Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli że co. Jak to rozwiązać?

Tył to do środka wkładamy imbus 10 długi, klucz 10 co by pasowało do imbusa i kontrujemy przy kręceniu i idzie raz dwa. Może niezrozumiale tłumaczę ale jak będę kręcił znowu to nakręcę filmik :tongue4:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Widziałem panie Wojtku już trochę temu nawet wrzucałem tu. Dobre dobre ładnie idą chłopaki. :decayed:

Opublikowano
Czyli że co. Jak to rozwiązać?

Tył to do środka wkładamy imbus 10 długi, klucz 10 co by pasowało do imbusa i kontrujemy przy kręceniu i idzie raz dwa. Może niezrozumiale tłumaczę ale jak będę kręcił znowu to nakręcę filmik :tongue4:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Widziałem panie Wojtku już trochę temu nawet wrzucałem tu. Dobre dobre ładnie idą chłopaki. :decayed:

no ten sposób to ja znam :wink: myslalem ze cos innego wymodziles :decayed:

Opublikowano

He no narazie dla mnie najszybszy sposób. A jak z tym przodem teraz mam zrobić? :facepalm:

Bo zaraz sprzedam gwint :grin:

Opublikowano
Czyli że co. Jak to rozwiązać?

Tył to do środka wkładamy imbus 10 długi, klucz 10 co by pasowało do imbusa i kontrujemy przy kręceniu i idzie raz dwa. Może niezrozumiale tłumaczę ale jak będę kręcił znowu to nakręcę filmik :tongue4:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Widziałem panie Wojtku już trochę temu nawet wrzucałem tu. Dobre dobre ładnie idą chłopaki. :decayed:

No jak niezrozumiałe?? Podkładka z gwintem ma dziurkę na imbus od środka i tam go wkładasz i kręcisz w przeciwną stronę tak??

Ten film chyba od makaronów co?? dobra droga:slina:

Opublikowano
Czyli że co. Jak to rozwiązać?

Tył to do środka wkładamy imbus 10 długi, klucz 10 co by pasowało do imbusa i kontrujemy przy kręceniu i idzie raz dwa. Może niezrozumiale tłumaczę ale jak będę kręcił znowu to nakręcę filmik :tongue4:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Widziałem panie Wojtku już trochę temu nawet wrzucałem tu. Dobre dobre ładnie idą chłopaki. :decayed:

czyli jak to?

Opublikowano
He no narazie dla mnie najszybszy sposób. A jak z tym przodem teraz mam zrobić? :facepalm:

Bo zaraz sprzedam gwint :grin:

:jerk: już mi dzisiaj jeden powiedział, że gwint sprzedaje :kwasny:

zostaw przód na zime tak jak jest :decayed::kox:

Opublikowano

Dokładnie tak wandej. Kluczem do gwintu w jedną a imbusem w drugą i leci raz dwa.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Tak tylko do garażu ujowo mi się wjeżdża i trę. Myślałem że to jakieś śruby od podpory wydechu ale t są chyba od podpory skrzyni. :facepalm:

Ma ktoś zdjęcie podłogi w tym miejscu?

Opublikowano
Dokładnie tak wandej. Kluczem do gwintu w jedną a imbusem w drugą i leci raz dwa.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Tak tylko do garażu ujowo mi się wjeżdża i trę. Myślałem że to jakieś śruby od podpory wydechu ale t są chyba od podpory skrzyni. :facepalm:

Ma ktoś zdjęcie podłogi w tym miejscu?

Pierwsze co trze to dokładka potem sanki i dalej najniżej trą plastikowe osłony podwozia:decayed: Ja już 2 osłony silnika + skrzyni urwałem i olałem zakładanie tego:facepalm:

Opublikowano

Ale ja mam podziemny garaż i trę środkiem śrubami tylko.

Opublikowano
Ale ja mam podziemny garaż i trę środkiem śrubami tylko.

no to tutaj jedyna opcja albo jesli w miare szeroko to po skosie albo tak podnieść auto do gory:wink:

Opublikowano

Poczekajcie az się załaduje link. ten wjazd w dół to do mojego garażu. :facepalm:http://goo.gl/maps/iqTk9

Opublikowano

panowie... et21 na 18' przy 7,5 cala wejdzie do naszej b6?

Opublikowano

tylko do góry opcja. narazie auto stoi na podwórku bo szkoda mi tam trabanić się ale zima idzie. :kwasny:

Opublikowano
panowie... et21 na 18' przy 7,5 cala wejdzie do naszej b6?

Ciężko:kwasny:

Opublikowano
Poczekajcie az się załaduje link. ten wjazd w dół to do mojego garażu. :facepalm:http://goo.gl/maps/iqTk9

:doh: masakra.. ja swoim to bym się nawet nie przystawial do zjazdu w dół..

Opublikowano

Mi Nosbowy tak gwint ustawił,ze musiałem zdjac oslony silnika,zeby w ogole wyjechać z garazu:banan::banan::banan:

ale juz jest ok:wink:

Opublikowano
panowie... et21 na 18' przy 7,5 cala wejdzie do naszej b6?

Ciężko:kwasny:

tzn??

Opublikowano

Masakra. Wjechać wjadę ale trę troche tymi śrubami i chciałem podnieść ale przodu nie dałem rady już i jest jak jest. Kumpel A6 na ori zawiasie na cm wjeżdżał. same małe pyrtki praktycznie stoją w tym garażu i nasze 2 auto z domu land rover he

Opublikowano

Będzie chyba wystawać. chociaż dosyć wąska felga jest. Nie wiem czy dobrze liczę ale.. Mając odsadzenie 35 przy feldze 9` wychodzi na to że Twoja felga odstaje 1,5cm bardziej. Odejmując od tego 1,5 cala szerokości na obie strony wyjdzie na to że felga z parametrami et21 7,5 będzie tak samo wystawać względem piasty jak et35 i 9` szerokości:whistling: Ale nie wiem czy tak to się liczy:co:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.