Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może wiązka w drzwiach się przetarła?

Btw. jest Sharan 1.9TDI w automacie, nie chce kompletnie palić. Trzeba kręcić 30 sekund bez przerwy, odpali na 7-8 sekund i gaśnie. Potem znowu 30 sekund kręcenia i to samo.

Przebieg niby realny 190kkm. Mnie to jakoś wygląda jakby paliwo nie dochodziło, hmm?

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?

Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad.

Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Może wiązka w drzwiach się przetarła?

Btw. jest Sharan 1.9TDI w automacie, nie chce kompletnie palić. Trzeba kręcić 30 sekund bez przerwy, odpali na 7-8 sekund i gaśnie. Potem znowu 30 sekund kręcenia i to samo.

Przebieg niby realny 190kkm. Mnie to jakoś wygląda jakby paliwo nie dochodziło, hmm?

A zapowietrza sie. Jak odpali chodzi rowno czy go telepie jak by byl zapowietrzony

Jak z foltrem paliwa pod caga podpinany ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?

Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad.

Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty

Sent from my телефон

ok kumam kolego co piszesz a jak sprawdzic ten obwod maty grzewczej ?

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?

Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad.

Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty

Sent from my телефон

ok kumam kolego co piszesz a jak sprawdzic ten obwod maty grzewczej ?

Miernikiem.

Sent from my телефон

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?

Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad.

Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty

Sent from my телефон

ok kumam kolego co piszesz a jak sprawdzic ten obwod maty grzewczej ?

Miernikiem.

Sent from my телефон

:eusathink: ok bede cos dzialal , biegly w operowaniu miernikiem nie jestem ale zobacze moze sie uda sprawdzic :thumbup1:

Opublikowano
]
Może wiązka w drzwiach się przetarła?

Btw. jest Sharan 1.9TDI w automacie, nie chce kompletnie palić. Trzeba kręcić 30 sekund bez przerwy, odpali na 7-8 sekund i gaśnie. Potem znowu 30 sekund kręcenia i to samo.

Przebieg niby realny 190kkm. Mnie to jakoś wygląda jakby paliwo nie dochodziło, hmm?

A zapowietrza sie. Jak odpali chodzi rowno czy go telepie jak by byl zapowietrzony

Jak z foltrem paliwa pod caga podpinany ?

Sent from my телефон

VAGa nie podpinałem, bo nie mam jak (brak baterii w lapku), zresztą nie wiem, czy bym się połączył swoim kablem :kwasny:

Tak w ciemno to tylko filtr paliwa wymienić można na szybko no nie? Może coś z kątem wtrysku? On tak od dawna miał, ale dzisiaj rano już kompletnie padł. Rano odpalił, pochodził z 10 minut i zdechł.

Jak odpala to nie zauważyłem żeby kopcił.

Opublikowano
]
Może wiązka w drzwiach się przetarła?

Btw. jest Sharan 1.9TDI w automacie, nie chce kompletnie palić. Trzeba kręcić 30 sekund bez przerwy, odpali na 7-8 sekund i gaśnie. Potem znowu 30 sekund kręcenia i to samo.

Przebieg niby realny 190kkm. Mnie to jakoś wygląda jakby paliwo nie dochodziło, hmm?

A zapowietrza sie. Jak odpali chodzi rowno czy go telepie jak by byl zapowietrzony

Jak z foltrem paliwa pod caga podpinany ?

Sent from my телефон

VAGa nie podpinałem, bo nie mam jak (brak baterii w lapku), zresztą nie wiem, czy bym się połączył swoim kablem :kwasny:

Tak w ciemno to tylko filtr paliwa wymienić można na szybko no nie? Może coś z kątem wtrysku? On tak od dawna miał, ale dzisiaj rano już kompletnie padł. Rano odpalił, pochodził z 10 minut i zdechł.

Jak odpala to nie zauważyłem żeby kopcił.

No trzeba podlaczyc bez tego nie ma co zgadywac.

Sent from my телефон

Opublikowano
]
Może wiązka w drzwiach się przetarła?

Btw. jest Sharan 1.9TDI w automacie, nie chce kompletnie palić. Trzeba kręcić 30 sekund bez przerwy, odpali na 7-8 sekund i gaśnie. Potem znowu 30 sekund kręcenia i to samo.

Przebieg niby realny 190kkm. Mnie to jakoś wygląda jakby paliwo nie dochodziło, hmm?

A zapowietrza sie. Jak odpali chodzi rowno czy go telepie jak by byl zapowietrzony

Jak z foltrem paliwa pod caga podpinany ?

Sent from my телефон

VAGa nie podpinałem, bo nie mam jak (brak baterii w lapku), zresztą nie wiem, czy bym się połączył swoim kablem :kwasny:

Tak w ciemno to tylko filtr paliwa wymienić można na szybko no nie? Może coś z kątem wtrysku? On tak od dawna miał, ale dzisiaj rano już kompletnie padł. Rano odpalił, pochodził z 10 minut i zdechł.

Jak odpala to nie zauważyłem żeby kopcił.

Ja podobne cyrki mialem z odpalaniem jak mi kompletnie padl pompowtrysk czyli tez dlugo trzeba bylo krecic az zaskoczyl i czasami silnik pochodzil pare minut i gasl. A moze to pompa vacum :eusathink:

Opublikowano

Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Opublikowano
Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Ja to VAGiem 312 robiłem :wink:

Opublikowano
Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Ja to VAGiem 312 robiłem :wink:

I wszystko ładnie pięknie?? Daj namiar na taki kabelek :whistling:

Opublikowano
Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Znaczy chcesz ja zakodowac? Do Stony nie możesz jechac?whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Ja to VAGiem 312 robiłem :wink:

I wszystko ładnie pięknie?? Daj namiar na taki kabelek :whistling:

mam taki kabelek do sprzedania

Opublikowano

Co z tymi zaciskami ? :decayed:

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Opublikowano
Do b6 żeby obsłużyć mf z b7 trza juz vcds-a?

Znaczy chcesz ja zakodowac? Do Stony nie możesz jechac?whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Trza się coś tsm nauczyć dłubać.

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:
Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.