Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema

Panowie da radę kablem zmienić w rns- logo z seat na OOOO?

adaptacje , kanał 18 , będziesz miał jak się nie mylę wartość 7 , zmieniasz na 2 i masz logo :audi:

też tak miałem jak kupiłem leda z Seata

http://img849.imageshack.us/img849/4378/kt2j.jpg

Teee więcej rns-ów nie miałeś:whistling::polew::shock3:

takie tam małe hobby po pracy :decayed::decayed::decayed:

img5750u.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weź mi tam wyczaruj gałki chromowe :decayed:

Opublikowano

Dobra to może będziesz wiedział czy zestaw od woszu i tuner wiwa hd 55 będzie chodziło pod leda:whistling:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Potrzebuje kupić prawą kratkę s-line do hallo...ma ktoś może:whistling:

Opublikowano
weź mi tam wyczaruj gałki chromowe :decayed:

powiem ci że jak bym był w polandzie to chętnie bym ci to podmienił bo mam aktualnie dwie navki z chromowanymi pokrętłami :wink:

Dobra to może będziesz wiedział czy zestaw od woszu i tuner wiwa hd 55 będzie chodziło pod leda:whistling:

nie ta dziedzina panie , ja tylko staram się reanimować zajechane rns-y , planuje zainwestować w jakiś program do fleszowania pamięci ale to na razie odległy temat

Opublikowano

to weź mi wyślij ja podmienię i Ci odeśle moje + dobrą flachę :decayed:

Opublikowano
to weź mi wyślij ja podmienię i Ci odeśle moje + dobrą flachę :decayed:

pomyślimy , pomyślimy :naughty:

ja u siebie podmieniałem i powiem ci że jakoś średnio te pokrętła się komponowały z całością na konsoli , według mnie lepiej czarne pasują

Opublikowano

Pewnie że lepiej czarne Józek nie rób siary:decayed::decayed:

Opublikowano

mikaszi a miałbyś samą ramkę frontową z RNS-E a4?

Opublikowano
to weź mi wyślij ja podmienię i Ci odeśle moje + dobrą flachę :decayed:

pomyślimy , pomyślimy :naughty:

ja u siebie podmieniałem i powiem ci że jakoś średnio te pokrętła się komponowały z całością na konsoli , według mnie lepiej czarne pasują

to pomyśl, pomyśl :wink: a powiedz mi mój RNSe przy niższej temperaturze skrzypi. Tzn jak jest płyt wrzucona to słyszę jak by laser skrzypiał ? O co chodzi ? Da się to jakoś zniwelować ?

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Pewnie że lepiej czarne Józek nie rób siary:decayed::decayed:

:tongue4:

Opublikowano

Uszanowanko, Wandej, sprawdź PW

Opublikowano
mikaszi a miałbyś samą ramkę frontową z RNS-E a4?

aktualnie nie posiadam ramki do A4 bo coraz więcej osób przekłada A3 na A4 i coraz ciężej wyrwać taki panel

to weź mi wyślij ja podmienię i Ci odeśle moje + dobrą flachę :decayed:

pomyślimy , pomyślimy :naughty:

ja u siebie podmieniałem i powiem ci że jakoś średnio te pokrętła się komponowały z całością na konsoli , według mnie lepiej czarne pasują

to pomyśl, pomyśl :wink: a powiedz mi mój RNSe przy niższej temperaturze skrzypi. Tzn jak jest płyt wrzucona to słyszę jak by laser skrzypiał ? O co chodzi ? Da się to jakoś zniwelować ?

musiał bym to usłyszeć osobiście żeby ocenić co mu dolega ale stawiam że masz już pożądnie zakurzony napęd i prowadnicę lasera , trzeba było by to wyczyścić i posmarować na nowo specjalnym smarem silikonowym z dodatkiem teflonu

Opublikowano

kurde żebyś Ty to w PL robił to bym Ci to wysłał do zrobienia nawet przywiózł bo widze ze z pomorkiego jesteś :decayed:

Opublikowano

no z pomorskiego , taka mała wioska na trasie Kępice - Sławno :wink:

Opublikowano

do Kępic mam 109 km :decayed: a jakaś płytka czy coś do czyszczenia by nic nie pomogło ? Nagram Ci to i posłuchasz co jest nie tak :wink:

Opublikowano

Ja mam 3km do Kępic:grin::grin::grin:

Opublikowano
kurde żebyś Ty to w PL robił to bym Ci to wysłał do zrobienia nawet przywiózł bo widze ze z pomorkiego jesteś :decayed:

józek dawaj to Ci ogarne:decayed:

Opublikowano
kurde żebyś Ty to w PL robił to bym Ci to wysłał do zrobienia nawet przywiózł bo widze ze z pomorkiego jesteś :decayed:

józek dawaj to Ci ogarne:decayed:

oo miło :kox:

Opublikowano
kurde żebyś Ty to w PL robił to bym Ci to wysłał do zrobienia nawet przywiózł bo widze ze z pomorkiego jesteś :decayed:

józek dawaj to Ci ogarne:decayed:

oo miło :kox:

no i po sprawie

Opublikowano

jeszcze zostaje kwestia chromowych przycisków :decayed:

Opublikowano

myślałem że po tym jak skomentował to Wladi się rozmyśliłeś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.