho i stopu prawego ogolnie cyrki sa ;)

Sent from my телефон

najwyzsza pora opchnac parcha :decayed:

..uj niech będzie- Marcin jak Marcin od Marcina bierę :decayed::decayed:

Opublikowano

Ja nie sprzedam wozidla ;) trzeba dojsc co bylo powodem, lub dlaczego nie swieci. Ale to po weekendzie dzisi juz mam dosc ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:whistling: to bym brał tą co podałeś w linku wcześniej, bo za tą kasę to szalu nie kupisz :whistling:[/quote

Dozbieraj na 23 i bierz moja bez kola radia i listw ale troche trza poprawic :bag:

szukam tdeika

Audi A4 2002 Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Znajomego :wink:

cos wiecej o nim mozna sie dowiedziec ??? na forum jest opisany ?

Zadzwoń, kolega ze spotów, bardzo w porządku i rzetelny.

Opublikowano

lx0y.jpg

:grin:

Opublikowano
Ja nie sprzedam wozidla ;) trzeba dojsc co bylo powodem, lub dlaczego nie swieci. Ale to po weekendzie dzisi juz mam dosc ;)

Sent from my телефон

trudno trza będzie to kulawe H4mmerowe b7 kupić :decayed:

Opublikowano
A mi sie chyba mce F zesralo. Brak wsteczneho i stopu prawego ogolnie cyrki sa ;)

Sent from my телефон

najwyzsza pora opchnac parcha :decayed:

ktoś się chyba zgrzał :decayed:

lekko wzniecił :grin:

Opublikowano
Ja nie sprzedam wozidla ;) trzeba dojsc co bylo powodem, lub dlaczego nie swieci. Ale to po weekendzie dzisi juz mam dosc ;)

Sent from my

trudno trza będzie to kulawe H4mmerowe b7 kupić :decayed:

Kulawe? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.