Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoki oglądają :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
skoki oglądają :whistling:

skocz po :drinks::grin:

Opublikowano

robi się -----> :drunk::drunk::drunk::drinks::drinks::drinks::decayed:

Opublikowano

Ja zaraz otwieram psssstt muszę po dzisiejszej akcji odreagować:grin::grin:

Opublikowano
Ja zaraz otwieram psssstt muszę po dzisiejszej akcji odreagować:grin::grin:

+1

nayebałem się dzisiaj przy Audi jak dziki osioł , trzeba dychnąć :wink:

Opublikowano
Ja zaraz otwieram psssstt muszę po dzisiejszej akcji odreagować:grin::grin:

coś ostatnio dużo odreagowujesz :grin:

Opublikowano

Jak człowieka stresują to co robić trzeba pić:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

za dużo broisz :decayed:

Opublikowano
robi się -----> :drunk::drunk::drunk::drinks::drinks::drinks::decayed:

wiedziałem ze moge na Ciebie liczyć :drinks::drinks::drinks::drinks:

Opublikowano

Ja już tyle nabroiłem że więcej się nie da więc :drinks::drinks::drinks::drinks::drinks::decayed:

Opublikowano

na mnie zawsze :wink:

Opublikowano

od rana 2 strony zaledwie postow :wtf:

Opublikowano
od rana 2 strony zaledwie postow :wtf:

Zerknij na klubowy wątek ;)

Opublikowano
od rana 2 strony zaledwie postow :wtf:

Zerknij na klubowy wątek ;)

+1:grin::grin:
Opublikowano
od rana 2 strony zaledwie postow :wtf:

Zerknij na klubowy wątek ;)

+1:grin::grin:

Ty zakaz BT dostałeś?:whistling:Zwyzywałeś prezesa w 2013?:decayed:

Opublikowano

Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

Opublikowano
Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

:polew::polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink:

Opublikowano
Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

:polew::polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink:

Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink:
Opublikowano
Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

:polew::polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink:

Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink:

no to trzeba rozgonić to kolesiostwo :baseball::baseball:

Opublikowano
Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

:polew::polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink:

Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink:

wladi oni cie lubią tylko może inaczej to okazują :naughty: za rok lista zakazów stadionowych na zlot będzie dłuższa ...obiecuje Ci to :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.