Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Okey Boys and Girls.. Uprzedzam jeszcze nie podpialem vaga.. Ciagle swieca mi sie swiatla wstecznego.. Czy to tylko czyjnik wsteka czy moze cos jeszcze?? Bezpiecznik odpada bo by nie swiecily :) ten czujnik jest na skrzyni?? Jak go wytropic :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem, ja swego czasu rozwiązałem go tymczasowo wykręcając żarówki :decayed: czujnik w ASO pięćdziesiąt coś złotych :wink:

yvuqe2u9.jpg

U mnie tak to wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jedno pytanko mam znów :) Ile maks mogę wykręcić tuleje z tyłu gwintu? Chodzi mi o to czy mogę go podkręcić wyżej niż do zrównania się 2 gwintów? Mechanik nie chciał podkręcić wyżej i teraz mam minimalnie wyżej przód niż tył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz krecic aż się skończy. Nie no prawie hehe bo jak się skończy to będzie źle. I będzie koza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on mi powiedział, że nie mogę bo mogą się gwinty uszkodzić... Najwyżej sam sobie pokręcę do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się gwinty uszkodzą. Na tym zdjęciu co ja wrzuciłem masz pokazane jak jest zrównane a teraz u mnie ta fioletowa część jest niżej i auto stoi wyżej i nic jakoś się nie dzieje. Po to jest jeszcze tyle tego gwintu bo tak to by był mały zakres regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, spróbuje :) Podniosę jeszcze ten tyłek, szkoda że znów geometria do poprawienia :( Ale jednak nowy gwint to jest przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem podnieść ostatnio gwint i d*pa. Ta mała sprężyna co jest się ścisła a ta duża tak trzyma że kluczem już nie dałem rady. Trzeba by ściągacze i dopiero kręcić. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z przodu nakrętka plastikowa.

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Tył mam ten sam:good: Masz może jakis link gdzie kupić ten klucz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem, ja swego czasu rozwiązałem go tymczasowo wykręcając żarówki :decayed: czujnik w ASO pięćdziesiąt coś złotych :wink:

http://img.tapatalk.com/d/13/11/19/yvuqe2u9.jpg

U mnie tak to wyglądało :wink:

chłopaki błędów na vagu nie ma.. wiec pewno to ten czujnik ktory poprostu jest tak jakby ciagle włączony na wstecznym ;D

czy ktos moze zna numer czujnika w aso?? :D

silnik 1,9 avf skrzynia 6 biegowa :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

czyżby to ten??

01E941521A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z przodu nakrętka plastikowa.

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Tył mam ten sam:good: Masz może jakis link gdzie kupić ten klucz??

ja kupowałem od nich: model 1 i 2

KLUCZ gwint do zawieszenia gwintowanego gwintowane (3723018643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

A ja chciałem podnieść ostatnio gwint i d*pa. Ta mała sprężyna co jest się ścisła a ta duża tak trzyma że kluczem już nie dałem rady. Trzeba by ściągacze i dopiero kręcić. :kwasny:

Patryś mówisz o przodzie? dziwne.. u mnie nie było żadnego problemu.. przeleciałem troche szczotką i wydmuchałem powietrzem i kręciło się jak złoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem auto na 65cm od ziemi + zimówki:shock3: Komfort mnie rozwala nie wiem czy założe więcej 19`:doh: Kurfa starzeje się:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręciłem auto na 65cm od ziemi + zimówki:shock3: Komfort mnie rozwala nie wiem czy założe więcej 19`:doh: Kurfa starzeje się:co:
A ze mnie się menda śmiała:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...