Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

S-line dwururka jest fajniejszy, szczegolnie przy kolorach innych niz czarny:kox:

No już dzień staje się lepszejszy po takim komencie ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

S-line dwururka jest fajniejszy, szczegolnie przy kolorach innych niz czarny:kox:

+1

Mikaszi u Cię slajn świetnie się prezenci. Nie trza psuć.

Opublikowano

Serio ten twoj niebieski jest naprawde w pytke i s-linowy lezy idealnie, w zyciu bym nie zmienil na s4

Opublikowano
A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

S-line dwururka jest fajniejszy, szczegolnie przy kolorach innych niz czarny:kox:

+1

Mikaszi u Cię slajn świetnie się prezenci. Nie trza psuć.

Podziękował ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Serio ten twoj niebieski jest naprawde w pytke i s-linowy lezy idealnie, w zyciu bym nie zmienil na s4

Teraz tak piszecie żebym wam zdesiów s4 nie podkupił ;):) :)

Mnie też się podoba i raczej tego nie będę ruszał

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

S-line dwururka jest fajniejszy, szczegolnie przy kolorach innych niz czarny:kox:

Dokladnie ja mialem czarny i w ogole roboty nie robil ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Taaaak na czarnym s4 robi robote

Opublikowano

mikaszi spokojnie mi tez sie podoba s-line nawet sie zastanawim nad takim bo w moim kolorze też by dobrze wyglądał

Opublikowano
A o so chozi?

zwykła zazdrość :)

Kurcze jak ja pytałem czy zakładać tylny zdarzak S4 do mojej padliny to większa połowa pisała żebym został przy s-line bo lepiej wygląda a teraz wszyscy nagle zakładają s4 :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

S-line dwururka jest fajniejszy, szczegolnie przy kolorach innych niz czarny:kox:

Dokladnie ja mialem czarny i w ogole roboty nie robil ;)

Sent from my телефон

:ssij:

Witka:hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Siema moski czopki i mondzioly :P Sline ma lepszy zderzak z tylu natomiast s4 ma lepszy zdesio z przodu. Ale jak nie ma sie pod maska 4.2 V8 lub 2.7 biturbo moda to w S4 nie wchodzilbym :D bo jak sie chwalic to na calego i asfalt z pod swiatel zawijac :P natomiast Sline w sreberku robi robote w sedanie. Po pazdziernikowej szkodze parkingowej wkoncu wczoraj postawilem do warsztatu swoja Adi i tylni blotnik bedzie jak new i gratis dokleja mi wkoncu spojler na klape ;)

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

s line ma lepszy/ładniejszy zderzak tylny? :whistling:

o gustach się raczej nie dyskutuje

Opublikowano

Nie wiem jak reszta ale zderzak od esy i koncowki 100mm to dopiero robi robote:whistling:

Opublikowano

u mnie w zderzaku (s-line)brakuje tylko parktronica zamienic nie zamienie na s4 :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Pamietam czasy kiedy wszyscy niemal uderzali w Sline, teraz moda na S4 "body" choc z osiagami ma to niewiele wspolnego u wiekszosci :P ostatnio powaznie myslalem o zakupie drugiego auta tj Audi 80 b4 od jedynego wlasciciela z Niemiec furka choc kanciasta i toporna to moim zdaniem "niezniszczalna"

Wysłane z mojego Lenovo A830 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak 80 to tylko w quattro :naughty:

Opublikowano
Nie wiem jak reszta ale zderzak od esy i koncowki 100mm to dopiero robi robote:whistling:
o mądrego to i dobrze posłuchać,100mm wymiata
Opublikowano

pany co steruje elektryczną roletą z tyłu , wiem że jakiś guzik na konsoli ale jak on wygląda

:hi:

Opublikowano

:hi:

zna ktoś może numerek tego guziczka z opcją w chromie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.