Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

fioletowy podrzucił Ci jeden link do auta :wink: na forum auta są zdecydowanie droższe niż na allegro :whistling: co prawda nie którzy przesadzają z ceną, jak wiadomo co się włożyło w auto kasy już się nie odzyska, przynajmniej nie całej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No i B6 sprzedana:facepalm:

Odjechala do pierwszego ogladajacego klienta.

Mowil, ze tyle gowna B6 sie naogladal na Polskim rynku to masakra...

Miał rację, nie wiem jak to ludzie robią, że w Polsce kupują dobre auta. Masakra, udawane s-liny, bite, niesprawne, obora w środku. Dodam, ze szukalem od najdrozszej.

Na szczeście trafiła mi się B6 z forum, inaczej trzeba by było jechać do DE.

masz racje tak jest najlepiej kupic z forum lub DE jednak ceny sa adekwatne do stanu . a ja niestety mam ograniczony budrzet:(

kupisz po taniości jakiegoś szrota i non stop będziesz wertował dział techniczny ,lepiej dozbieraj i kup coś porządnego ,bo może się okazać że nie będzie cię stać na naprawy ,a jak wiesz zmęczone tdi to niemałe koszta napraw

wiadomo ze wiecej dam cis lepszego kupie ale dajac 26-27tys w polsce za B6 jaka mam pewnosci ze kupie cos nie zmeczonego??

Pewnosci nie ma nigdy. Ale zwiekszajac kwote lub kupujac od klubowicza zwiekszasz szanse, ze nie jedziesz ogladac szrota.

Naogladalem sie szrotow za 25-28k(1,9tdi). Juz 2.5 v6 za 20k byly zdrowsze ale to 2.5.

Wymieniasz, ze to nie jest s-line, do naprawy sa dwa wtryski, ze dwumas kleka i wlasciwie caly samochod jest do malowania i ile jest w stanie na te naprawy zejsc(w ogloszeniu oczywiscie znana formulka nie wymaga wkladu finansowego)a on mowi 500zl. Przeciez to smiech ale liczy na frajera, ktory napali sie na bude b6 i wezmie bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupie coś z allegro za pobraniem i kiedy bd oglądał towar przy kurierze a coś mi się nie spodoba to mam mu to oddać i nie płacić czy jak to jest? W sumie nigdy nie miałem sytuacji że musiałbym coś odsyłać dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i B6 sprzedana:facepalm:

Odjechala do pierwszego ogladajacego klienta.

Mowil, ze tyle gowna B6 sie naogladal na Polskim rynku to masakra...

Miał rację, nie wiem jak to ludzie robią, że w Polsce kupują dobre auta. Masakra, udawane s-liny, bite, niesprawne, obora w środku. Dodam, ze szukalem od najdrozszej.

Na szczeście trafiła mi się B6 z forum, inaczej trzeba by było jechać do DE.

masz racje tak jest najlepiej kupic z forum lub DE jednak ceny sa adekwatne do stanu . a ja niestety mam ograniczony budrzet:(

kupisz po taniości jakiegoś szrota i non stop będziesz wertował dział techniczny ,lepiej dozbieraj i kup coś porządnego ,bo może się okazać że nie będzie cię stać na naprawy ,a jak wiesz zmęczone tdi to niemałe koszta napraw

wiadomo ze wiecej dam cis lepszego kupie ale dajac 26-27tys w polsce za B6 jaka mam pewnosci ze kupie cos nie zmeczonego??

Pewnosci nie ma nigdy. Ale zwiekszajac kwote lub kupujac od klubowicza zwiekszasz szanse, ze nie jedziesz ogladac szrota.

Naogladalem sie szrotow za 25-28k(1,9tdi). Juz 2.5 v6 za 20k byly zdrowsze ale to 2.5.

Wymieniasz, ze to nie jest s-line, do naprawy sa dwa wtryski, ze dwumas kleka i wlasciwie caly samochod jest do malowania i ile jest w stanie na te naprawy zejsc(w ogloszeniu oczywiscie znana formulka nie wymaga wkladu finansowego)a on mowi 500zl. Przeciez to smiech ale liczy na frajera, ktory napali sie na bude b6 i wezmie bez zastanowienia.

tak jest. dla mnie 20tys to masa pieniedzy wiec boje sie podejmowac pochopnie taka decyzje. kupic jest łatwo ale co dalej mam tylko robic na naprawy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak będziesz kupował auto to kup na umowę z polakiem i nie zaniżaj kwoty wpisywanej na niej. Dokładnie czytaj umowę. I zainteresuj się tym autem co Ci hamer pokazał :whistling: zadzwoń , podpytaj, powiedz ze jesteś z A4 klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak będziesz kupował auto to kup na umowę z polakiem i nie zaniżaj kwoty wpisywanej na niej. Dokładnie czytaj umowę. I zainteresuj się tym autem co Ci hamer pokazał :whistling: zadzwoń , podpytaj, powiedz ze jesteś z A4 klubu.

rozumiem jednak to nie jest s-line i nie bedzie nigdy juz tyle wart co oryginal stan na pewno jest wart tych pieniedzy jednak szukam ory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Józek nie pitol tylko się na spota szykuj :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

spoko loko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Józek nie pitol tylko się na spota szykuj :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

spoko loko :naughty:

kiedy macie i gdzie?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych spotow to wam zazdroszcze bo u mnie to lipa jak nie wiem

polakow sporo ma a4 i innych audi ale zero na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dawaj do Gdyni na 16:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Dokładnie dawaj do Gdyni :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dawaj do Gdyni na 16:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Dokładnie dawaj do Gdyni :naughty::naughty::naughty:

hehe gdybz nie to, że obiecałem dziś Moni zakupy to bym już ruszał...a tak to może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby komuś rzucił się w oczy zderzak przedni s-line pod spryski i pdc dajcie cynk, najlepiej goły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby komuś rzucił się w oczy zderzak przedni s-line pod spryski i pdc dajcie cynk, najlepiej goły

Tez się za takim rozgladam, malo tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

ju3-jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...