Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś musiałeś spier...lić przy zakładaniu bo u mnie cisza była:kwasny: Amory przód mają 2 lata tylko

no nie wiem wanda, wszystko siedzi sztywno..

gdybym miał gdzie to bym znowu sobie to na spokojnie rozebrał i zobaczył jeszcze raz dla świetego spokoju, ale nie mam jak, chyba że na kanale u dziadka..

A teraz zimno jeszcze jak uj:kwasny:

Dobrze że mam ogrzewany garaż:decayed:

ogrzewany garaz :slina:

ale za to ja mam :quattro: i zima mi nie straszna :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś musiałeś spier...lić przy zakładaniu bo u mnie cisza była:kwasny: Amory przód mają 2 lata tylko

no nie wiem wanda, wszystko siedzi sztywno..

gdybym miał gdzie to bym znowu sobie to na spokojnie rozebrał i zobaczył jeszcze raz dla świetego spokoju, ale nie mam jak, chyba że na kanale u dziadka..

A teraz zimno jeszcze jak uj:kwasny:

Dobrze że mam ogrzewany garaż:decayed:

duży masz ten garaż :whistling::whistling:?

Opublikowano

Coś musiałeś spier...lić przy zakładaniu bo u mnie cisza była:kwasny: Amory przód mają 2 lata tylko

no nie wiem wanda, wszystko siedzi sztywno..

gdybym miał gdzie to bym znowu sobie to na spokojnie rozebrał i zobaczył jeszcze raz dla świetego spokoju, ale nie mam jak, chyba że na kanale u dziadka..

A teraz zimno jeszcze jak uj:kwasny:

Dobrze że mam ogrzewany garaż:decayed:

duży masz ten garaż :whistling::whistling:?

Drzwi idzie otworzyć:decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: wszytskim

ktos z was podlanczal juz te nwzmacniacz antenowy co jest pod wzmakiem bose moze ?

skad najlepiej wziasc zasilanie do niego?

http://img849.imageshack.us/img849/3048/cimx.jpg

sprawdz moze masz przygotowana wtyke 3 PIN :wink:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
:hi: wszytskim

ktos z was podlanczal juz te nwzmacniacz antenowy co jest pod wzmakiem bose moze ?

skad najlepiej wziasc zasilanie do niego?

http://img849.imageshack.us/img849/3048/cimx.jpg

sprawdz moze masz przygotowana wtyke 3 PIN :wink:

wtyki jako takiej nie mam tam gotowej :kwasny: ale ogolnie mam jedna luzna bo chyba taka sama jest w czujniku zmierzchu deszcze od b7 o ile sie nie myle, musze popatzrec co tam jeszcze da rade podlaczyc bo poki co jest miejsce na antene od bt i zwykla

Opublikowano
:hi: wszytskim

ktos z was podlanczal juz te nwzmacniacz antenowy co jest pod wzmakiem bose moze ?

skad najlepiej wziasc zasilanie do niego?

http://img849.imageshack.us/img849/3048/cimx.jpg

po co Ci ten wzmak , toć to telefoniczny:wink:

Opublikowano

:decayed:

1. Kur** w Łodzi już zima

2. my tez kiedyś będziemy w tym wieku jak dożyjemy i może tez już petardy nie będziemy , raz dwa trzy i po zawodach rachu ciachu i ognia

3. te Uno jak nówka, zadbane, w lepszym stanie niż polowa naszych b6 pewnie ^^ raz na miesiąc jeżdżone po zakupy

4. no i park assist tez jest w standardzie nie to co u nas :/

Opublikowano

:decayed:

1. Kur** w Łodzi juz zima

2. my tez kiedyś będziemy w tym wieku jak dożyjemy

3. te Uno jak nówka zadbane

1.po czym wnioskujesz ze to Łódź :decayed:

2. bedziemy gwiazdami YT :grin:

3.pewnie tylko w niedziele uzywany :wink:

Opublikowano

schowek ma sklejony na taśmę :decayed:

Opublikowano
schowek ma sklejony na taśmę :decayed:

tak widzialem no ale juz 2 B6 z rozwalonym zschowkiem widzialem cos felerne w nich chyba jest

a tak poza tym jak oceniacie? ?

Opublikowano
schowek ma sklejony na taśmę :decayed:

:decayed: niemiec mial tyle pachnideł ze schowek mu sie nie domykał to ulepszyl tasmą :decayed:

Opublikowano
schowek ma sklejony na taśmę :decayed:

:decayed: niemiec mial tyle pachnideł ze schowek mu sie nie domykał to ulepszyl tasmą :decayed:

heheh rodowity niemiec to to nie byl;p

Opublikowano
schowek ma sklejony na taśmę :decayed:

:decayed: niemiec mial tyle pachnideł ze schowek mu sie nie domykał to ulepszyl tasmą :decayed:

heheh rodowity niemiec to to nie byl;p

kim by nie byl napewno plakal jak sprzedawał :decayed:

Opublikowano

U mnie po 12 latach schowek trzyma się jak nowy :decayed:

Pewnie walony był i wymienili schowek razem z kokpitem :polew:

Opublikowano

Chlopaki ma ktos modul

Mce uszkodzony lub jakos tanio E lub f

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.