Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frosty nie dziaduj bierz ori :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja kupowałem graty do rozrządu od H4mm3R wszystko oryginał i jestem zadowolony :decayed:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Artur powaga z tym zderzakiem idzie do Ciebie ?:naughty:

Opublikowano

Artur kiedy zakładasz:decayed::kox:

Opublikowano

To kiedy spocik w CB ?:decayed: Wladi jak się rozbuja to też dojedzie :grin:

Opublikowano

Józek ja już byłem teraz kolej na Ciebie:naughty::decayed:

Opublikowano

2 paki wydać na gumy? w życiu :grin:

Opublikowano
2 paki wydać na gumy? w życiu :grin:
Wyrezaj sobie z amelinium jak Cię na gumowe nie stać:grin::grin::wink:
Opublikowano
Józek ja już byłem teraz kolej na Ciebie:naughty::decayed:

haha spotkaliśmy się w połowie drogi :decayed:

Opublikowano
2 paki wydać na gumy? w życiu :grin:

Ja prawie nowki tyl wytargalem od goscia co angliki mial za darmo a przod juz mialem gumy ori jeszcze koedys kiedys jak fure kipilem moje welurki jak nowki sa dzieki tym gumom ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

no taka zyje nadzieja ze zderzak poleci do mnie :decayed:

a co do spota to ja moge si bujnac do trojmiasta :wink:

Frosty a na gumach nie mozna oszczesdzac :polew: bo wiesz co jest jak peknie :wink:

Opublikowano
no taka zyje nadzieja ze zderzak poleci do mnie :decayed:

a co do spota to ja moge si bujnac do trojmiasta :wink:

Frosty a na gumach nie mozna oszczesdzac :polew: bo wiesz co jest jak peknie :wink:

Jak kiedys w frostyym gadalem w kaliszu pom mowil ze z guma nie lubi ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
no taka zyje nadzieja ze zderzak poleci do mnie :decayed:

a co do spota to ja moge si bujnac do trojmiasta :wink:

Frosty a na gumach nie mozna oszczesdzac :polew: bo wiesz co jest jak peknie :wink:

Jak kiedys w frostyym gadalem w kaliszu pom mowil ze z guma nie lubi ;)

Sent from my телефон

:polew::polew::polew:
Opublikowano

Karwa, to miał być sekret :facepalm: Tobie coś powiedzieć to... :bicz:

Opublikowano
Karwa, to miał być sekret :facepalm: Tobie coś powiedzieć to... :bicz:

Byl by sekret jak bys powiedzial ze wolisz chlopakow a to ze wolisz bez gumy to jestes facet z jajami ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Karwa, to miał być sekret :facepalm: Tobie coś powiedzieć to... :bicz:

Byl by sekret jak bys powiedzial ze wolisz chlopakow a to ze wolisz bez gumy to jestes facet z jajami ;)

Sent from my телефон

Zależy czy lubi bez gumy czy gumie mieć w sobie:polew::polew:
Opublikowano

Spadów parówy :grin:

Opublikowano

Kurfa 325zl za zderzak s4:decayed:Odpuscilem ostatnio alkegro o mody:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Karwa, to miał być sekret :facepalm: Tobie coś powiedzieć to... :bicz:

Byl by sekret jak bys powiedzial ze wolisz chlopakow a to ze wolisz bez gumy to jestes facet z jajami ;)

Sent from my телефон

A może lubi to i to? :decayed::grin:

BTW, wróciłem właśnie z "Wyścigu", dobry film, oby więcej takich...

Opublikowano
Kurde ja nie wiem jak wy szukacie tych części. Jakieś słowa klucz, czy po prostu przepieprzacie 10000 stron na allegro :E?

Brać te gumy? dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (3670442219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dzisiaj przyszły do mnie. Założone już w aucie. Polecam. W jednej a3 mam ori w drugiej miałem Petexy i moim zdaniem były nawet lepsze niż ori :)

Opublikowano

A może lubi to i to? :decayed::grin:

Te, głodnemu chleb na myśli :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.